26 sukienek sylwestrowych, które nie są błyszczące

Wybory produktów The Everygirl są kuratorowane przez zespół redakcyjny. Jeśli kupisz coś przez nasze linki, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które szczerze kochamy.

Źródło: Abercrombie & Fitch

Nie jesteś sama, jeśli pierwszą rzeczą, która przychodzi Ci do głowy, gdy myślisz o sylwestrowym stroju, są wszystkie błyskotki, przez cały czas. Nie ma lepszego sposobu na uczczenie Nowego Roku niż przebranie się za fizyczne wcielenie kuli dyskotekowej. Ale może cekiny i błyskotki to nie do końca Twoje klimaty, albo chcesz zmienić swój sylwestrowy strój w tym roku.

Iskry nie są jedyną rzeczą, która o tej porze roku brzmi “świątecznie” (daleko od tego!). Od miękkiego aksamitu, przez błyszczący plisse, po mieniącą się satynę – jest więcej sposobów, aby zabłysnąć w swojej sylwestrowej sukience, niż ubierając się od stóp do głów w cekiny. Zebraliśmy 26 nieiskrzących opcji (które nadal są świąteczne), które aż proszą się, aby je założyć, gdy będziesz odliczać do północy.

7 strojów sylwestrowych do skopiowania na każdy możliwy plan