Baletki wróciły – oto jak je stylizować

Nosiłeś je, kochałeś je i nienawidziłeś ich. Na pewno miałeś ulubioną parę, a może nawet nadal masz parę ukrytą gdzieś w szafie lub pod łóżkiem. To baletki – tak, baletki. Czy ci się to podoba, czy nie, podobnie jak nasz wiecznie ukochany chodak, robią one powrót, ale nie w sposób dokładnie taki, jaki możesz pamiętać.

Kiedy myślisz o płaskich baletach, prawdopodobnie myślisz o cienkim, flimsy, marszczona skóra patentowa, która sprawia, że twoje stopy pocić jak żaden inny. Typ baletu płaski robi powrót nie jest to samo mieszkanie, choć. To raczej ich starsza, fajniejsza kuzynka. Pomyśl o wysokiej jakości skórze, kwadratowym palcu, kokardzie i hej, może nawet pasku w poprzek, aby nazwać to Mary Jane. Tak jak my dojrzałyśmy i zamieniłyśmy niektóre z naszych chudych dżinsów na proste, a nasze telefony z klapką na te z ekranem dotykowym, tak i baletki dojrzały (podobnie jak sposób, w jaki je stylizujemy).

Jeśli myślisz o każdym z twoich go-to outfits, są szanse, że można zamienić w mieszkaniach baletowych, a oni podnieść swój strój doskonale. Nie wierzysz nam? Przeczytaj nasze ulubione sposoby na stylizację z płaskimi baletami. Istnieje prawdopodobieństwo, że masz je już w swojej szafie.

Ze spodniami i trenczem

Oczywiście, płaskie baletki będą wyglądać świetnie z naszym aktualnym faworytem, spodniami. Jakżeby inaczej? Od pracy do po pracy, strój taki jak ten po prostu nie przestaje dawać.

Z dżinsami i białym t-shirtem

Naprawdę nie można się pomylić z klasycznym zestawem biały t-shirt i dżinsy. W połączeniu z płaskimi baletkami stanowi ono nieco nowoczesną wersję tego sprawdzonego zestawu. Chcesz to trochę zmienić? Postaw na kolorowe buty, które wyróżnią się na tle reszty Twojego stroju.

Z ulubioną

bluzką zapinaną na guziki Bluzka zapinana na guziki

to zawsze dobry pomysł, a w połączeniu z płaskimi spodniami wszystko jest możliwe. Z szortami, spodniami, spódnicą lub sukienką, mieszkania i naprawdę dobry button-up są po prostu mecz w niebie.

Z oversizową marynarką i baggy jeansami

Kontrastujące elementy dopasowanych mieszkań i baggy kawałki są meczem w nie

bie.

Zestawienie to nada Twoim mieszkaniom fajny klimat, o którym nie wiedziałaś, że jest możliwy.

Ze spódnicą i skarpetkami do kostek

Ta kombinacja strojów jest tak samo słodka jak same baletki. W połączeniu z kurtką i graficznym t-shirtem, jest to jeden strój, który będziemy mieć w naszej rotacji w tym sezonie.

Kup nasze ulubione baletki

6 Game-Changing Ways to Style Your Leggings This Fall