5 kurtek jeansowych, które są fajne w 2022 r.

Wybory produktów w The Everygirl są tworzone przez zespół redakcyjny. Jeśli kupisz coś przez nasze linki, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Niektórzy ludzie mają psy wspierające emocjonalnie lub butelki na wodę wspierające emocjonalnie. Tak się składa, że ja mam dżinsową kurtkę wsparcia emocjonalnego, która uzupełniła kilka moich ulubionych strojów w ciągu ostatnich kilku lat. Może to zabrzmi bardzo dramatycznie, ale naprawdę myślę, że będę z tą kurtką “til death do us part”. Moją ulubioną rzeczą w kurtce jeansowej jest to, że można wokół niej stworzyć strój, który sprawdzi się na każdą okazję. Można ją ubrać w górę, a nawet w dół i zrobić to z łatwością.

Zła wiadomość jest taka, że jest tak wiele kurtek jeansowych do wyboru: jasne spranie, ciemne spranie, zdeformowane, oversize, moto, cropped. Dobra wiadomość jest taka, że każdy styl jeansowy się sprawdza. Jeżeli myślisz, że masz już wszystkie kombinacje strojów z kurtką jeansową, pomyśl jeszcze raz. Oto kilka kombinacji, które warto wypróbować i które będą wyglądać niesamowicie z Twoją ulubioną kurtką jeansową.

Look 1: Unitard + trampki na platformie

Możesz być najlepiej ubraną osobą podczas codziennego “spaceru gorących dziewczyn” w tym stroju lub “Sporty Spice” w swojej grupie na brunchu. Tak czy inaczej, wymaga to minimalnego wysiłku, a Ty nadal będziesz wyglądać spójnie.

Look 2: Dżinsy z nadrukiem + Bodysuit + obcasy na pasku

Jestem zwolenniczką nadruków, a ten look to idealny sposób na noszenie dwóch elementów bez poczucia, że jest ich za dużo lub że jeden element konkuruje z drugim. Zrównoważenie jeansowych spodni z nadrukiem i inne spranie niż w przypadku kurtki, zapobiega zderzeniu całego wyglądu, dając jednocześnie możliwość wypróbowania czegoś odważnego.

Look 3: Dres + buty do kostek

Jest to kolejny wzór stroju, który jest tak prosty i tak przytulny. Na te dni, kiedy potrzebujesz kolejnej warstwy, kurtka jeansowa jest idealnym elementem, który możesz założyć, aby podnieść swój wygląd.

Look 4: Spodnie + top z jednym ramieniem + trampki

To combo krzyczy: “polerowane, ale niech to będzie bez wysiłku”. Jeśli szukasz subtelnego ubioru, ten wzór może być nawet zamieniony z parą obcasów zamiast.