28 utworów, które same w sobie stanowią wakacyjny look

Wybory produktów w The Everygirl są kuratorowane przez zespół redakcyjny. Jeśli kupisz coś przez nasze linki, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Źródło: Abercrombie & Fitch

POV: Pada śnieg, a przyjaciele dzwonią… żeby sprawdzić, co założysz na dzisiejszą imprezę świąteczną. Myślisz o czymś z cekinami, tiulem lub sztucznym futrem – o wszystkim, co może być sklasyfikowane jako ekstra. Niedopowiedziane ubrania świąteczne? Nie, wolisz coś powiedzieć. I my też.

W duchu sezonu, mówimy im więcej, tym weselej dla ozdobnych zdobień, popsów czerwieni, szmaragdowych odcieni zieleni i aksamitnego wszystkiego. Tak, zasługujesz na tę przesadnie ozdobioną perełkami opaskę i nie, prawdopodobnie nie założysz jej ponownie aż do grudnia przyszłego roku. Ale na tym właśnie polega radość z tego, że można się wystroić: to nie zdarza się codziennie. Przygotuj się na to, że będziesz czuła się fa-la-la-la bajecznie w tych świątecznych must-haves.

8 łatwych recept na strój, które możesz zastosować w trakcie obfitego sezonu świątecznego

Ten post zawiera sponsorowane włączenie & Other Stories, ale wszystkie opinie w nim zawarte są opiniami redakcji The Everygirl.