25 prezentów dla siebie poniżej 50$, które będziesz chciała zatrzymać dla siebie

Jeśli kupisz niezależnie zrecenzowany produkt lub usługę za pośrednictwem linku na naszej stronie, SheKnows może otrzymać prowizję afiliacyjną.

Z szybko zbliżającymi się wakacjami, być może zastanawiasz się, co dostać swoim zestresowanym i lękowym znajomym i członkom rodziny. A może szukasz przedświątecznych prezentów dla siebie. Nie dziwimy ci się – każdy potrzebuje odrobiny przyjemności o tej porze roku, zwłaszcza w tym roku. Samoopieka może wydawać się luksusem, ponieważ prezenty dla siebie często wiążą się z wyższymi kosztami. Jednak samoopieka nie musi być droga, aby była przemyślana. I tylko dlatego, że samoopieka ma w sobie “ja”, nie oznacza, że samoopieka jest egoistyczna. To jak wykonywanie aktu dobroci dla siebie lub innych – nawet na odległość. Czy to dla siebie, czy dla przyjaciela, dając komuś prezent wiesz, że będą cieszyć się i może uczynić ich życie trochę lepiej i bardziej komfortowe jest całkiem wspaniałe uczucie.

Ulta Beauty Holiday Gift Sets Related story Ulta’s Holiday Gift Sets Have Arrived – Here Are 10 Worth Gifting (Or Buying for Yourself)

Niestety, większość z nas nie jest w stanie w tym roku zabrać naszych przyjaciół i rodziny na egzotyczne wakacje w spa, aby się zrelaksować. Ale nie martw się: najlepsze prezenty dla siebie są niedrogie, ponieważ ostatnią rzeczą, jaką powinny robić małe luksusy, jest stres po tym, jak przyjdzie rachunek z karty kredytowej. Mówimy 50 dolarów lub mniej, aby być dokładne, i to jest całkowicie warte, jeśli pytasz nas.

Oto lista najlepszych prezentów self-care można dać w każdej chwili w roku – urodziny, święta, gdy ktoś nie czuje się dobrze lub stracił ukochaną osobę – każdy czas mogą korzystać z odrobiny dodatkowego TLC (który jest w zasadzie każdy moment 2022). Jedynym problemem jest to, że te prezenty samoopiekuńcze są tak przystępne, że możesz wijąc się zachować je dla siebie, więc zostałeś ostrzeżony. Od najbardziej szykownych produktów okresowych do niektórych luksusowych przedmiotów do pielęgnacji skóry, twoje życie jest o wiele bardziej zen. Oczywiście, jest to całkowicie w porządku i zasługujesz na to – więc może po prostu zamów kilka na początek.

Naszą misją w SheKnows jest wspieranie i inspirowanie kobiet, dlatego przedstawiamy tylko produkty, które naszym zdaniem pokochacie tak samo jak my. QVC, HSN i Nordstrom są sponsorami SheKnows, jednak wszystkie produkty w tym artykule zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. Pamiętaj, że jeśli kupisz coś klikając na link w tej historii, możemy otrzymać niewielką prowizję od sprzedaży.

Wersja tego artykułu została pierwotnie opublikowana w listopadzie 2018 roku.