Z Joburga do Kapsztadu i z powrotem? Skorzystaj z aplikacji Travelstart

Aplikacja Travelstart umożliwia dokonywanie wszystkich rezerwacji w podróży, a nawet rezerwacji tego samego dnia, dzięki czemu można dokonać rezerwacji, gdy jedziesz Uberem na lotnisko, co czyni ją idealną dla osób podróżujących służbowo i na ostatnią chwilę.

Nasza aplikacja może przechowywać wiele kart kredytowych, umożliwiając łatwe oddzielenie rezerwacji osobistych od służbowych. Umożliwia również przechowywanie danych wielu pasażerów, dzięki czemu nie trzeba ich sprawdzać za każdym razem, gdy rezerwuje się przejazd dla kolegi lub członka rodziny.

Jak korzystać z aplikacji Travelstart

  • Zaloguj się za pomocą konta Travelstart lub mediów społecznościowych, lub możesz pozostać anonimowy i wprowadzić swoje dane po zakończeniu rezerwacji.
  • Możesz filtrować według ceny lub godziny odjazdu, a także zapisać szczegóły płatności i pasażera(ów), aby dokonać rezerwacji niemal natychmiast!
  • Wybieraj między podróżami w jedną stronę i w obie strony oraz klasą ekonomiczną lub biznesową.
  • Przejrzyj plan podróży, łączną cenę i pasażerów, a następnie wybierz jedną z zapisanych kart kredytowych lub po prostu dokonaj jednorazowej płatności.
  • Numer rezerwacji pojawi się na stronie z potwierdzeniem, a bilet elektroniczny zostanie wkrótce przesłany pocztą elektroniczną.

“Jest całkowicie bezpieczna i sprawia, że proces płatności jest zadziwiająco szybki” – Sergio Mello, The Travelstart App Design Lead

Pobierz aplikację Travelstart już dziś, odwiedzając Sklep Play (dla systemu Android) lub Apple App Store (dla systemu iOS).

The post Z Joburga do Kapsztadu i z powrotem? Skorzystaj z aplikacji Travelstart pojawiła się najpierw na Blog Travelstart.