Ten zaawansowany technologicznie rower z SI to trening przyszłości

Jeśli zakupisz niezależnie zrecenzowany produkt lub usługę poprzez link na naszej stronie, SheKnows może otrzymać prowizję partnerską.

Wchodzimy w okres roku, w którym wiele osób zaczyna ponownie myśleć i ponownie wyobrazić sobie, co chcą, aby ich ruch i fitness rutynowych wyglądać – a to oznacza, badania i zakupy dla sprzętu (i korzystania z oferty słodkie, gdy znajdziesz je) będzie ruch.

Jeśli jesteś kimś, kto kocha jazdę na rowerze i chcesz naprawdę zainwestować w swój trening z jakimś zaawansowanym technologicznie sprzętem (ale może nie są spłukani z całym dodatkowym czasem na godzinę lub dwie przejażdżki dziennie), Carol Bike może być uaktualnieniem, którego szukasz.

Wyposażony w monitor tętna, uchwyt na butelkę wody (heck yeah, nawodnienie) i wykorzystujący sztuczną inteligencję, aby stworzyć optymalny trening dla twojego ciała i twojego harmonogramu. Obliczając “optymalny opór sprintu” przy użyciu danych z twoich przejażdżek (“wskaźnik zmęczenia, maksymalna prędkość pedałowania, wiek, płeć, waga, wzrost i wcześniejszy opór”), rower faktycznie spotka się z tobą w miejscu, w którym jesteś na swojej drodze fitness i rozwija się wraz z tobą, dzięki czemu masz mniej krzywej uczenia się.

Posiada on również wszystkie cechy, których można oczekiwać od roweru o jakości gimnastycznej, elegancką stalową ramę malowaną proszkowo, beztarciowe hamulce magnetyczne, ergonomiczną kierownicę i więcej wraz z 11″ ekranem dotykowym o rozdzielczości 2k i czterema głośnikami, wnosi wiele elitarnego wzornictwa do stołu.

Jak to jest kawałek inwestycji (taktowanie w $ 2,595 bez montażu lub dwa lata gwarancji), to może nie być ruch na prezent, chyba że ktoś już widział go i wykonane serce-oczy na nim. Ale można zaoszczędzić 250 dolarów w czasie wakacji, a także kupić go za pośrednictwem afirmacji za 216,25 dolarów miesięcznie. Masz również 100 dni dla ich domu próby, aby upewnić się, że Carol jest właśnie dla Ciebie.

Uwielbiamy robić dokładne badania wokół tutaj, więc po prostu upewnij się, aby przeczytać się na Carol, ich technologii i ich misji przed podjęciem plunge. Ale kto wie? To może być rower, który będziesz kochał przez lata. rubbermaid sale Related story Amazon’s New Year Sale Includes a Great Deal On These Best-Selling Rubbermaid Food Storage Containers

Zanim pójdziesz, sprawdź, jak wyglądają nasze podstawowe produkty do regeneracji po treningu:

workout-recovery-essentials-embed