Porady dotyczące seksu oralnego dla kobiet, które czują się niezręcznie otrzymując go

Cunnilingus, czyli seks oralny, to jedna z największych życiowych przyjemności. Ponieważ większość posiadaczy pochwy doświadcza orgazmu poprzez stymulację łechtaczki, a nie stosunek, jest to również niemal pewny sposób na zapewnienie satysfakcji seksualnej w związku.

Ale nasi partnerzy nie zawsze są pewni, że tego chcemy i, szczerze mówiąc, wiele osób z pochwami nie zawsze jest pewna, że chce to otrzymać. Myślimy o tym, jak wyglądają nasze waginy. Jak pachną. Czy naszemu partnerowi się to podoba, a z powodu wielu uwewnętrznionych negatywów wobec naszych całkowicie uroczych wagin, możemy czuć się brudne. Zastanawiamy się, czy wyglądamy tam “normalnie”. I wszystkie te niepewności trzymać nas od relaksu i kochać chwilę (i dla niektórych ludzi może dostać się na drodze orgazmu), podczas gdy nasi partnerzy często nie są pewni, co zrobić z naszych “nie, ale tak, ale czy na pewno chcesz to zrobić?” sygnały.

Nie wstydź się prosić wprost o to, czego chcesz, ale niech to będzie seksowne

Jedną rzeczą jest szczekanie rozkazów i stawianie żądań w łóżku, a zupełnie inną pochylanie się i szeptanie, że zrobiłabyś wszystko – wszystko – gdyby oni zrobili tę rzecz ze swoim językiem, która doprowadza cię do krawędzi. Bądź bezpośredni, szczery i gorący w tej kwestii. Zacznij od czegoś małego jak: “Lubię, kiedy mnie tu dotykasz”.

Zapłać komplement

Jeśli twój partner nie schodzi tam tak często, jak byś chciał, możliwe, że brakuje mu pewności, że sprawiają ci przyjemność ku twojej satysfakcji. Więc upewnij się, że jesteś największą cheerleaderką swojego partnera, gdy coś działa. Jeśli coś nie działa, powiedz o tym i zaproponuj ruch, który działa. Powiedz głośno, że kochasz tę jedną rzecz. Zapowiedz, kiedy masz zamiar dojść i jasno określ powód, dla którego to się dzieje. Kiedy zobaczysz, jak bardzo podoba się partnerowi sprawianie przyjemności tobie, nie będzie to już takie niezręczne.

Pielęgnuj się, aby zwiększyć swoją pewność siebie

Nie musisz zadręczać się comiesięcznymi zabiegami depilacji brazylijskiej, jeśli nie jest to Twoja pasja. Jeśli jednak martwisz się o to, jak wyglądasz tam na dole i uniemożliwia ci to inicjowanie seksu oralnego, mimo że masz na to ochotę, zrób co możesz, aby upewnić się, że jesteś czysta i zadbana według własnych standardów. Nie musisz wydawać ani grosza, ani sprawiać sobie wielkiego bólu, aby to zrobić. Wytnij trochę, ogol się trochę i wskocz najpierw pod prysznic, jeśli czujesz się rozbrykany i właśnie wróciłeś do domu z siłowni. Prawdopodobnie twój partner kocha cię bez względu na wszystko, ale pewność siebie jest bardzo ważna. Jeszcze lepiej, zapytaj swojego partnera, co też lubi: Całkowicie zadbany czy tylko trochę? Sama ich odpowiedź może sprawić, że poczujesz się bardziej pewna siebie. African American gynecologist talking to patient with tablet Related story Can Oral Sex Cause This Vaginal Health Issue?

Pozwól, aby twoje ciało dostarczyło ci wskazówek

Kobiety są często oskarżane o to, że nie są bardziej szczere i upfront, jeśli chodzi o pytanie o to, czego chcemy, zwłaszcza podczas seksu. To ważny punkt, ale może również dostać dość denerwujące mając zawsze czuć się jak nag. Jednym ze sposobów, aby avoid rozmowa o seksie oralnym, która może zabić nastrój jest użycie niewerbalnych wskazówek. Jeśli twój partner całuje twoją szyję lub klatkę piersiową, szturchnij swoje ciało w górę, aby dać mu znać, że chciałabyś, aby zbadał inne obszary.

Nie udawaj martwego

Oprócz werbalnego wyrażania tego, co lubisz, gdy on daje ci seks oralny, pozwól sobie na tyle swobody, by jęczeć, stękać, wiercić się i cieszyć się! Im bardziej jesteś responsywna, większość partnerów dostanie wskazówkę, że naprawdę, naprawdę lubisz to, co się dzieje i chcesz, żeby to się działo częściej. Każdy, kto nie skacze na szansę, by znów doprowadzić cię do takiego stanu dzikiego, ma poważne braki w departamencie wysiłku. Ponownie, gdy zobaczysz, jak to satysfakcjonuje twojego partnera, aby zaspokoić cię, pomoże ci poczuć się bardziej pewny siebie.

Daj swojemu partnerowi seks oralny

Przejmij inicjatywę, dając seks oralny, aby wysłać wiadomość, że chcesz spędzić więcej czasu na grze wstępnej, ale nie jesteś całkiem pewien, jak wyjść i powiedzieć to bezpośrednio. Następnie, jeśli on/ona spróbuje przejść od razu do głównego dania, poproś ich o odwzajemnienie. Jeśli twój partner nie jest w oral, to jest to inna rozmowa, ale jest to świetny niewerbalny sposób, aby jasno określić, że jest to coś, co jesteś w (to działa świetnie z użyciem słów też!).

Wersja tej historii została opublikowana w styczniu 2016 roku.

Zanim pójdziesz, sprawdź naszą (NSFW, ale całkowicie miłą) listę wiaderek pozycji seksualnych:

69-Sex-Positions-for-Bucket-List-embed