Nostalgiczna torba z epoki Y2K powraca i jest lepsza niż kiedykolwiek.

Wybory produktów w The Everygirl są tworzone przez zespół redakcyjny. Jeśli kupisz coś przez nasze linki, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

W połowie i na początku lat osiemdziesiątych trudno było wyjść z domu, nie widząc kogoś z torbą Coach na ramieniu. Wiemy, że pamiętasz: Były to torby z logo Reginy-George, które były przyklejone do boku ciała każdej nastolatki. Firma Coach dotarła na szczyt najbardziej poszukiwanych torebek w 2021 roku dzięki ponownemu wprowadzeniu Pillow Tabby, a teraz robi to ponownie dzięki ponownemu wydaniu ich nostalgicznej, sławnej w Y2K torby Demi.

Ikona z 2003 roku, Coach Demi powraca i jest jeszcze lepsza niż kiedykolwiek, uczyniona na nowo dla nowego pokolenia modnych dziewczyn. W pięciu wspaniałych odcieniach – różu, błękitu, zieleni, brązu i czerwieni – trudno sobie nie wyobrazić, jak wiele radości może wnieść ta torba do naszych strojów. Jeśli masz szczęście, że zachowałaś swoją, teraz jest czas, aby ją przywrócić; jeśli nie, to może czas, aby głęboko zanurzyć się w swojej młodości.

Z Y2K jest wszystko wściekłość (i nie odejdzie w najbliższym czasie), zwracamy się w kierunku naszych akcesoriów, aby dać wczesne 2000s twist do naszych strojów. Jeśli Demi nie jest twoją ulubioną herbatą, te 10 torebek wprowadzi podobny klimat do twojej szafy. Pro tip: Jeśli szukasz idealnego prezentu dla jednej z Twoich ulubionych fashionistek w tym sezonie świątecznym, te zdobędą dla Ciebie mega fajne punkty.

20 szykownych akcesoriów, które podniosą każdy wakacyjny strój