Najlepsze paznokcie do zaprasowania, gdy czujesz się leniwa.

Doceniam dobry manicure tak samo jak każda inna osoba, ale wciąż nie mogę się zmusić do zrobienia go. W końcu robienie paznokci – przez technika lub zestaw do manicure w domu – jest czasochłonne i kosztowne. Chciałam jednak zrobić sobie paznokcie przed zaręczynami. Zamiast odwiedzać salon kosmetyczny lub wyciągać stare lakiery, zdecydowałam się na paznokcie wciskane. I ku mojemu zaskoczeniu, zaskoczyły mnie one.

Paznokcie te są nie tylko trwałe, ale również wyglądają jak prawdziwe i są wysokiej jakości. Byłam świeżo uzbrojona w trochę pierścionka bling i pragnienie, aby pstryknąć zdjęcia mojego pierścionka zaręczynowego, gdy był jeszcze błyszczący. Wyruszyłam więc, aby znaleźć najlepsze paznokcie wciskane i jak je zastosować jak zawodowiec.

Jak stosować

paznokcie wciskane jak zawodowiec:

  • Zawsze czytaj i postępuj zgodnie z instrukcją.
  • Nakładaj kciuki jako ostatni i naprzemiennie układaj palce u każdej ręki. (Wykonaj lewy palec wskazujący, a następnie prawy, i tak dalej, i tak dalej).
  • Unikaj moczenia paznokci przez godzinę po nałożeniu.
  • Unikaj olejków, balsamów i kremów na 2-3 godziny przed i po aplikacji.
  • Im dłużej będziesz dociskać, tym dłużej i lepiej będzie się nosić.

Nieważne, czy masz dużo czasu, czy chcesz zaoszczędzić pieniądze, czy po prostu nie możesz się męczyć, te paznokcie DIY pozwolą Ci uzyskać godny pozazdroszczenia mani w ciągu kilku minut. Przewiń, aby poznać najlepsze paznokcie do samodzielnego wykonania, gdy czujesz się leniwa, ale nadal chcesz wyglądać słodko.

Najlepsze paznokcie do samodzielnego wypróbowania

1. imPRESS Press-On Nails

Pod marką Kiss, imPRESS press-on nails są moim świętym Graalem do uzyskania szybkiego mani godnego salonu

w podróży.

Dzięki wbudowanej ultra mocnej przyczepności, są one bardzo łatwe do zastosowania i utrzymują się najdłużej ze wszystkich wypróbowanych przeze mnie paznokci wciskanych. Odkryłam, że przetarcie każdego paznokcia dołączoną podkładką przed nałożeniem, zamiast wszystkich na raz, pomaga im lepiej się trzymać. To powiedziawszy, opakowanie obiecuje siedmiodniowe zużycie, ale moje zwykle trwa przez dobre 10 dni, zanim kilka zacznie się poluzować. Ponadto, imPRESS bez kleju projekt nie uszkodzi lub pozostawić paznokcie kruche. Tak więc, nie musisz tracić snu nad potencjalnym uszkodzeniem swoich naturalnych paznokci.

2. Static Nails Reusable Pop-On Manicures

Kochasz wygląd i trwałość akryli, ale nie możesz sobie pozwolić na dodatkowe koszty? Static Nails może w tym pomóc. Paznokcie te mogą przetrwać do prawie trzech tygodni i utrzymują się przy normalnej codziennej aktywności – myciu rąk, sprzątaniu, praniu itp. Dodatkowo można je wykorzystać ponownie aż do sześciu razy, co sprawia, że ich nieco droższa cena jest tego warta. Każdy zestaw do paznokci zawiera 24 gwoździe w 12 rozmiarach na rękę, nieuszkadzający klej oraz dwustronny pilnik i bufor do paznokci.

Glamermaid Press-On Nails

Dla paznokci, które sprzedają się za mniej niż 10 dolarów i są stosowane z zakładką samoprzylepną, paznokcie Glamermaid press-on są solidne AF. Wyglądają również oszałamiająco na twoich palcach. W przystępnej cenie, naprawdę nie można się pomylić. Dodatkowo, mają one wiele opcji do wyboru. Możesz zdecydować się na modny wygląd paznokci lub przejść do solidnego, ponadczasowego. Ponadto, jeśli są one zbyt długie, można je również skrócić do pożądanej długości.

Ponieważ zakładki samoprzylepne są oddzielone od samych paznokci, ważne jest aby przy ich nakładaniu wybrać odpowiedni rozmiar dla obu. Jeśli paznokieć jest zbyt mały, klej będzie przez niego widoczny. Jeśli zakładka kleju jest zbyt mała, paznokcie nie będą przylegać tak dobrze i będą bardziej podatne na odskoczenie.

4. Dashing Diva Magic Press-On Nails

Z super modnymi i eleganckimi wzorami, paznokcie Magic Press-on firmy Dashing Diva zostały stworzone dla kobiet w podróży. Bezklejowy projekt sprawia, że aplikacja super łatwe i błyskawiczne w porównaniu do uzyskania pełnego manicure. Plus, punkt cenowy 9 dolarów sprawia, że te wspaniałe paznokcie jeszcze bardziej pożądane. Kiedy rozpada się, można zaoszczędzić czas, zaoszczędzić pieniądze i nadal wyglądać słodkie. To jest win-win wszystko wokół.

5. Kiss Gel Fantasy Sculpted Nails

Uczciwe ostrzeżenie: Te paznokcie nie są dla osób o słabym sercu. Mają ultra-błyszczące matowe wykończenie i wysoki łuk, co sprawia, że są one doskonałą imitacją salon-jakości akryli-wszystko za mniej niż 10 dolarów. Chociaż mają krótkie, średnie i długie długości do wyboru, ja zazwyczaj zdecydować się na długiej długości, ponieważ uwielbiam jak kobiece wyglądają i uwielbiam je nosić na wieczór. Kiedykolwiek mam je na sobie, czuję się jakbym był w moim głównym momencie bohatera.

Paznokcie te są dostarczane z różowym klejem żelowym i 24 mega samoprzylepnymi zakładkami, więc masz opcje klejenia lub wciskania. Jeśli chcesz szybko nosić, używanie zakładek samoprzylepnych jest najlepszym rozwiązaniem. Jeśli jednak zależy Ci na dłuższym noszeniu, możesz użyć dołączonego kleju samodzielnie lub w połączeniu z zakładkami samoprzylepnymi. Również dołączone do zakupu są 28 paznokci, sztyft manicure, i mini plik.

6. BTArtbox Press-On Gel Nails

Kolejną świetną opcją wielokrotnego użytku są Press-on

Paznokcie żelowe

firmy BTArtbox. Są one super miękkie i lekkie, więc masz wrażenie, że nie masz nic na palcach. Są one również jak prawdziwe paznokcie, co ułatwia wykonywanie codziennych czynności, ponieważ nie trzeba się martwić, że będą one odpryskiwać lub odpadać. Każdy zestaw zawiera 15 rozmiarów paznokci, klej do paznokci, zakładki samoprzylepne, podkładkę, dwustronny sztyft do paznokci i pilnik do paznokci.

W jaki sposób

Stosowanie tych paznokci jest całkowicie zależne od Ciebie i od tego jak długo chcesz je nosić. Dla trzydniowego noszenia, zastosuj tylko zakładki samoprzylepne. Upewnij się tylko, że wybrałeś odpowiedni rozmiar zarówno zakładek jak i paznokci, ponieważ są one dostarczane osobno. Dla siedmiodniowego noszenia, zastosować je za pomocą dołączonego kleju. Jeśli chcesz nosić je przez 14 dni lub dłużej, zastosuj je zarówno z zakładkami samoprzylepnymi jak i dołączonym klejem.

Najfajniejsze kolory paznokci, które każdy będzie nosił tej jesieni