Friday Faves 9.15 – OczamiKobiety.pl

Hi hi! Szczęśliwego piątku! Jak minął tydzień? Jesteśmy w piątym dniu naszego detoksu społecznościowego i jak dotąd opinie były niesamowite! Po raz pierwszy biorę udział w 21-dniowym detoksie i już czuję się TAK dobrze. Widziałam/czułam wiele stanów zapalnych na mojej twarzy i już zniknęły. Mam więcej energii, lepiej śpię i w ogóle nie czuję się zniechęcona. (Nawet jeśli będę gotowa na czekoladę, kiedy to wszystko się skończy). Jeśli nadal chcesz dołączyć, możesz zamówić swój zestaw tutaj i użyć FITNESSISTA10.

Jeden z moich obiadów z tego tygodnia: krewetki i warzywa smażone na ryżu z kalafiora.

(Krewetki są rozmazane, ale Maze jest najlepszy!).

Co dzieje się w ten weekend? Mamy wydarzenie szkolne, chrzciny i mecz piłki nożnej. Mam nadzieję, że masz niesamowity weekend!

Nadszedł czas na cotygodniową imprezę Fri Faves. To tutaj dzielę się niektórymi z moich ulubionych znalezisk z tygodnia i całej sieci. Zawsze uwielbiam słuchać o twoich ulubionych, więc proszę wykrzycz coś, co kochasz w sekcji komentarzy poniżej.

Friday Faves 9.15

Dom:

Testy na pleśń! Co za faworyt, prawda?! Nadal zagłębiam się w całą moją sytuację, a narażenie na pleśń może przyczyniać się do braku równowagi jelitowej i przerostu bakterii. Wiem, że byliśmy narażeni na pleśń, gdy mieszkaliśmy w San Diego – nasz mały domek przy plaży miał około 100 lat – ale byłam ciekawa, czy tutaj też jesteśmy narażeni na pleśń. Kupiłem te małe krążki testowe i umieściłem je w różnych miejscach w domu. Nie opublikuję wyników (ponieważ EW), ale byliśmy zszokowani!!! Najgorszymi przestępcami były nasza kanapa i dywan na piętrze. I tak planowaliśmy usunięcie dywanu – to tylko przyspieszyło ten proces – ale tego samego dnia byliśmy przy komputerze zamawiając nową kanapę.

Co prowadzi nas do kolejnego faworyta:

nowej kanapy!

Nasza stara brązowa Axis przetrwała próbę czasu, ale musieliśmy ją zabrać, ponieważ najwyraźniej nie radziła sobie dobrze z wilgocią w San Diego i Georgii. Rozważaliśmy zakup nowej Axis, ponieważ są to niesamowite kanapy, ale ostatecznie nie chcieliśmy wydawać kolejnych ponad 7 tysięcy na kanapę. (Mam na myśli rejs Disneya, lol).

Znaleźliśmy tę w Macy’s i byliśmy nią mile zaskoczeni! Ma idealny rozmiar – jest ogromna! – i super wygodny. Teraz celem jest po prostu utrzymanie go w czystości…

Moda + uroda:

Odświeżony zestaw okularów. W końcu wróciłam do okularów kontaktowych – myślałam, że nigdy nie doczekam tego dnia – i było super.

Staram się jednak nie przemęczać oczu w ciągu dnia i zazwyczaj noszę okulary, gdy pracuję w domu. Moja druga para pochodzi od Warby Parker, więc kupiłem nową parę. To model Clemens.

Zamówiłam ten kombinezon i nie mogę się doczekać, aż dotrze!

Jesienne propozycje od Vuori! Mieszkam w Vuori przez większość dni, zwłaszcza gdy pracuję w domu, a potem robię szybki trening. Niektóre z moich ulubionych rzeczy to te joggery, te bluzy z kapturem, te kombinezony i te spodenki rowerowe. Zamówiłam kilka nowych rzeczy na jesień i uwielbiam nowe kolory!

Na liście:

Ten kombinezon

Ten tank

Joggery typu boyfriend

To body

Mój ulubiony róż.

Czytaj, oglądaj, słuchaj:

Jesteś gospodarzem imprezy czy entuzjastycznym gościem?

Jak pozbyć się emocjonalnego bałaganu

Jeden z moich ulubionych obserwatorów na IG!

Zdrowie i dobre jedzenie:

HigherDOSE red light neck wzmacniacz! Byłem bardzo podekscytowany, gdy otrzymałem go w prezencie od HigherDOSE; Uwielbiam go. Muszę powiedzieć, że z moją maską na twarz z czerwonym światłem, maską na oczy i wzmacniaczem szyi, to całkiem niezły widok lol. Zrobię pełną recenzję na blogu, ale uwielbiam dodawać to do mojej rutyny. Czuję, że szyja i klatka piersiowa mają bardziej widoczne oznaki starzenia i chciałabym zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby skóra była zdrowa i gładka. Możesz sprawdzić go tutaj i użyć kodu FITNESSISTA15, aby uzyskać 15% zniżki.

Roladki kalafiorowe Everything Bagel.

Piękne ciasto dyniowe.

Szczęśliwego piątku przyjaciele! Dziękuję bardzo za zatrzymanie się dzisiaj na blogu! Do zobaczenia w poniedziałek z dwoma nowymi przepisami i prezentem.

xoxo

Ania