Friday Faves 7.14 – OczamiKobiety.pl

Cześć przyjaciele! Szczęśliwego piątku! Jak się macie? Mam nadzieję, że poranek był jak dotąd udany. Dzisiaj wybieram się na zajęcia barre, a następnie spotykam się z przyjaciółką na lunch, aby porozmawiać o ekscytujących nadchodzących planach. Co robisz w ten weekend? Mamy przyjaciół na wieczór sushi i zamierzam zacząć zamawiać mundurki i przybory dla dzieci na powrót do szkoły. Nie mogę uwierzyć, że to już za niecały miesiąc i chciałabym, żeby lato trwało wiecznie. Zdecydowanie cieszę się wolniejszym tempem. Mam nadzieję, że masz przed sobą zabawny i wspaniały weekend!

Nadszedł czas na cotygodniową imprezę Friday Faves. To tutaj dzielę się niektórymi z moich ulubionych znalezisk z tygodnia i całej sieci. Zawsze uwielbiam słyszeć o twoich ulubionych, więc proszę wykrzycz coś, co kochasz w sekcji komentarzy poniżej.

Ekscytujące wieści:

Ukończyłem IHP Level 2! WAHOO! Chociaż ukończenie kursu zajęło mi dużo czasu – naprawdę chciałem się nauczyć i przyswoić jak najwięcej, a nie wziąć udział w kursie, aby po prostu zdać testy – było warto i szczerze mówiąc jestem trochę smutny, że to już koniec. To było ponad 100 godzin nauki i jestem bardzo podekscytowany tym nowym certyfikatem i możliwością oferowania funkcjonalnych laboratoriów dla moich klientów 1: 1 (a także w nowym programie coachingu grupowego, nad którym pracuję). Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wyślij mi wiadomość e-mail na adres gina@fitnessista.com z tematem COACHING, a mogę podzielić się z Tobą różnymi opcjami.

Jeśli jesteś zainteresowany odkrywaniem nowej kariery lub chcesz przenieść swoją obecną praktykę fitness lub wellness na wyższy poziom, nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo wspaniałych rzeczy o IHP. Możesz sprawdzić szczegóły tutaj, a jeśli użyjesz kodu FITNESSISTA, możesz uzyskać do 250 $ zniżki na poziomy 1 i 2.

Uroczysta kolacja w Vivace:

Moda + uroda:

Liv i ja dostałyśmy sukienki od Luisy Positano i są to obecnie nasze ulubione sukienki. Są w 100% lniane, wyprodukowane we Włoszech i mają najwspanialsze nadruki i wzory.

(Liv ma na sobie swoją na zdjęciu powyżej!).

Skórzane torebki w Rzymie są również niesamowite. Liv i ja wybrałyśmy po jednej z małego sklepu w Rzymie. (Nie martw się, P zdecydowanie dostała swoją porcję włoskich pamiątek).

Ta ma idealny rozmiar i wybrałam pasek z nadrukiem:

Muszę też opowiedzieć o tym zestawie! W grupie na Facebooku dziewczyny zachwycały się tą podróbką Free People. Postanowiłam zamówić jeden i wypróbować go i uwielbiam go. Jakość jest doskonała i jest bardzo podobna do oryginalnej wersji za ułamek ceny. Link jest tutaj.

Czytaj, oglądaj, słuchaj:

Co sądzimy o nowym filmie o Wonce ?

W Phoenix powstaje Barrio Bread! Przygotuj się na najlepszy chleb w swoim życiu.

Obejrzałem Sound of Freedom na początku tego tygodnia z przyjacielem studiującym Biblię i był to niesamowicie mocny i dobrze zrobiony film. To oczywiście trudny temat, ale czuję, że został dobrze poruszony i gorąco go polecam.

Fitness + dobre jedzenie:

W tym tygodniu robiliśmy detoks społecznościowy i zapomniałem, jakie to wspaniałe uczucie. Skończyło się na zmodyfikowanej wersji – nie chciałam dodawać dodatkowego stresu związanego z sytuacją z oczami – ale spałam dobrze, miałam energię i na nowo rozpaliłam swoją miłość do warzyw.

Klopsiki teriyaki z książki kucharskiej Rachel’s Good Eats były A+. Dzieciom bardzo smakowałyteż.

Przyprawiony chleb marchewkowy z cukinią. Nie mogę się doczekać, aby spróbować.

Zamówienie na herbatę boba: herbata różana z mlekiem migdałowym i oryginalna boba. MNIAM.

Szczęśliwego piątku, przyjaciele! A co Ty uwielbiasz w tym tygodniu?

xo

Ania