7 kolorowych strojów, które rozbudzą radość w tym sezonie

Włącz swoją lampę SAD (seasonal affective disorder), podłącz swój podgrzewany koc i odwołaj dzisiejsze plany, bo to oficjalnie ta pora roku. Jeśli słońce ma zamiar zadzwonić to dzień o 4:25 pm, to dlaczego nie powinniśmy? A jeśli mamy zamiar żyć w całkowitej ciemności, zanim jeszcze wylogujemy się z Zoomu, dlaczego nie ubrać się odpowiednio? Kiedy wszystko wydaje się ponure, nic nie jest w stanie podnieść nastroju tak szybko, jak kolorowy strój.

Niezależnie od tego, czy jest to celowy wybór, czy nie, kolory, do których skłaniamy się w każdym sezonie, często odzwierciedlają nasz naturalny świat. Wiosna jest synonimem miękkich pasteli, a kiedy nadchodzi lato, jasne i odważne kolory są widoczne wszędzie. Kiedy liście zaczynają opadać, nasze stroje podążają za nimi w odcieniach czerwieni, brązu i spalonej pomarańczy. Co prowadzi nas do zimy i naszych neutralnych, monochromatycznych stylizacji. Jak na ironię, jeśli kiedykolwiek istniał czas, aby podążać za trendem dopaminowym, to właśnie teraz.

Tak, jesteśmy za dodaniem różu, błękitu, pomarańczu i innych elementów do naszych zimowych stylizacji (dla stylu i zdrowia). Oto nasze najlepsze wskazówki, jak wprowadzić koło kolorów do swojej zimowej garderoby w tym roku.

Ubierz

się w

kolorowy golf

Ubieranie się na zimę ma swoje zalety: spadek temperatury wymaga dodatkowych warstw (i więcej możliwości stylizacji). I nigdy nie można mieć za dużo golfów. Wybierz jeden w jasnym odcieniu, który może służyć jako pop koloru w stosunku do bardziej neutralnych elementów lub dodać do już zabawnego i zabawnego stroju.

Pile on the pink

Żaden ponury dzień nie ma szans w takim wesołym płaszczu. Aby podkręcić dopaminę, włóż pod niego pikowaną kamizelkę i pasujący różowy sweter.

Połącz dwa uzupełniające się kolory

Eksperymentuj z turkusem i pomarańczą, żółtym i ametystem lub zielonym i magentą. Pomysły na strój są nieskończone – punkty bonusowe, jeśli dopasujesz buty do torebki bagietki.

Spraw, by liczyły się Twoje akcesoria

Tak jak inspirujące są kolorowe ‘fit’ z wybiegów na naszych Instagramach, jest powód, dla którego nie możemy się nasycić naszymi szafami kapsułowymi: są łatwe i skuteczne. Ale w dopaminowym ubieraniu się nie chodzi o to, by robić wrażenie, ale o to, by czuć się jak najlepsza wersja siebie – a to czasem oznacza noszenie ulubionych, podstawowych ubrań z dodatkiem wyróżniającego się akcesorium. Pomyśl o berecie, szaliku, a nawet parze butów przeciwdeszczowych w radosnym odcieniu.

Zachowaj przytulność w monochromatycznym dresie

Na dni, w które nie możesz sobie pozwolić na wyjście z domu, fioletowy dres (i pasująca do niego czapka) to oczywisty wybór.

Dopasuj torebkę do skarpetek do kurtki

Poddajmy się

temu (nagrodzonemu!?) momentowi dopasowania. Pomarańczowa cieszysz się, że jesteś tak zainspirowana?

Baw się pastelową paletą

Aby osiągnąć ten wygląd, jedyną zasadą jest brak zasad. Tak jak możemy nosić biały po Labor Day, możemy nosić pastele w zimie. To Ty jesteś artystką, a Twój strój jest Twoim płótnem.

<img src=”https://media.theeverygirl.com/wp-content/uploads/2022/11/teg-colorful-cozy-17.png” /> Najlepsze dżinsy do noszenia z każdym rodzajem butów zimowych