6 strojów na zimną pogodę, na których można polegać tej zimy

To może czuć się blisko niemożliwe, aby wstać z łóżka i ubrać się rano o tej porze roku, kiedy temps są zamrażanie. Nie tylko trzeba wstać z łóżka, aby odważyć się na zimno, ale trzeba umieścić myśli i wysiłku do stroju, jak również? To trochę za dużo. Ale mimo to, rutyna przygotowywania się i zakładania zimowego stroju w zimie nadal dominuje tak samo, jak samo zimno.

Poranne szykowanie się nie musi być tak trudne, jak nam się to czasem wydaje. Wzór na strój na zimę jest równie łatwy do wykonania jak wzór na strój letni, wymaga jedynie nieco więcej odzieży. Z kilkoma zaufanymi warstwami, ulubionym ciepłym płaszczem i butami, które są w stanie stawić czoła każdej pogodzie, którą przyniesie dzień, jesteś już gotowa.

W zimowe dni, w które za często drzemiesz lub po prostu nie wiesz, w co się ubrać, skorzystaj z tych sześciu łatwych formuły zimowego stroju.

1. Przytulny polar i legginsy

Proste, ale skuteczne. Połączenie polaru i legginsów dobrze komponuje się z każdym płaszczem, butami i szalikiem w Twojej szafie. Możesz go stonować, wybierając stonowane odcienie, lub podkreślić go kolorowymi akcentami. Tak czy inaczej, na pewno będzie Ci ciepło i przytulnie – bez poświęcania stylu.

2. Jeansy, trencz i Uggs

Powód, dla którego cieszyliśmy się z powrotu Uggsów (i prawdopodobnie większego niż kiedykolwiek)? To najwygodniejszy, najfajniejszy sposób na utrzymanie ciepła. Sparuj swoje z dżinsami i ulubioną wełną lub trenczem, aby uzyskać łatwy uniform, do którego możesz się zwrócić aż do pierwszych dni wiosny.

3. Sweter w paski i odważny szalik

Szaliki są nieśpiesznymi bohaterami zimowych miesięcy. Jeśli chcesz dodać coś ekstra do swojego stroju, jeden w jasnym kolorze lub wzorze może dać ci to w mgnieniu oka. Z zawsze tak popularne pasiaste swetry z 2022, zdecydować się na jasny szalik, aby kontrastować z neutralnym sweter (i rozjaśnić swój dzień tylko trochę).

4.

Oversize’owy blezer

, spodnie i UGGs

Gdy masz wątpliwości, wrzuć na siebie blezer. Swetry? Marynarka. Jeansy? Marynarka. Gruby sweter? Blazer. Nie ma za co. Dodaj do tego Uggsy, aby nie wyglądało to zbyt biznesowo.

5. Długi trencz, duży szalik i legginsy

Najłatwiejszym sposobem na założenie stroju w zimie jest metoda “Ukryj wszystko”. Zwłaszcza gdy wybierasz się na dzień sprawunków, nie ma znaczenia, co masz na sobie pod długim płaszczem i szalikiem – i tak będziesz wyglądać dobrze.

6. Przytulny golf, płaszcz i czarne dżinsy

Podstawy zawsze się przydają i z pewnością nie muszą wyglądać nudno, gdy są sparowane razem. Przytulny golf, wełniany płaszcz, dżinsy i ulubione buty dadzą ci kompletny wygląd, który nie musiałeś się zbytnio starać, aby go stworzyć, za każdym razem.

9 zimowych strojów gwiazd, które chcemy skopiować