5 niezbędników na zimną pogodę, których potrzebujesz tej zimy

Wybory produktów w Oczamikobiety.pl są przygotowywane przez zespół redakcyjny. Jeśli kupisz coś przez nasze linki, możemy zarobić prowizję partnerską bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Źródło: & Other Stories

Tak bardzo jak nienawidzimy myśleć o zimnej pogodzie, zanim będziemy musieli, jesień jest zwykle przerywana przez zimę o wiele wcześniej niż byśmy chcieli. Minęły dni, kiedy przytulne dzianiny mogły być noszone same bez płaszcza. Wkrótce na scenę wkroczą chłodniejsze elementy garderoby, które będą miały swój lśniący moment w roku.

Nawet jeśli nie lubisz zimy, to nie wszystko

jest złe. Mroźne temperatury oznaczają, że musisz się opatulić. Nie oznacza to jednak, że musisz czuć się jak marshmallow, które nie może poruszać rękami. Zaopatrz się w szykowne, zimowe niezbędniki, dzięki którym będziesz mogła dodać warstwy do swojego wyglądu, nie rezygnując ze stylu.

Zima jest tuż za rogiem, a wraz z nią płaszcze puffer, czapki itp. Być może instynktownie nie cieszysz się na te wszystkie zimowe elementy, ale udowodnimy Ci, że powinnaś.

Płaszcz puffer

Płaszcz puffer jest dla zimy jak denim dla Britney i Justina z 2001 roku AMA look. Nie możesz wejść w zakres temperatur poniżej 40 stopni bez płaszcza puffer, w który możesz się wtulić za każdym razem, gdy wychodzisz z domu. Możesz wybrać dowolny kolor lub wzór. Upewnij się tylko, że będziesz cieszyć się z jego noszenia.

Buty do kolan

Wysokie buty do kolan są bez dwóch zdań dobrym wyborem, choćby ze względu na ich wygląd. Ale kiedy na zewnątrz jest chłodno, zapewniają one również warstwę ciepła. To ponadczasowe buty, które będziesz nosić co roku. Dodatkowo, będziesz podekscytowana wyciąganiem ich z magazynu za każdym razem, gdy będziesz wymieniać swoją garderobę na zimową.

Sweterkowa sukienka

Idealna na wszystko, od dni biurowych po świąteczne przyjęcia – sweterkową sukienkę możesz ubierać w górę lub w dół, zgodnie z Twoim kalendarzem towarzyskim. Możesz połączyć krótką sukienkę z kozakami do kolan, rajstopami i płaszczem, aby uzyskać jednolity wygląd na Święto Dziękczynienia. Możesz też połączyć ją z trampkami i pufą na spotkanie z przyjaciółmi. Opcje są nieskończone, ale równie szykowne.

Czapka

Pamiętasz, jak w dzieciństwie mama zmuszała Cię do założenia czapki? Wbrew temu, co mogłaś wtedy myśleć, czapka jest idealnym wykończeniem zimowego stroju (gdyby tylko Twoje marznące 10-letnie ja wiedziało!). Jeśli Twoje płaszcze są neutralne, to doskonała okazja, aby dodać pop koloru w odcieniu, który przyniesie wybuch dopaminy w chłodne dni.

Swetry z możliwością układania w warstwy

Nie ma nic gorszego niż nakładanie warstw, aby udać się do biura lub wyjść z przyjaciółmi, tylko po to, aby pocić się przez całą drogę. Aby nie czuć się jak przepełniony strach na wróble, zainwestuj w kilka cienkich, nadających się do układania warstw swetrów, które możesz założyć pod marynarkę lub kurtkę, nie czując się przy tym nieporęcznie.