20 przykuwających wzrok elementów, które są zwycięstwem dla Twojej wakacyjnej szafy

Źródło: & Other Stories

Dlaczego ubieranie się na święta jest zawsze takie skomplikowane? Planujemy stroje na spotkania rodzinne, imprezy firmowe i straszne wymiany prezentów (tylko ja?) każdego roku, więc powinniśmy mieć to już opanowane do perfekcji. Jednak co roku pojawiają się różne czynniki, które sprawiają, że ubieranie się jest nieco trudniejsze niż przez resztę roku: Jak zimno będzie? Czy impreza ma być swobodna czy elegancka? Czy konieczne są rozciągliwe spodnie? Czy jest możliwe, że spotkasz byłego? Czy buty, które pasują do Twojego stroju są odpowiednie do pogody? Lista pytań jest długa, a my nie mamy czasu, by sprawdzać ją dwa razy.

Nasza redakcja korzysta z usług & Other Stories przez cały rok, ale jest to szczególnie dobre źródło świątecznych stylizacji, które są ponadczasowe, a jednocześnie przyciągają wzrok – czyli dokładnie takie, jakie staramy się osiągnąć podczas świąt. Od inspirowanych Bożym Narodzeniem czerwonych sukienek swetrowych po ozdobne czarne swetry idealne na Sylwestra, zebraliśmy elementy, które będą godnym zaufania dodatkiem do Twojej świątecznej garderoby, tak aby ubieranie się było łatwe, niezależnie od tego, jak wyglądają Twoje plany w tym sezonie.

Ten post jest sponsorowany przez & Other Stories, ale wszystkie opinie w nim zawarte są opiniami redakcji The Everygirl.