100 wibratorów, które polecilibyśmy wszystkim naszym znajomym

Jeśli zakupisz niezależnie recenzowany produkt lub usługę poprzez link na naszej stronie, SheKnows może otrzymać prowizję partnerską.

Good Vibes Only

Uwielbiamy polecać wibratory w tych częściach – różdżki, kule, absurdalne luksusowe i zaawansowane technologicznie robotyczne.

Rocco & Roxie Stain & Odor Related story To potężne narzędzie za 20 dolarów z ponad 93 000 recenzji zostało nazwane “zmieniającym życie” w usuwaniu zapachów zwierząt domowych

Jeśli mam być szczera, to jest to najbliższa rzecz, jaką miałam do hobby na kwarantannie (co mogę powiedzieć? Jestem do bani w pieczeniu chleba). Powiedz mi swój znak zodiaku, swój ulubiony kolor i coś, co uważasz za gorące, a ja dopasuję ci wibrację. Po prostu nazwij mnie swoim osobistym sommelierem zabawek seksualnych (teraz miesięczna kolumna w SheKnows, FYI).

Mamy niezliczone powody: Po pierwsze, przyjemność (solo, w parach, grupach lub grupach) jest tak ważna dla połączenia z twoim ciałem i kultywowania zdrowych postaw dotyczących seksu. A kiedy myślę o moich przyjaciołach i ukochanych, chcę, żeby wszyscy oni mogli pewnie i wygodnie dążyć do przyjemności. Chcę, żeby każda osoba, na której mi zależy, miała życie seksualne (w parze lub nie), które ją podnieca, daje jej trochę odprężenia i pomaga jej poczuć, że kocha się w niej.

Możesz być koneserem wibratorów z pudełkiem zabawek pełnym smakołyków już lub początkującym przeglądającym swoje pierwsze podejście do zabawek seksualnych, ale wszyscy są tu mile widziani i szanse są takie, że w naszych podróżach znaleźliśmy wibrator, który spodoba Ci się. Plus, to National Sex Toy Day (to jest rzecz!) – i jaki jest lepszy sposób na świętowanie niż znalezienie swojego idealnego dopasowania zabawki seksualnej?

Jeśli szukasz stymulacji łechtaczki, punktu G lub trochę wszystkiego, czytaj dalej, aby uzyskać monstrualną listę różnych wibracji, które znaleźliśmy, które polecilibyśmy naszym znajomym. I ekscytuj się, od tego momentu to tylko Dobre wibracje!

Wersja tej historii została opublikowana w kwietniu 2020 roku.