Tej zimy możesz ponownie skorzystać z darmowych testów COVID w domu – oto jak to zrobić

Bezpłatne domowe testy COVID-19 są znów dostępne dla wszystkich Amerykanów – a w obliczu “potrójnej epidemii” tej zimy potrzebujemy każdego narzędzia, jakie mamy do dyspozycji, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie, naszym rodzinom i naszym społecznościom. Oto jak otrzymać darmowe zestawy do testowania.

Na początku tego tygodnia administracja Bidena wznowiła program bezpłatnych zestawów do testowania COVID-19. Drugi rok z rzędu każde gospodarstwo domowe w Ameryce może teraz zamówić cztery bezpłatne szybkie testy za pośrednictwem strony COVIDTests.gov. Należy pamiętać, że program przewiduje cztery testy na gospodarstwo domowe, a nie na osobę, więc jeśli mieszkasz ze współlokatorami, partnerem lub dziećmi, możesz chcieć zamówić dodatkowe zestawy testowe, aby przetrwać zimę.

Zamówienia rozpoczną się w przyszłym tygodniu, miejmy nadzieję, że dotrą na czas dla ludzi, którzy podróżują lub zbierają się z członkami rodziny wysokiego ryzyka na święta, aby przetestować się wcześniej.

Na początku tego roku Biały Dom ogłosił, że zakończy program darmowych zestawów do testowania COVID-19, powołując się na brak funduszy z Kongresu. Jednak urzędnicy federalni byli ostatnio w stanie przesunąć fundusze i sfinansować ponowne uruchomienie popularnej kampanii, jak podaje CNBC.

“Czujemy się pewni, że będziemy mieli wystarczająco dużo testów, aby przejść przez następną rundę, cztery na gospodarstwo domowe, w najbliższych tygodniach”, powiedział starszy urzędnik z administracji Biden reporterom na konferencji prasowej na początku tego tygodnia.

Ta wiadomość nie mogła przyjść w lepszym momencie. Lekarze i szpitale w całych Stanach Zjednoczonych walczą obecnie z jednoczesnymi epidemiami trzech zaraźliwych chorób układu oddechowego: syncytialnego wirusa oddechowego (RSV), grypy i COVID-19. Wszystkie trzy wirusy mogą powodować ciężkie choroby u niektórych pacjentów z grupy wysokiego ryzyka, w tym u bardzo małych niemowląt, dzieci z obniżoną odpornością i osób starszych. Ponieważ wirusy te wpływają na układ oddechowy, bardzo chorzy pacjenci mogą wymagać hospitalizacji, aby pomóc im oddychać. U.S. President Donald Trump stands on the Truman Balcony after returning to the White House from Walter Reed National Military Medical Center on October 05, 2020 in Washington, DC. Trump spent three days hospitalized for coronavirus. Related story Donald Trump’s Tax Returns May Be an Indication Why He Pushed for Life to Return to Normal During COVID

“Bezprecedensowa” epidemia RSV pojawiła się jako pierwsza, przybywając przed czasem i poważnie obciążając szpitale pediatryczne i łańcuchy dostaw farmaceutycznych w całym kraju. Na szczęście wydaje się, że przypadki RSV osiągnęły szczyt w wielu częściach kraju. Ale sezon grypowy 2022-2023 już wygląda niezwykle poważnie, a dyrektor CDC dr Rochelle Walensky ostrzega przed “szczególnie niepokojącą” nadchodzącą zimą. I oczywiście wszystko to dzieje się w kontekście trwającej pandemii COVID-19.

Potraktuj to jako okresowe przypomnienie, aby w tym sezonie świątecznym priorytetowo potraktować zdrowie swojej rodziny. Oznacza to coroczne szczepienie przeciwko grypie oraz nową dwuwartościową szczepionkę przypominającą COVID-19, które są bezpieczne, skuteczne i zalecane.zalecane przez CDC dla wszystkich osób w wieku 6 miesięcy i starszych. Oznacza to również, że należy zwracać uwagę na wszelkie objawy chorób układu oddechowego u swoich domowników, w tym kaszel, katar, gorączkę lub zmęczenie.

A skoro już przy tym jesteśmy, rozważ noszenie dobrze dopasowanej, skutecznej maski na twarz. Mówimy przecież o wirusach oddechowych.

Jeśli ktoś z Twojej rodziny zachoruje, pomiń uroczystości i zrób mu badania na wszystkie trzy choroby wirusowe. RSV, grypa i COVID-19 mają podobne objawy, więc rozróżnienie ich może być trudne, ale dokładna diagnoza pomoże ustalić najlepszy sposób leczenia.

Zanim pójdziesz, zapoznaj się z tymi naturalnymi produktami, które pomogą złagodzić objawy przeziębienia u Twojego dziecka:

Natural-Products-to-Soothe-Your-Kid’s-Cold-Symptoms-embed