Poważnie magiczne zabawki seksualne dla kochających kryształowe typy czarownic

Jeśli kupisz niezależnie recenzowany produkt lub usługę za pośrednictwem linku na naszej stronie internetowej, SheKnows może otrzymać prowizję partnerską.

Kiedy twoje życie seksualne jest dobre (jak orgazmy dope z kimś, na kim ci zależy, post-game boneless glow, napisz do groupchat o tym dobrym), możesz zacząć myśleć, że jest całkiem darn magiczny

.

Nordstrom Holiday Gift Guide Related story Nordstrom Just Dropped Its 2022 Holiday Gift Guide – Here Are the Must-Buy Gifts Under $50 From Kate Spade, UGG & More

Tak, mówimy o magicznych i mistycznych częściach seksu – i jak zamanifestować najlepsze orgazmy i wyniki przy użyciu mocy intymności. Nie musisz być czarownicą, aby czerpać korzyści dla umysłu, ciała i ducha z czarodziejskiego życia seksualnego. (I, hej, jest pełnia księżyca w upiornym, świętym październiku – dlaczego nie zbadać trochę?)

To właśnie tam pojawiają się te czarodziejskie zabawki seksualne. Jeśli jesteś znany z nawiedzania lokalnego sklepu z kryształami, wertowania kart tarota lub dwóch lub zbierania ziół w celu obcowania z naturą, te zabawki seksualne przemówią do Ciebie. Niezależnie od tego, czy jesteś partnerem czy singlem, te zabawki mają swoje miejsce w każdym spotkaniu. Bezpieczne dla ciała, przyjazne dla natury i często piękne do oglądania, te zabawki zamienią twoją skrzynię przyjemności w ołtarz podniecenia. Naucz się poświęcać swojemu życiu seksualnemu trochę uwagi, rozważać i czerpać radość z tego rytuału. Jesteśmy tak przyzwyczajeni do pracy w kierunku linii mety, możemy zapomnieć o cieszeniu się podróżą. Czas na trochę więcej szacunku dla naszych zmysłów. Szukamy energetycznego wyrównania. Ożywić wszystkie nasze zmysły. Rozmowa z boskością.

Wprowadzamy jogiczny oddech do sypialni. Rzuć seks zaklęcie, wypij miłosny eliksir i om w noc z tymi seks zabawkami

.

Wersja tej historii została opublikowana w październiku 2017 roku.