Niepełnosprawna kobieta przeciwstawiła się przyjacielowi, który nękał ją o jej życie seksualne, a Reddit ją poparł

Użytkownicy Reddita zaoferowali jednomyślność jednej niepełnosprawnej kobiecie, która martwiła się, że mogła przekroczyć linię, kiedy stanęła przed przyjacielem, który zadał kilka zbyt wielu NSFW pytań o jej życie seksualne.

OP i jej mąż, sprawny mężczyzna, są razem od ponad pięciu lat i stworzyli związek, który działa dobrze dla nich obu. Nancy, sąsiadka OP jest świadoma ich sytuacji i stała się kimś, z kim para naprawdę się związała.

“Była moim pierwszym przyjacielem tutaj i naprawdę pomogła mi poczuć się bardziej w domu w obcym kraju”, napisał OP. “Czasami rozmawiamy o tym, jak niesamowity jest mój mąż jako partner, a ona zna szczegóły mojej diagnozy medycznej, ale nigdy nie było żadnych czerwonych flag w odniesieniu do jej mówienia o mojej niepełnosprawności. Odkąd ją znam, była w ciągu złych związków, przez które zawsze ją pocieszałem, bo wiem, że randki w dzisiejszych czasach mogą być emocjonalnie obciążające.”

Ale ostatnio OP i jej mąż zgodzili się wyjść z sąsiadem i kilkoma przyjaciółmi, i spóźnili się kilka minut. Tak bardzo, że gdy dotarli na miejsce, ktoś zażartował, że musieli się spóźnić, bo uprawiali seks.

A żeby dodać dyskomfortu, “Nancy powiedziała, że to nie może być prawda, bo jak mielibyśmy w ogóle uprawiać seks, biorąc pod uwagę, że jestem niepełnosprawny?”.

Nastąpiła niezręczna cisza i mąż OP powiedział Nancy, że to nie jej sprawa i rozmowa potoczyła się dalej. colgate family dollar tooth paste recall Related story Several Colgate Products Sold at Family Dollar Were Voluntarily Recalled for Improper Storage

Noc powinna być już z górki, ale Nancy nadal piła coraz więcej i sprawy stały się napięte. OP: “Nancy stopniowo stawała się coraz bardziej pijana przez całą noc i skończyło się na tym, że zatrzymała mnie w łazience i wypytywała o szczegóły dotyczące tego, jak uprawiam seks. Czułam się nieswojo i powiedziałam jej o tym, a wtedy ona skrzywiła się i powiedziała, że to śmieszne, jak komuś “takiemu jak ja” udało się związać z kimś takim jak mój mąż, który jest przystojny i traktuje mnie jak królową, podczas gdy ona, która jest “normalna”, nie może znaleźć mężczyzny, który chciałby się zaangażować. Zasugerowała również, że nie mogę zaspokoić “potrzeb” mojego męża i że musi on czuć się uwięziony i niezadowolony w naszym związku. Rozgniewało mnie to, więc powiedziałam jej, że to nie moja wina, że wciąż jest samotna i że może to jej okropna osobowość odpycha mężczyzn i że żadna ilość ‘bycia normalną’ tego nie naprawi.”

Po tej napiętej rozmowie, OP i jej mąż poszli do domu i od tego czasu nie rozmawiali z Nancy. Nancy powiedziała jednak wszystkim swoim przyjaciołom o tym spotkaniu i większość z nich jest po stronie OP, ale dwie przyjaciółki powiedziały, że to nie było zbyt feministyczne ze strony OP, aby przywiązywać wartość kobiety do utrzymania mężczyzny, i że wiedziała, że to był bolesny punkt dla Nancy.

Przeważająca reakcja użytkowników Reddita była taka, że OP miał rację, a Nancy musiała mieć to na uwadze. jej własny biznes.

Jeden z użytkowników napisał: “Niezależnie od ich związku, jest on wyraźnie satysfakcjonujący, ponieważ wydają się bardzo szczęśliwi i bezpieczni. Jest ableizm, antyfeminizm, tyle się tu dzieje, że aż mi się w głowie kręci”.

Inna napisała: “Nancy jest tą, która przywiązała swoją i twoją wartość do utrzymania mężczyzny. Sugerowała, że jesteś lepsza od niej, bo masz mężczyznę, a ona nie. Ty tego nie zrobiłaś, ona to zrobiła”.

Wielu komentujących zauważyło również, że dwie przyjaciółki, które nie zgadzały się z komentarzami OP w stosunku do Nancy, nie dostrzegły, że Nancy zaczęła całą sprawę i że powinna była trzymać gębę na kłódkę przez cały czas. Jeden z użytkowników napisał: “Również dwie inne przyjaciółki, które się z tobą nie zgadzają, brzmią jak parodie feministek, które wymyślają mizoginiści. Niedorzeczne i niezrównoważone. Przypisywanie wartości kobiety do jej związków ? Przepraszam, ale czyż nie to właśnie zrobiła kwestionując Twoje zdolności do ‘zaspokojenia’ partnera ? OBRZYDLIWE.”

Inni komentatorzy szybko zauważyli, że Nancy poczyniła pierwszą uwagę, gdy była trzeźwa, a w miarę upływu nocy przywołała ją ponownie, ponieważ miała “obsesję” na punkcie tej myśli. “Dystansuj się od Nancy. Ona ma jakąś głęboką niepewność do przepracowania. Będzie cię odkładać i dyskryminować, dopóki nie znajdzie kogoś”.

A wielu komentatorów posunęło się nawet do sugerowania, że OP powinien usunąć Nancy z listy znajomych. “Zmień nagłówek z ‘mój przyjaciel’ na ‘mój sąsiad’, bo to nie jest przyjaciel”.

Zanim pójdziesz, sprawdź nasze ulubione aplikacje dla zdrowia psychicznego, aby dać swojemu mózgowi trochę dodatkowego TLC:

The-Best-Most-Affordable-Mental-Health-Apps-embed-