Klienci twierdzą, że to urocze narzędzie za 22 dolary jest “najsłodszym środkiem przeciwbólowym” łagodzącym skurcze miesiączkowe

Jeśli zakupisz niezależnie zrecenzowany produkt lub usługę poprzez link na naszej stronie, SheKnows może otrzymać prowizję partnerską.

Nadszedł czas, potencjalnie kiedy to czytasz lub niedługo przed, ale twój okres może nadejść z pełną siłą. Przygotowujesz wszystko: czapki na migrenę, zapas czekolady, leki, wszystko! Jednak nawet gdy przygotujesz się na wszystko, to jakoś wciąż nie wystarcza. Jesteś rozdrażniona i smutna, a skurcze menstruacyjne zawsze wydają się być gorsze niż pamiętałaś. Jednak, gdy przygotowujemy się na straszny okres, kto powiedział, że nie możemy tego zrobić z odrobiną pikanterii?

sustainable earth friendly reusable period products Related story Zrównoważone produkty na okres dla kochających ziemię menstruatorów

A może powinniśmy powiedzieć: adorableness? Bo właśnie tak można opisać tę niedrogą podkładkę grzewczą: absolutnie uroczy dodatek. Za jedyne 22$ możesz dostać ten Menstruation Crustacean
na bóle miesiączkowe i prawie każdy mówi, że jest warta pieniędzy.

Lazy loaded image
Mensuration Crustacean. CO TY MEME?
Menstruacja Crustacean $22.74, pierwotnie $24 na Amazon.com Kup teraz Zarejestruj się

Menstruacja Crustacean
to urocze i skuteczne narzędzie do pokonania tych wyniszczających skurczów, które zawsze wydajesz się dostawać w najbardziej niewygodnych czasach. Zarówno kojący, jak i słodki, jest to idealny prezent dla twojego partnera lub dla siebie, aby przejść przez piekielny tydzień bólu miesiączkowego.

Ten poręczny, mały koleś jest tak łatwy w użyciu, a kiedy skończysz z dwoma krokami, możesz po prostu przytulić go do nocy kojącego snu. Według marki, wszystko co musisz zrobić, to wyjąć podkładkę grzewczą i umieścić ją w mikrofalówce na jedną minutę. Następnie włóż ją ponownie, a ty masz zapach lawendy i poczucie spokoju. Co więcej można prosić o podkładkę grzewczą?

Z prawie 3000 recenzji, ten mały facet zdobył ogromną kultową popularność. Jeden z kupujących powiedział, że jest to “najsłodszy środek przeciwbólowy”, mówiąc: “Jest taki miękki i milutki! To JEST zapach lawendy, dla moich kolegów kupujących pod wpływem impulsu, którzy nie czytają pełnego opisu, i to jest trochę obezwładniające, gdy rzeczywista podkładka grzewcza wychodzi z mikrofalówki, ale zapach odchodzi, gdy jest umieszczony z powrotem w homara. Dobre również dla dzieci! Ciągle walczę z moim 8 yo nad tym, ha. Ulga w bólu to 10/10, szczególnie dla tych, którzy cierpią na PCOS lub mają skurcze wystarczająco złe, aby zdjąć słonia. Uroczy kumpel z okresu godny twoich $$”.

Inny shopper powiedział: “Moja środkowa córka kochała ich tak bardzo, że kupiłem jeden dla mojego najmłodszego. Nie są wystarczająco stare na ich okresy jeszcze, ale kochają przytulanie z nim na dobranoc i kiedy nie czują się dobrze. Ten jest o wiele ładniejszy niż inne.

er brands I tried, I ended up returning the other ones”.

sleep-products-embed