Jeszcze nie jest za późno: 60 prezentów, które możesz Amazon Prime

Wybory produktów w The Everygirl są tworzone przez zespół redakcyjny. Jeśli kupisz coś przez nasze linki, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Bądź szczera: nie dostałaś jeszcze wszystkich prezentów. Nie ma się czego wstydzić – wszyscy byliśmy zajęci. Każdego roku wydaje się, że Święta Bożego Narodzenia przeskakują na nas, a kiedy jesteśmy zajęci pracą, planowaniem przyjęć i przygotowywaniem się do Nowego Roku, zbieranie tych prezentów, o których myślałeś miesiąc temu, schodzi na dalszy plan. A jeśli w tym roku robiłeś małe zakupy, to wiesz, że otrzymanie tych prezentów trwa trochę dłużej niż kilka dni. Dla wszystkich stocking stuffers, last minute dodatki i prezenty dla pomocników w swoim życiu, mamy Amazon Prime. Z dwudniową wysyłką, istnieją tysiące przedmiotów na Amazon, które dotrą do Ciebie w samą porę, aby zapakować je do perfekcji i wsunąć pod choinkę tak, jak chciał tego Mikołaj.

Jess Damuck

Grace Bonney

Status Core

PVO

Marissa Mullen

Aaron Franklin

Mido House

Sauberkugel

Sorbus

Hotor

Soho House

Andrew Morton

OEE

Zadro

<img width=”500″ height=”500″ src=”https://media.theeverygirl.com/wp-content/uploads/2020/12/last-minute-amazon-gifts-the-everygirl-32.jpg” alt=”” />

Olly

Larq

James Clear

Sarah J. Maas

iRobot

RONXS

Claire Saffitz

Aaron Huh

Miko

Esarora

Shea McGee

Terry Newman

Ember

Odistar

Ashley Craft

Jennette McCurdy

Faelbaty

iWalk

Sensyne

CamKix