Kupujący nazwali ten szybko działający i chłodzący $18 Migraine-Relieving Cream ‘Game-Changer’.

Jeśli kupisz niezależnie recenzowany produkt lub usługę poprzez link na naszej stronie, SheKnows może otrzymać prowizję partnerską.

Kiedy dostajesz migrenę uderza, świat pauzuje i wydaje się, że bez względu na to, co robisz, nie odejdzie. Per Mayo Clinic, migrena jest zdefiniowana jako “ból głowy, który może powodować silny pulsujący ból lub pulsujące uczucie”, z objawami takimi jak “nudności, wymioty i ekstremalna wrażliwość na światło i dźwięk.”

Wypełniliśmy nasze zestawy do łagodzenia migreny po brzegi i wciąż polujemy na te produkty, które dają nam ulgę w bólu, której rozpaczliwie potrzebujemy. Niezależnie od tego, czy znaleźliście dobry produkt i potrzebujecie kolejnego, czy też nadal nie znaleźliście swojego świętego Graala uśmierzającego ból, ten krem musi znaleźć się w waszym zestawie.

Migrastil.

Migrastil Cream $17.99 na Amazon.com

Migrastil Soothing Neck and Shoulder Cream to chłodzący i szybko działający krem, który podobno pomaga ludziom złagodzić ich napięciowe bóle głowy i migreny w ciągu kilku minut. Zarówno kojący i potężny, ten krem może pomóc tym z wielkim bólem skupionym w ich ramionach i szyi. Wraz z byciem szybko działającym, ten krem ma bardzo subtelną scenę, więc nie wpłynie na nikogo, kto ma wrażliwość na pewne zapachy. Jest również ładowany z olejków eterycznych, takich jak mięta pieprzowa, spearmint, lawenda, imbir, i więcej, aby dać bardziej naturalne podejście do bólu.

Per marki, można zastosować krem w dowolnym miejscu, gdzie czujesz centrum bólu. Produkt twierdzi, że “zmniejsza ból, nudności oraz częstotliwość i nasilenie ataków migreny”, szybciej niż inne produkty pomagające w bólu.

Bezpiecznie powiedzieć, klienci Amazon uwielbiają go tak bardzo, czyniąc go zszywką w ich zestawie ulgi migreny. Jeden z kupujących powiedział, że jest to “game-changer”, mówiąc: “Ten produkt działa znacznie powyżej moich oczekiwań”. Inny kupujący dodał, że ten krem jest “ratunkiem dla życia”, mówiąc: “Właśnie kupiłem go kilka tygodni temu i naprawdę ratuje mi życie. Kładę go na mojej szyi i ramionach dla niesamowitej ulgi każdego dnia. Pomaga zapobiegać migrenom na pewno i sposób, w jaki wchodzi w moją skórę i mięśnie, jest absolutnie niesamowity.”

e-gift cards

Related story These Digital Gift Cards & Online Classes Are Perfect Last-Minute Holiday Gifts

sleep-products-embed