Znudziły Ci się złote obręcze? Spróbuj Tych Kolczyków Zamiast

scenariusz: BECKY BRADSHAW

18 lipca 2022 roku

Wybór produktów Everygirl jest kuratorem zespołu redakcyjnego. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Źródło: Fraiser Sterling

Jeśli chodzi o wybór kolczyków, które pasują do twojego dopasowania, łatwo jest znaleźć się stale chwytając Klasyczne złote obręcze, które po prostu pasują do wszystkiego. Nie zrozum nas źle: złote obręcze to zawsze dobry wybór, ale czasami chcesz, aby twój strój był bardziej “oomph”—a idealnym sposobem na to są zabawne, nieszablonowe Kolczyki.

Lato jest zarezerwowane i zajęte weselami i wakacjami, zmiana biżuterii na te specjalne okazje jest zawsze zabawną zmianą. Jest to pora roku, kiedy kolory są jaśniejsze, a stroje są trochę bardziej ~ extra~, więc dlaczego nie dodać biżuterii do listy trendów, aby spróbować? Niezależnie od tego, czy chcesz dodać odważnego koloru, czy spróbować świeżego spojrzenia na klasyczne złoto, znaleźliśmy najlepsze opcje kolczyków w Internecie, aby dodać im pikanterii.

 

Złoto

 

Kolorowe i kiczowate 

 

Nie do odrodzenia Mody Y2K? Oto w co się ubrać