Znaki Zodiaku, z którymi jesteś najbardziej kompatybilny, oparte na własnym znaku

Jeśli chodzi o znalezienie zgodności między tobą a Twoim znaczącym drugim, jest wiele do rozważenia, ale znalezienie tego, co jest napisane w gwiazdach, aby zobaczyć, jak ty i twój partner będą się rozwijać lub potencjalnie zderzyć, jest jednym ze sposobów, aby zrozumieć, co jest w sklepie dla twojego związku. Ze swojego znaku zodiaku możesz poznać i zrozumieć swoje mocne i słabe strony, a nawet sposób, w jaki się komunikujesz—wszystko to jest wystawiane na próbę, gdy jesteś z kimś związany. Znalezienie zgodności między dwoma znakami może być czymś więcej niż tylko określeniem, czy romantycznie wyrównujesz, czy nie; może nawet być wskaźnikiem silnej relacji platonicznej lub czy cały czas będziesz w sprzeczności. 

Ważne jest, aby pamiętać, że tabela urodzeń każdej osoby jest wyjątkowa i nie jest jednakowo stworzona. Mając to na uwadze, istnieje więcej niż tylko znak słońca do rozważenia przy określaniu prawdziwej zgodności z kolegą. Jeśli jednak jeszcze nie Uderzyłeś swojego kochanka ” o której się urodziłeś?”tekst, aby zebrać pełny wykres i zagłębić się w to, gdzie twoja przyszłość leży z Twoją osobą, posiadanie znaku słońca to świetne miejsce, aby zacząć! Oto, co będziesz w stanie zebrać z czyjegoś znaku słońca:

Znak słońca jest znakiem w astrologii, że każdy ma tendencję, aby wiedzieć o sobie, czy uważają się za dobrze obeznanych w praktyce, i opiera się na pozycji Słońca w czasie, gdy się urodziłeś. Innymi słowy, można zebrać czyjegoś znaku słońca po prostu pytając, kiedy ich Data urodzenia jest. Znak słońca to Twoja tożsamość, to, kim jesteś do głębi i gdzie zakorzenione są Twoje cele i wartości. Może pokazać, jak wyrażasz siebie, a nawet określić swoją ścieżkę życia. 

Teraz, gdy wiemy, że mamy szczęśliwe gwiazdy, którym możemy podziękować za nasze olśniewające osobowości, przewijaj dalej, aby dowiedzieć się, jak sprawy serca mogą rozegrać się dla Ciebie i każdego znaku!

 

 

Co musisz wiedzieć o elementach

Każdy element (ziemia, powietrze, ogień i woda) jest ze sobą zgodny. Na przykład zauważysz, że wszystkie znaki ognia (Baran, Lew, Strzelec) są ze sobą kompatybilne. Oto, co powinieneś wiedzieć o każdym elemencie. 

 

Najczęstszą cechą znaków ziemi jest praktyczność. Wszystkie trzy znaki ziemi mają silny nacisk na karierę i często są opisywane jako uziemione. Ze znakiem ziemi możesz spodziewać się powolnego romansu. Często koncentrują się na doskonaleniu siebie, więc chcą partnera, który nie wymaga zbyt wiele dodatkowej pracy, aby je poprawić. 

 

Znaki powietrzne to przede wszystkim motyle społeczne. Ich naturalna przyjazna i romantyczna natura sprawia, że są całkiem solidną parą dla każdego, ale ich lekkomyślne nastawienie i niezdolność do zaangażowania sprawiają, że trzeba przyciągnąć ich uwagę i zachować ją. 

 

Znaki przeciwpożarowe are dokładnie to: ognisty. W miłości często są intensywne i szukają ludzi, którzy pasują do ich energii. Ktoś, kto jest nieśmiały i powściągliwy, sprawi, że znak ognia poczuje się hałaśliwy, ale ktoś, kto może nadążyć i jednocześnie sprowadzić go na ziemię, będzie dobrym parowaniem. 

 

Jeśli szukasz zaangażowania, poszukaj znaku wodnego. Są emocjonalne i demonstracyjne, i szukają tego samego w miłości. Znak wodny szuka kogoś, kto wyciągnie je z muszli, ale także nie boi się zanurzyć. 

 

Najlepsze Pary Związków

To w zasadzie miłość przy pierwszym czytaniu wykresu narodzin.

 

Zazwyczaj ogień i woda nie są najlepsze, ale Sag i rak mają idealne połączenie każdej cechy, aby zrównoważyć się nawzajem i wydobyć z siebie to, co najlepsze. Emocjonalna natura raka inspiruje Strzelca do spowolnienia i bycia bardziej demonstracyjnym, a Sag zachęca raka do bycia ich głupim sobą.

 

Byk, rządzony przez Wenus-planetę miłości i przyjemności-doceni zmysłowość Skorpiona i namiętną naturę (przepis na wspaniałe życie seksualne). Z kolei Skorpiony docenią poczucie bezpieczeństwa wydzielają Taury. Oba mają zapał do przyjemności, więc oczekiwać ekstrawaganckie, fantazyjne daty nigdy nie zapomnisz.

 

Leo dostarcza energii i pasji potrzebnej w związku, podczas gdy Geminis przynosi młodość i zabawę. Jest to dynamika, która zawsze będzie świeża i nigdy nudna. Ponieważ Leo lubią być w centrum wszystkiego, a Gemini uwielbiają rozmawiać, ten zmienny znak sprawia, że Leo czują się widziani i z cierpliwością, aby Geminisowie wyrażali siebie, Leo mogą pomóc Geminisom usiąść w ich uczuciach, nawet jeśli tylko na chwilę.

 

Virgo wydaje się być nieco powściągliwy, ponieważ są one często w ich głowie o zastanawianie się wszystko i jest perfekcjonistą, ale ekspresyjny charakter ryb dostaje je z tego headspace i przypomina im, aby dobrze się bawić.

 

Najlepsze Pary Przyjaźni

Każdy kultowy Duet bestie się trzęsie. 

 

Baran potrzebuje kogoś, kto nadąża za ich ciągłą potrzebą zmian, a waga jest tam z nimi na przejażdżkę. Jako besties, zarówno cieszyć się wydostać z domu i zwiedzania-nigdy nie tracić czasu. Charming Libra jest idealnym Skrzydłowym dla Barana, który jest po agresywnej stronie.

 

hip-2.jpg” alt=”” width=”1080″ height = “227” / >

Ten duet jest dowodem na to, że przeciwieństwa się przyciągają. Akwaryści cenią sobie wolność i maszerują w rytm własnego bębna, a Koziorożce są uparte i cenią sobie pomaganie innym, jednocześnie pomagając sobie. Z tego powodu są bardzo selektywni wobec tego, kogo wybierają, aby utrzymać w swoim bliskim kręgu, ale Akwariowie zrobią to dzięki swojej twórczej naturze.

 

Jeśli jest coś, co te dwa znaki cenią ponad wszystko, to jest to zaufanie i jest to coś, z czym ten związek nigdy nie będzie się zmagał. Jest wzajemne zrozumienie z tym duetem, którego nie trzeba wyjaśniać. Skorpiony są zdystansowane, ale głęboko emocjonalne, a panną rządzi Merkury, planeta komunikacji. Jeśli jest jeden znak, który może sprawić, że tajemniczy stały znak otworzy się i zacznie mówić, to jest to panna. Z drugiej strony Skorpiony szukają czegoś głębokiego i stymulującego, a jeśli jest jeden znak, który może sprawić, że Virgos poczują się zainspirowani i podekscytowani otaczającym ich światem, to skorpion.

 

Ze wszystkich znaków ziemi, Byk jest najbardziej otwarty, z czego korzysta bliźnięta. Będą się wiązać z miłością do piękniejszych rzeczy, a Gemini zawsze będzie mieć gorące goss gotowe do wyjścia. Większość ich spotkań będzie w domu, a Taurus jest wdzięczny za najlepszego przyjaciela, który rozumie ich tendencje do domowego stylu. 

 

Najtrudniejsze Pary

Nie mówimy, że nie możesz ich zmusić do działania, ale może to wymagać trochę dodatkowego wysiłku. 

 

Emocjonalna natura raka może sprawić, że będzie to idealne połączenie dla Wodnika społecznego, ale razem nie są w stanie dać sobie nawzajem tego, czego potrzebują. Akwaryści potrzebują dużo swobody, są kreatywni i trochę woo-woo (HM, Witam, to is Harry Styles ‘ s sign after all). Ale rak chce więcej od swojego partnera, a akwaryści poczują się uwięzieni.

 

Niektórzy mogą powiedzieć, że Panna i Sag są antytezami siebie nawzajem. Strzelec jest spontaniczny, Panna jest obliczona. Strzelec jest zawsze spóźniony, Panna punktualna. Nie zgadzają się co do większości zasad, takich jak terminowość, organizacja i produktywność. Jeśli chcesz, aby Twoje przeciwieństwo zainspirowało cię do rozjaśnienia lub zaostrzenia panowania, może to być dobre połączenie, ale ogólnie rzecz biorąc, prawdopodobnie po prostu denerwujesz się nawzajem. 

 

Jeśli chodzi o miłość, Baran i ryby mają bardzo różne pomysły, jak to pokazać. Baran jest niezobowiązujący i pokazuje miłość poprzez wielkie gesty lub w małych chwilach, podczas gdy ryby są bardzo zaangażowane od razu i muszą często doświadczać i okazywać miłość. 

 

treść / uploads/2022/04/the-everygirl-ZODIAC-chart-challenging-4.jpg” alt=”” width=”1080″ height = “227” / >

Niektórzy mogą uznać Koziorożca za dawno utracony znak ognia, ale to nie znaczy, że powinieneś biec w stronę zachodu Słońca ze znakiem ognia, Cap. Podczas gdy koziorożec znajduje wiele radości w przyziemnych etapach planowania, Leo chce zacząć od razu. Ale przynajmniej, będziesz prawdopodobnie więź nad swoimi bardzo wzniosłymi ambicjami kariery, więc jest to.

 

Typ Enneagramu, który powinieneś datować, na podstawie własnego Enneagramu