Zbliża się sezon zaćmienia-oto, co to oznacza dla Twojego znaku zodiaku

Czy kiedykolwiek zdecydowałeś się nagle rzucić pracę dla zupełnie nowej branży? Albo zostałaś z kimś, z kim się spotykałaś miesiącami, a pewnego dnia obudziłaś się myśląc, że czas z nimi zerwać? Może być jakiś astrologiczny powód.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego istnieją pewne okresy czasu, kiedy czujesz, że wszystko w twoim życiu się zmienia, zaćmienie może być przyczyną.

Zaćmienia występują w zestawie dwóch przeciwstawnych znaków przez okres około półtora do dwóch lat. W 2022 roku zaćmienia wystąpią u Taurusa i Skorpiona i pozostaną w tych znakach do października 2023 roku. Pierwsze zaćmienia w tej serii miały miejsce w listopadzie i grudniu 2021 roku, więc być może już zacząłeś odczuwać niektóre efekty.

 

Daty zaćmienia 2022

  • 30 kwietnia: zaćmienie Słońca w Taurus
  • 15 maja: zaćmienie Księżyca w Skorpionie
  • 25 października: zaćmienie Słońca w Skorpionie
  • 8 listopada: zaćmienie Księżyca w Taurus

 

Dlaczego zaćmienia to wielka sprawa?

Zaćmienia są w zasadzie jak doładowane nowe i pełne księżyce. Nowe i pełnia księżyca zdarzają się co miesiąc, więc są częstsze niż zaćmienia. Kiedy jest nowy księżyc, możesz spodziewać się początków w różnych obszarach swojego życia, podczas gdy możesz mieć coś zakończonego lub zakończonego wokół pełni księżyca. Doświadczysz tych samych efektów z zaćmieniami, tylko wzmocnionymi.

Za każdym razem, gdy nastąpi zaćmienie, zobaczysz poważne zmiany w obszarze twojego życia (w oparciu o Twój wykres urodzenia), w którym to zaćmienie ma miejsce. To część powodu, dla którego niektóre lata są o pracy, inni są o randki, a inni koncentrują się na kwestiach pieniędzy.

Zaćmienia często przyspieszają i popychają cię w kierunku, w którym powinieneś zmierzać. Na przykład, jeśli utknęliście w pracy, w której jesteście nieszczęśliwi przez miesiące, kiedy nadchodzi zaćmienie, możecie zostać zwolnieni lub nagle zdecydować się na odejście, dając wam możliwość znalezienia pracy, którą naprawdę lubicie.

 

Które znaki będą najbardziej dotknięte tymi zaćmieniami?

Ponieważ te zaćmienia będą miały miejsce w znakach byka i Skorpiona, każdy z osobistymi miejscami-słońcem, księżycem, ascendentem, Merkurym, Wenus lub Marsem—w tych znakach odczuje skutki najbardziej.

Byk i Skorpion są stałymi znakami modalności (lub jakości), więc ludzie z osobistymi planetami w Leo i Wodniku, pozostałe dwa stałe znaki, również dostaną dużą dawkę zmian.

TL; DR: znaki byka, Skorpiona, Lwa i Wodnika będą najbardziej dotknięte tymi zaćmieniami.

Ale nawet jeśli nie ma wielu planet w tych znakach na wykresie urodzenia, nadal będziesz odczuwał wpływ tych zaćmień. Oto, czego każdy znak zodiaku może się spodziewać przez następne półtora roku podczas zaćmień w Byku i Skorpionie.

I jeśli zastanawiasz się, dlaczego znaki są połączone, to dlatego, że każdy znak jest zgrupowany z jego przeciwległym znakiem. Przeciwne znaki (takie jak Byk i Skorpion lub Lew i Wodnik) znajdują się naprzeciwko siebie na kole zodiaku i będą doświadczać tych samych tematów, ponieważ zaćmienia poruszają się przez te same części ich Wykresów urodzenia.

 

Te zaćmienia poruszą temat pieniędzy dla Ciebie. Możesz dostać podwyżkę w pracy lub możesz odziedziczyć pieniądze od rodziny.mber. Możesz zdecydować się na lepsze wykorzystanie swoich pieniędzy i skonfigurować budżet dla siebie lub spróbować zacząć oszczędzać więcej. Możesz również zacząć inwestować i zobaczyć wyniki swoich inwestycji. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, możesz zacząć zarabiać na swojej firmie lub uczyć się nowych umiejętności, które pomogą Ci w karierze.

 

Byk i skorpiony mogą spodziewać się ogromnego rozwoju osobistego w ciągu półtora roku. Możesz czuć się bardziej komfortowo: ubierać się tak, jak chcesz, zamiast podążać za trendami, których tak naprawdę nie lubisz, rozpoznawać typy lub rzeczy, które tak naprawdę lubisz, i nie bać się dzielić swoją opinią z innymi ludźmi. Doświadczysz także zmian w swoich relacjach. Możesz z kimś zerwać lub osiągnąć kolejny poziom związku (sprawdź rzeczy swojego chłopaka pod kątem pierścionków zaręczynowych). Możesz również zacząć myśleć o tym, czego chcesz od swojego związku lub przyjaźni, aby przestać powtarzać niezdrowe wzorce(koniec z wysyłaniem SMS-ów do byłego).

 

Będziesz skupiony na zdrowych nawykach podczas tych zaćmień. Możesz stać się stałym bywalcem siłowni, nawet jeśli Zwykle traktujesz codzienny spacer do Starbucks jako trening. Albo może chcesz spróbować gotować dla siebie, zamiast jeść co noc. Te zaćmienia również wywołają zdrowie psychiczne. Możesz chcieć dowiedzieć się, jak uzyskać lepszą równowagę między pracą a życiem prywatnym, lub możesz zacząć chodzić na terapię, aby poradzić sobie z rzeczami, które cię dręczą, ale próbowałeś je zignorować.

 

Będziesz czuć się wyjątkowo towarzysko podczas tej serii zaćmień. Możesz spędzić dużo czasu z przyjaciółmi i nawiązywać kontakty zawodowe, a także znaleźć grupę osób, które mają takie same zainteresowania jak ty, jak miłośnicy książek w Klubie Książki. Będziesz mieć również wiele akcji randki, a jeśli jesteś już w związku, może nawet zajść w ciążę. Możesz również podjąć nowe zainteresowania i hobby, zwłaszcza w kreatywnych punktach sprzedaży, w których możesz wyrazić siebie. Może zaczniesz chodzić do muzeów lub pokazów muzycznych na żywo-lub w zasadzie każdą artystyczną rzecz, którą możesz zrobić dla Zabawy.

 

Twoje życie domowe będzie dla ciebie wielkim tematem podczas tych zaćmień. Być może przeprowadzasz się, albo remontujesz, a nawet wykonujesz pełny remont swojego domu. Sprawy Rodzinne mogą być na głowie, jak praca nad nierozwiązanymi problemami z rodzicami lub innymi członkami rodziny. Kariera będzie również koncentrować się na Ciebie. Możesz zdecydować się na pełne 180 z tym, co chcesz zrobić do pracy i dołączyć do zupełnie nowej branży. Możesz również dostać awans lub zdecydować się na opuszczenie pracy, aby znaleźć nową.

 

W przyszłym roku poszerzysz swoje horyzonty i pół. Możesz mieć wiele planów podróży i możesz być zainteresowany nauką nowych rzeczy. Możesz również próbować naprawić wszelkie nieporozumienia i starać się jaśniej komunikować się z innymi ludźmi. Jeśli piszesz dla swojej pracy, szkoły lub po prostu dla Zabawy, stanie się to dla Ciebie większym zainteresowaniem, a nawet możesz opublikować swoją pracę (więc przygotuj biografię autora). A jeśli pisanie i czytanie nigdy nie było Twoją pasją, możesz nagle zdecydować się na rozpoczęcie dziennikarstwa lub wykupienie całej księgarni.

 

Duże zmiany nadchodzą w relacjach osób między 25 a 30 rokiem życia, według astrologów