Zapytałem trenera pewności siebie, jak być bardziej pewnym siebie w każdej sytuacji, a jej wskazówki odmienią Twoje życie

Wiele kobiet uważa, że nie wie, jak być pewnym siebie. W rzeczywistości 70% dziewcząt uważa, że nie są wystarczająco dobre (według badania przeprowadzonego przez Dove Self-Esteem Fund) i istnieje wymierna Luka zaufania między mężczyznami i kobietami (kiedy będzie koniec tych wszystkich luk?). Nazwijmy to syndromem oszusta, negatywnym obrazem ciała lub brakiem poczucia własnej wartości, ale wszyscy odczuwamy przynajmniej czasami brak pewności siebie, a dla wielu z nas jest to wszystkie czas. Ale pewność siebie nie jest cechą osobowości lub czymś, co otrzymujemy automatycznie, gdy osiągniemy określoną wagę lub przedział dochodów; jest to umiejętność i praktyka, która wymaga codziennej uwagi i jest to coś, do czego wszyscy mamy prawo. 

A jeśli ktoś wie, jak być pewnym siebie i kochać siebie, to Regina Bonds. Nie tylko jest naprawdę najbardziej pewna siebie osoba może kiedykolwiek spotkać, ale ona również poświęciła swoje życie, aby pomóc innym kobietom znaleźć ich zaufanie zbyt (bo wie, że prawdziwe zaufanie oznacza budowanie innych ludzi, jak również!). Bonds współpracował z kobietami na całym świecie, aby pomóc im rozpoznać ich wartość, znaleźć swój głos i wyjaśnić swoją drogę dzięki sile pewności siebie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, czym jest prawdziwa pewność siebie i jakie wskazówki możesz zacząć robić już dziś, aby ją osiągnąć.

 

Wiązania Regina

Trener Zaufania

Regina Bonds jest jednym z najbardziej zaufanych głosów na świecie dla kobiet, rzucając im wyzwanie, aby wykorzystali swoją pewność siebie, aby poprawić, ulepszyć i ostatecznie podnieść swoje życie. Jest poszukiwanym mówcą, mentorem i ekspertem od zaufania.

 

Czym jest zaufanie naprawdę.?

Większość ludzi uważa, że pewność siebie jest synonimem arogancji (co jest całkowicie błędne!), a inni uważają, że chodzi o sposób, w jaki się zachowujesz. Wielu z nas nauczyło się, że pewność siebie to dar, z którym się rodzicie lub nie. Większość z nas—jeśli nie wszyscy-ma związek na raz, na raz z ufnością. Podczas gdy zmienione działania są korzyścią z uzyskania pewności siebie, to o wiele więcej. Pewność siebie jest stanem poczucia pewności, kim jesteś i bycia pewnym swojej wartości i wartości. Kiedy żyjesz w sferze zaufania, stajesz się naprawdę niepowstrzymany. Nie zadowolisz się niczym. Nagle wszystkie aspekty Twojego życia będą zgodne z Twoją wartością i celem. 

Pewność siebie jest kluczem do stała sukces. Lubię myśleć o tym jak o zbiorniku gazu: Jeśli czujesz się wyczerpany, przygnębiony lub jakbyś był pusty w środku, możliwe jest, że twój zbiornik zaufania jest na ” pusty.”Wiele osób próbuje napełnić swoje zbiorniki zaufania niewłaściwym rodzajem benzyny: pieniędzmi, związkami lub rzeczami materialnymi. Ale niepowstrzymana pewność siebie nie pochodzi z zewnętrznych źródeł; to wewnętrzna robota. Nie możesz oczekiwać, że ludzie, miejsca lub rzeczy podniosą twoje poczucie własnej wartości. Musisz wykonać wewnętrzną pracę, znieść bolesny proces autorefleksji i zadać sobie kilka trudnych pytań, aby być szczerym wobec siebie. Pewność siebie jest gotowa, dostępna i chętnie obejmie cię kochającymi ramionami, jeśli chcesz.

 

 

Wskazówki, które przeniosą twoją pewność siebie na wyższy poziom:

Uzyskaj przejrzystość

Po pierwsze, musisz wiedzieć, czego chcesz, aby mieć pewność, że zasługujesz na to, czego chcesz; czego nie można wyjaśnić, nigdy nie można uzyskać. Jest moc w pielęgnowaniu wizji tego, cochcesz dla siebie, a życie po prostu ma trochę więcej sensu, gdy masz jasną wizję. Jasność daje nam również poczucie kierunku i zrozumienia. Zapisz, co chcesz (nawet jeśli nie wiesz wszystkiego!) z konkretnymi szczegółami, a także zrób listę uczuć, które chcesz poczuć.

 

Wykorzystaj swoją odwagę

Zacznij ćwiczyć umiejętność podążania za tym, co chcesz, nawet jeśli cię to przeraża. Nie bój się postawić na siebie. Aby osiągnąć wyższy poziom w życiu i osiągnąć niepowstrzymaną pewność siebie, musisz się tam dostać w grze o życiu i marzeniu, odkrywaniu i odkrywaniu. Nie ograniczaj się, jeśli się boisz; zrób to ponieważ boisz się. Robienie rzeczy, które przerażają będzie budować zaufanie na własną rękę. 

 

Commit

Jeśli chodzi o budowanie pewności siebie, musisz pozostać oddany sobie i zaufać procesowi. Tak jak robimy zobowiązania wobec innej osoby w romantycznym związku, przysięgamy sobie kochać ty najpierw. Miłość własna jest jak każda inna wielka miłość; jest zobowiązaniem, aby postawić się na pierwszym miejscu przed kimkolwiek innym. Kiedy używasz tej formuły pewności siebie, poślubisz się prawdziwej pewności siebie, ponieważ pewność siebie nie jest czymś, z czym niektórzy z nas się rodzą; jest czymś, do czego wszyscy mamy prawo. 

 

Stwórz własny zestaw narzędzi confidence

Aby wzmocnić swoją pewność siebie, stwórz “zestaw narzędzi”, który pomoże Ci wrócić na właściwe tory, gdy czujesz, że przeżywasz kryzys zaufania, boisz się nowego wyzwania lub kwestionujesz swoją wartość. Połączenie pozytywnego nastawienia z konkretnymi nawykami prowadzi do udanej pewności siebie. Oto kilka moich zaleceń, które możesz dodać do własnego zestawu narzędzi confidence:

  • Twórz stronę dziennik wdzięczności: Zacznij i zakończ swój dzień pisząc pięć rzeczy, za które jesteś wdzięczny.
  • Medytować: Wyciszaj swój umysł przez pięć do 10 minut każdego dnia (może to być trudne, ale obiecuję, że odkryjesz na nowo siebie i swoją błogość).
  • Afirmuj się codziennie w lustrze: Utwórz pięć wyrażeń “jestem”, które będą używane codziennie (“jestem inteligentny”,” jestem godzien ” itp.). Następnie dodaj do listy, jak idziesz.
  • Utwórz pole zachęty: Zachowaj listę komplementów, które wiele dla Ciebie znaczą (niezależnie od tego, czy jest to poklepanie po plecach od szefa, czy komplement od przyjaciela) lub poproś bliskich przyjaciół i rodzinę, aby podzielili się tym, co kochają w tobie. Zapisz je lub zachowaj notatkę w telefonie, aby zobaczyć, kiedy życie staje się trudne lub Twoja pewność siebie odbija się na Tobie. Będziesz zaskoczony tym, jak dobrze możesz się czuć.
  • Znajdź go-to book: Ponieważ książki sprawiają, że czujemy się zrozumiani i mniej samotni, stwórz listę swoich ulubionych książek—tych, które rozpalają twoją duszę, inspirują Cię lub po prostu sprawiają, że czujesz się dobrze. Wyróżnij swój ulubiony rozdział, aby móc się do niego odwoływać w razie potrzeby. A jeśli wolisz podcasty, Zachowaj listę tych, które dają ci te “dobre” wibracje, aby dostroić je, gdy tego potrzebujesz.

 

10 rzeczy do zrobienia, jeśli Twoja pewność siebie potrzebuje większego wzmocnienia