Zapomnij # HotGirlSummer – Oto najlepsze wskazówki Lizzo na Lato miłości własnej

Jeśli jest jedna rzecz, którą Wiem, że jest prawdą, to jest to, że po prostu nie można poczuć niczego poza wzmocnieniem podczas słuchania muzyki Lizzo. Sama pewna siebie królowa, Lizzo jest znana z wielu talentów: śpiewu, pisania piosenek, rapowania, tańca, a nawet gry na flecie. Na dodatek absolutnie emanuje miłością do siebie (na oraz poza sceną). Nie trzeba dodawać, że moglibyśmy się od niej czegoś nauczyć. 

Po przeszukaniu Internetu w poszukiwaniu najlepszych porad Lizzo, dowiedziałem się, że jej podróż w kierunku miłości własnej i pozytywnego samopoczucia nie była łatwa. W wywiadzie dla People Lizzo wyjaśniła, że po tym, jak przez długi czas była “negatywnie nastawiona do ciała”, musi znaleźć sposób na miłość do siebie, aby przetrwać. Lizzo wyjaśniła, że pojawia się i postanawia kochać siebie każdego dnia. Przez lata jej porady i cytaty na temat pozytywności ciała, pewności siebie i miłości własnej były przedmiotem wielu wywiadów. Tutaj zebrałem sześć najlepszych porad Lizzo, które sprawią, że poczujesz dobry jak diabli tego lata. 

 

Zaakceptuj siebie

Według relacji Lizzo z NBC, pierwszym krokiem do miłości własnej jest akceptacja. “Akceptacja jest trudna. Wciąż akceptuję siebie każdego dnia, wciąż nad tym pracuję.”Samoakceptacja może być wyzwaniem, gdy jesteśmy bombardowani obrazami i produktami, których potrzebujemy, aby być sobą lub wyglądać w określony sposób. Akceptacja siebie nie musi być czymś ekstremalnym. Może to po prostu oznaczać zaakceptowanie siebie tam, gdzie jesteś, wiedząc, że zawsze jest miejsce na uzdrowienie i wzrost. 

 

 

Bądź szczery (wobec siebie i innych)

Czasami prawda boli. W op-ed, Lizzo wyjaśnił, że miłość do siebie jest zakorzeniona w uczciwości. “Musimy zacząć być bardziej szczerzy z tym, czego potrzebujemy, na co zasługujemy, i zacząć serwować to sobie.”Jeśli stawiasz własne potrzeby na palniku, aby spełnić standardy lub potrzeby innych, może nadszedł czas, aby zrobić krok wstecz i zastanowić się nad tym, na co zasługujesz. Wypróbuj Dziennikarstwo, aby wykorzystać swoje najwyższe ja i zacząć wprowadzać je w życie. Uczenie się bycia uczciwym wobec siebie nie tylko wzmacnia relacje z samym sobą, ale także z innymi.  

 

Ćwicz pozytywne rozmowy o sobie

Jak Lizzo powiedział ludziom: “większość ludzi naucza się, że negatywność ciała jest normalna, prawda? Potem stałem się ciałem pozytywnym, co jest przeciwieństwem tego. To uciążliwe.”Jak często znajdujesz się w negatywnym komentarzu o sobie w swojej głowie? Pewnie często, prawda? Według Lizzo narracja wokół negatywnej samo-rozmowy musi ulec zmianie. Chociaż nie musisz kochać swojego ciała każdego dnia, nadal możesz być miły i wdzięczny za wszystko, co robi dla ciebie. A jeśli potrzebujesz trochę przypomnienia, słowa otwierające Lizzo ‘ s Sok Osłaniam Cię. 

 

Obserwuj osoby, które Cię reprezentują

Pamiętam czasy, kiedy obfitowało # fitspo. I chociaż widziałem pozytywną zmianę w mediach społecznościowych, nadal istnieje niezliczona ilość sposobów edycji i ulepszania zdjęć na wyciągnięcie ręki, za które nasza niepewność płaci cenę. Lizzo przypisuje zmianę swojego sposobu myślenia w kierunku pozytywnego nastawienia do ciała, aby podążać za ludźmi, którzy wyglądają jak ona. Przejmij prowadzenie Lizzo i sprawdź, kogo śledzisz. Czy oni są dla was reprezentatywni, czy przynoszą pozytywne nastawienie i czy zgadzają się z waszymi wartościami? Jeśli nie, może to być czas, aby nacisnąć ten przycisk Zakończ obserwację. 

 

 

Ćwicz dla siebie, nie dla standardów urody

Jak większość gwiazd w centrum uwagi, Lizzo spotkała się z krytyką dla swojego ciała-ale nie boi się klaskać. W filmie TikTok z 2020 roku (który ma teraz 17,6 miliona wyświetleń, Mogę dodać) jej lektor stwierdza: “więc ćwiczyłam konsekwentnie przez ostatnie pięć lat i może być zaskoczeniem dla niektórych z was, że nie pracuję nad idealną sylwetką. Staram się mieć moje idealna budowa ciała.”Kochamy bezkompromisową królową. Chociaż uczono nas ćwiczyć w celach estetycznych, ćwiczenia mają wiele innych korzyści, takich jak zmniejszenie ryzyka choroby, zwiększenie nastroju (endorfiny sprawiają, że jesteś szczęśliwy, duh) i poprawa snu. Znajdź treningi, które lubisz i pomyśl o dlaczego chcesz ćwiczyć, czy to po to, aby czuć się silnym i pewnym siebie, czy po to, aby zapewnić sobie długotrwałe zdrowie.

 

Re-define beauty

Chociaż nierealne jest kochać każdą część swojego ciała przez cały czas, możesz zmienić swoje myślenie. Lizzo powiedziała CBS w niedzielę rano: “musiałem zająć się każdą warstwą niepewności, ponieważ nie mogę po prostu powiedzieć:” w porządku, moja ręka nie jest już jiggly i lumpy. To urojenia. Musisz być jak, ” to nie jest brzydkie dla mnie więcej i nie jest złe dla mnie. Dla mnie jest piękny.”Wszyscy mamy części ciała, które rozdzieliliśmy, ale to nie znaczy, że musimy czuć wstyd idąc do przodu. Reframing jak myślimy o naszych ciałach i koncentrując się na tym, co robią dla nas, a nie na tym, jak wyglądają, przybliża nas o krok do miłości własnej i akceptacji.

 

Sydney Sweeney Przysięga Przez Te 5 Nawyków Odnowy Biologicznej