Wypróbowałam linię Shapewear Lizzo – oto moje przemyślenia

Jak większość czarnych kobiet w Ameryce, jestem Lizzo superfan. Kiedy usłyszałem, że upuszcza linię shapewear, yitty, byłem podekscytowany, ale szczerze mówiąc, byłem również trochę skonfliktowany.

Pomiędzy chęcią wspierania ikony, która zakłada dla nas duże dziewczyny, a moją pogardą dla faktu, że ludzie wydają się nadal oferować kobietom w rozmiarze plus więcej i więcej opcji shapewear, kiedy wszystko, czego naprawdę chcemy, to dla społeczeństwa, aby zostawić nas i nasze brzuchy w spokoju, nie wiedziałem, co robić. Nie zrozumcie mnie źle, uwielbiam wspierać wprowadzenie nowej marki, ale jako kobieta w rozmiarze plus, zbyt wcześnie spaliły mnie zakupy (i z tego powodu mam tendencję do czekania na drugą premierę). Zazwyczaj rozmiary są niespójne, wzory są rozciągnięte w dziwny sposób lub po prostu niewygodne-i często nieco niemodne. 

To są powody, dla których tak późno próbuję yitty. Prawie się nie załamałem, ale potem pomyślałem o tym, jak wspierałem wiele marek, które zdecydowanie nie dbają o, zaspokajają lub podnoszą społeczność plus-size tak, jak robi to Lizzo i musiałem ponownie ocenić moje stanowisko. 

Po wypróbowaniu Yitty ‘ ego są to moje niefiltrowane reakcje w czasie rzeczywistym na cztery zamówione przeze mnie elementy. Dla odniesienia, jestem zwykle gdzieś pomiędzy 14 i 16 i mam na sobie rozmiar XXL w shapewear i XL w loungewear.

 

The nitty gritty on Yitty

Współtworzona przez Lizzo, Yitty to marka shapewear zaprojektowana z myślą o każdym ciele. Począwszy od rozmiaru XS do 6X, zdejmują wstyd z shapewear i sprawiają, że jest zabawna i przystępna dla wszystkich, dzięki elementom, które chcesz założyć.

Yitty to marka Fabletics, co oznacza, że możesz ją kupić po zwykłej cenie lub zarejestrować się w członkostwie VIP, aby uzyskać 20-50% zniżki (jeśli zarejestrujesz się w członkostwie, możesz pominąć dowolny miesiąc, bez limitu liczby, którą możesz pominąć).

 

Kiedy je założyłem, zdziwiłem się, że nie musiałem walczyć, by przebić się przez brzuch. Co dziwne, to sprawiło, że poczułem, że nie ma sposobu, aby osiągnąć rodzaj wygładzania, którego potrzebuję z mojego shapewear, ponieważ jestem przyzwyczajony do (nie do dramatyzowania)bycia trochę zgniecionym w większości szortów shaper. Kiedy spojrzałam w lustro, byłam zachwycona. nie tylko uwielbiałam kształt, który mi dał, ale także bardzo podobało mi się, jak nie czułem się ani nie wyglądał jak tradycyjny shapewear. Siatka jest naprawdę urocza i zaskakująco wygładzająca; jednak stawiam hipotezę, że służy większemu celowi. Ponieważ materiał jest lekki, podczas gdy szwy są ciasne, szorty shaper nie podwijają się i nie kopią w moim obszarze ud. Czy mesh jest szatą przyszłości? 

 

 

Podszewka z przodu sprawia, że te spodenki są takie seksowne, ale gdybym mogła coś zmienić, chciałabym, aby rozciągnęły się do tyłu. To może być tak słodkie nosić coś takiego w domu z tylko crop top jako loungewear (tak, jest to dla mnie wygodne), ale, nie chciałbym migać nikomu w procesie. Co więcej, podczas gdy ten shaper jest super-duper z wysokim stanem, nadal trochę się zwija (choć zdecydowanie znacznie mniej niż jakikolwiek inny, podobny krótki, który nosiłem). Nie wiem, czy to efekt uboczny, od którego uciekniemy z shaper shorts, ale dziewczyna może sobie tego życzyć! 

 

Powiem ci, kiedy je założyłam, poczułam sexy</em>! Te legginsy są takie zabawne.  Odwrotnie do krótkich spodenek, które wypróbowałem najpierw, te legginsy miały podszewkę z tyłu iz przodu, ale nie jestem pewien, czy to wystarczająca podszewka, żebym mógł ją nosić sam. Gdybym miał nosić ten kawałek sam, chciałbym, aby podszewka z przodu była odrobinę mniej wysoko wycięta. Jednak skończyło się na stylizacji go z oversizową sukienką z guzikami i podobało mi się, że chociaż legginsy były czyste, oversizowa koszula powstrzymywała mnie przed poczuciem zbyt niewygodnego lub odsłoniętego.

 

 

Ostatnio odchodzę od jasnych kolorów w mojej szafie, ale coś w tym odcieniu (trafnie nazwanym “Bright Ass Blue”) naprawdę mnie wciągnęło. Podobało mi się to, jak to na mnie wyglądało, a nawet bardziej, podobało mi się to, jak się czułem. Zwykle z tego rodzaju logo talii/BRA-band trim trend, zespół składa się na siebie, a logo zostaje zjedzone w fałdach. Ten pasek nie poruszał się ani nie spasował, co było co najmniej ekscytujące.

Najlepsze w tej bieliźnie jest to, że nie jest tak gruba, że się dusi, ale nie tak cienka, że czuję się odsłonięta. Jest w jakiś sposób jednocześnie lekki i wygładzający, co jest dość niespotykane.

Załatwiałabym sprawy, szła na zakupy, a nawet organizowała w tym wieczór z winem, ale nie sądzę, żeby Stanik był na tyle pomocny, żebym mogła w nim ćwiczyć. Chciałabym zobaczyć jeszcze odrobinę podszewki i wsparcia w okolicy biustonosza w kolejnej wersji tego stylu. 

 

 

TL; DR

Na pewno będę gotowy z moją kartą kredytową na następny zrzut. Zwykle mam rozmiar 14/16, więc wybrałam Rozmiar XXL dla shapewear i rozmiar XL dla loungewear, ale myślę, że mogę zmniejszyć rozmiar, gdy zamówię ponownie. Ponieważ te style są tworzone z myślą o dużych dziewczynach, pasują do rozmiaru-co nie jest dla mnie normalne!

Pomimo kilku drobnych zmian, które wprowadziłbym do niektórych stylów, na pewno ponownie zamówię od Yitty z tych powodów:

  • Shapewear jest lekki, a jednocześnie wygładzający
  • Style są seksowne (o wiele bardziej seksowne niż pojawiają się na stronie)
  • Elementy są wykonane z myślą o naszych unikalnych kształtach i ciałach

 

Tak, latem możesz nosić Shapewear – Oto najlepsze opcje