Wybory śródokresowe są za niecałe cztery miesiące-oto, jak powinieneś się teraz przygotowywać

Pierwsza połowa 2022 roku była jedną z książek. Z przesłuchań komisji w sprawie Jan 6 przejęcie Kapitolu do wielu masowych strzelanin do zakazu dyskusji LGBTQ+ w szkołach do obalenia Roe v. Wade do rosnącej inflacji do niepewnego konfliktu międzynarodowego (Czy muszę iść dalej?), klimat polityczny był ostatnio niestabilny i duszny. Najbliższe miesiące będą prawdopodobnie jeszcze bardziej burzliwe, ponieważ listopadowe wybory śródokresowe są coraz bliżej. Wybory prezydenckie zyskują najwięcej szumu, i to zrozumiałe, ponieważ wtedy decydujemy, kto poprowadzi cały kraj przez następne cztery lata. Ale to wybory parlamentarne, które naprawdę wpływają na nasze społeczności i codzienne życie, ponieważ nasi senatorowie, przedstawiciele stanu i lokalni politycy są tymi, którzy właściwie miej władzę polityczną. Po niespełna czterech miesiącach, nadszedł czas, aby przygotować się na dużą frekwencję w listopadzie. 8.

 

Dlaczego Mam Się Tym Przejmować?

Spójrzmy prawdzie w oczy-długoletnie prawa, Bezpieczeństwo i fundamenty u podstaw amerykańskiego społeczeństwa zniknęły. To przygnębiające, irytujące, wywołujące niepokój i demoralizujące. Wiele osób nie widzi już sensu głosowania lub bycia zaangażowanym społecznie, ponieważ uczucie porażki jest tak silne. Chociaż jest to całkowicie zrozumiałe, nie jest trwałe. Nie jesteśmy w stanie krzyżować naszych ramion i dąsać się, podczas gdy nasze wolności są nadal odbierane od nas. Często myślę o cytacie genialnej autorki i historyczki Zory Neale Hurston: “jeśli milczysz o swoim bólu, zabiją cię i powiedzą, że ci się podobało.”Większość z nas zdecydowanie nie cieszy się tym, co wydaje się powolną śmiercią Ameryki, więc cisza i bezczynność nie mogą być opcjami. Mimo, że tak się nie wydaje, nasze głosy są najgłośniejsze, gdy jesteśmy na bieżąco, myślimy krytycznie i pojawiamy się w sondażach.

Gdyby nasze głosy nie miały znaczenia, nie byłoby takiego wspólnego wysiłku, aby stłumić głosy, narysować dyskryminujące linie kongresowe i zniechęcić frekwencję wyborczą. Nie pozostając poinformowanym, pozwalamy, aby przeważała nietolerancja. Nie myśląc krytycznie, pozwalamy, aby fałsz postępował jako fakt. Nie głosując, stajemy się współwinni naszej śmierci. Nie wiem jak wy, ale nie jestem zadowolony z życia w społeczeństwie napędzanym nietolerancją, kłamstwami i zniszczeniem. Ty też? Dobrze. Zbierajmy się.

 

 

Sprawdź Swój Status Rejestracji Wyborców

Po pierwsze, upewnij się, że jesteś zarejestrowany do głosowania. Brzmi to jak bezmyślne, ale tak wielu ludzi zostaje zaskoczonych w dniu wyborów, kiedy zdają sobie sprawę, że zapomnieli się zarejestrować lub ich rejestracja została wyczyszczona. Czyszczenie rejestracji ma miejsce, gdy lokalne jurysdykcje usuwają nazwiska z listy zarejestrowanych wyborców, zwykle w celu uwzględnienia osób, które się przeprowadziły lub zmarły. Nie tak przypadkowo, czystki rejestracyjne były ostatnio w górę, szczególnie w Stanach doświadczających zwiększonego tłumienia wyborców.

Jeśli przeprowadziłeś się niedawno lub minęło trochę czasu od ostatniego głosowania, poświęć kilka minut na sprawdzenie, czy rejestracja jest nadal aktywna. Jeśli rejestrujesz się do głosowania po raz pierwszy lub ponownie rejestrujesz się po przerwie w głosowaniu, sprawdź dwukrotnie termin rejestracji wyborców w swoim stanie i prześlij swoje dane do tego dnia. 21 stany i Waszyngton oferują rejestrację wyborców tego samego dnia, co oznacza, że możesz zarejestrować się, aby głosować podczassonduje w dniu wyborów. Wygodny, tak, ale może potencjalnie otworzyć drzwi dla nieoczekiwanych snafus, więc spróbuj uzyskać rejestrację do kwadratu przed listopadem. 8 jeśli możesz.

Sprawdź status rejestracji wyborców.

 

Potwierdź swoją metodę głosowania i Plan

Kolejnym krokiem, który naturalnie płynie z rejestracji do głosowania, jest faktycznie głosowanie. Ponownie, brzmi dość prosto, i większość razy jest, zwłaszcza, gdy masz plan głosowania. Więc wiesz, że Dzień wyborów jest Listopad. 8, ale jaki jest twój plan na ten dzień? Wiesz, jak trafiasz do urn? Głosujesz osobiście, czy będziesz musiał oddać głos nieobecny? Jakie dokumenty tożsamości należy zabrać ze sobą? Czy Twoja społeczność oferuje wcześniejsze głosowanie? Gdzie jest miejsce głosowania i jakie są godziny głosowania? Przyprowadzisz swoje dzieci, czy będą w domu lub szkole? Są to wszystkie pytania, na które powinieneś uzyskać odpowiedzi stosunkowo szybko.

Dzień wyborów jest we wtorek, więc prawdopodobnie dopasujesz głosowanie do dnia pracy. Niektóre stany wymagają, aby pracodawcy zezwalali pracownikom na czas wolny na głosowanie w dniu wyborów, ale jeśli twój stan nie jest jednym z nich, tutaj kluczowe będzie wczesne głosowanie i znajomość godzin lokalizacji ankiety. Wraz z pojawianiem się wariantów COVID-19 możesz rozważyć głosowanie nieobecnych, aby uniknąć długich kolejek osób w ciasnych przestrzeniach. Sprawdź dokładnie Zasady absencji w swoim stanie, ponieważ mogą istnieć ograniczenia dotyczące głosowania nieobecnych, a zazwyczaj istnieją terminy składania wniosków i wysyłania wiadomości w głosowaniu nieobecnym.

Sprawdź swoje specyficzne dla Państwa zasady głosowania, aby pomóc poinformować swój plan głosowania. 

 

 

Badaj i śledź kandydatów w swojej społeczności

Dobra, zarejestrowałeś się do głosowania i masz swój plan głosowania-na kogo głosujesz? Po uzyskaniu karty do głosowania lista kandydatów i dostępnych miejsc może wydawać się nieskończona. To tutaj bycie poinformowanym oszczędza czas i energię! Od teraz do listopada poświęć trochę czasu na zbadanie, które miejsca są otwarte, kto startuje i na jakich platformach kandydaci biegają.

Prawdopodobnie już widzisz reklamy telewizyjne i społecznościowe kandydatów, ale jest tylko tyle, że te reklamy mogą ci powiedzieć o pochodzeniu i postawach kandydatów w kwestiach. Niektórzy ludzie wolą styl głosowania partyjnego, w którym głosują na każdego kandydata, który jest związany z konkretną partią polityczną. Inne osoby oddają głosy na podstawie poszczególnych platform niezależnie od przynależności partyjnej. Kwestie i platformy mają znaczenie, a indywidualna Platforma kandydata może nie zawsze odpowiadać platformom powiązanym z jego partią. Nie ma dobrego lub złego sposobu głosowania, o ile nie głosujesz ślepo. Czy należytej staranności w podejmowaniu swój głos liczyć poprzez świadome decyzje głosowania.

Dowiedz się więcej o tym, kto weźmie udział w listopadowym głosowaniu.

 

Określ swój poziom uczestnictwa

Zaangażowanie obywatelskie wykracza poza głosowanie, obejmuje również sprawy wspierające i kandydatów, którzy zgadzają się z twoimi poglądami politycznymi, aby zapewnić, że dotrą do urzędu. Wsparcie polityczne nie jest uniwersalną strategią, więc musisz określić, które działania Ci odpowiadają, okazując swoje poparcie. Jest rzeczą oczywistą, że najbardziej potrzebni kandydaci do wsparcia są zazwyczaj finansowi. Wiem, czasy są ciężkie, inflacja jest realna, a niektórzy kandydaci wykorzystują Ostatnie tragedie jako powód do wzmocnienia campafundusze ign. Choć może wydawać się nieszczere i oportunistyczne, w rzeczywistości kampanie są drogie.

Niektórzy kandydaci są wspierani przez duże korporacje, bogatych współpracowników i kieszonkowe komitety działania politycznego (PACs)z milionowymi budżetami. Inni kandydaci naprawdę polegają na dobrej woli codziennych, prywatnych darczyńców, aby finansować zespoły kampanii, badania, reklamy i reklamy, Podróże, gromadzenie danych i inne liczne wydatki na kampanię. Nie mówię, że rzucasz cały swój dochód do dyspozycji na kandydatów, po prostu sugeruję, żebyś użył swojego osądu, aby zdecydować, którzy kandydaci zasługują na twoje dolary.

Jeśli wsparcie finansowe nie jest teraz dla Ciebie, przejdź do stron internetowych kandydatów, aby dowiedzieć się innych sposobów zaangażowania. Wiele kampanii doceniają wolontariusze, którzy przepytują od drzwi do drzwi, organizują imprezy kampanii lub dzwonią do wyborców. Jeśli masz mało czasu, publikowanie informacji w mediach społecznościowych lub umieszczanie znaku na podwórku to bezpłatne, świadome czasu opcje. 

 

 

Wiele do stracenia, wiele do zyskania

Tegoroczne semestry przyniosą krytyczne rezultaty w kluczowych kwestiach społecznych i politycznych. W tym momencie wszystko wisi na włosku. Wszystkie 435 miejsc w Izbie Reprezentantów i 35 ze 100 miejsc w Senacie są do zdobycia, stawką jest niewielka Demokratyczna większość w Kongresie, a prawdziwe skutki niedawnej reorganizacji państwa zostaną wyjaśnione. W listopadzie mamy okazję albo dużo zyskać, albo dużo stracić. I chociaż zwycięstwo nie zależy całkowicie od nas (HM, step it up, Dems), odgrywamy integralną rolę w ustawianiu naszego kraju na sukces, pokazując się przed urnami uzbrojeni w Fakty, wiarę i walkę bez przemocy, oczywiście. 

Od obalenia Roe v. Wade, Sąd Najwyższy i politycy prawicowi jasno pokazali, że ich krucjata przeciwko równości i podstawowym wolnościom jeszcze się nie skończyła. Nawet przy niewielkiej Konserwatywnej większości po semestrach, prawa, których wciąż trzymamy się, mogą zostać szybko wymazane. Po przeciwnej stronie medalu, silniejsza liberalna wiekszosc da Kongresowi to, czego potrzebuje, aby ominac obelgi i inne uparte taktyki uzywane do stonewall sprawiedliwego Postepu w Ameryce. Chodzi o to, że są to wybory typu make-or-break.

Tak, jesteś zdemoralizowany. Tak, System jest uszkodzony. Tak, jest bardzo głośna, bardzo zła opozycja parująca z pełną prędkością. Moje pytanie do Ciebie: i co z tego? Nasze środki do życia i środki do życia przyszłych pokoleń zależą od tego, co robimy w tych chwilach. Pokaż się przestraszony. Pokaż się wściekły. Pokaż się pokonany. Pokaż się niechętnie. Po prostu się pokaż.