Wszystko, czego potrzebujesz, aby wystylizować stół na świeżym powietrzu na letnie rozrywki

Dorastając, moi rodzice zawsze zabawiali przyjaciół i rodzinę w naszym domu. Między przyjęciami urodzinowymi, świętami i tylko dlatego, że okazje, spotkania były non stop, co oznaczało, że jako dziecko byłem bardzo zaznajomiony z listą rzeczy do zrobienia, aby przygotować nasz dom do towarzystwa.

Dla mnie, nakrycie stołu było najłatwiejsze z partii-prace przygotowawcze—tak długo, jak pamiętam, po której stronie talerza poszedł widelec. Wiedziałem, co serwetki i szklanki są na wakacje a urodziny i jakie serwetki i naczynia do wzięcia w zależności od sezonu. Więc teraz, naprawdę znaleźć wiele radości w stylizacji tabeli do rozrywki we własnym domu.

Ze wszystkich stołów, które ustawiłem w moim życiu, outdoor table decor jest zdecydowanie moim ulubionym stylem-po prostu dlatego, że jedzenie na świeżym powietrzu sprawia, że wszystko jest lepsze IMO. Ponadto istnieją nieskończone sposoby stylizacji stołu na świeżym powietrzu na letnie rozrywki. Tropikalny? Boho? Coastal? Tablescape godny Pinteresta jest łatwo osiągalny dzięki kilku odpowiednim elementom. Jako doświadczony seter, wybrałem wystrój stołu na zewnątrz dla wszystkich Twoich letnich potrzeb rozrywkowych. Wszystko, co musisz zrobić, to zdecydować, który styl wybierasz i co jest w menu. Zobacz i zainspiruj się, aby wysyłać zaproszenia:

 

 

Wybrzeże

Jeśli w tym sezonie skłaniasz się ku nadmorskiemu trendowi babci i zastanawiasz się, jak byłoby żyć jak Diane Keaton przez jeden dzień, to jest to tablescape dla ciebie. Dzięki mieszance neutralnych odcieni i naturalnych tekstur, czuje się podniesiony i dopracowany, a jednocześnie wygodny i wyluzowany.

 

Minimalne

Mniej znaczy więcej, prawda? Prostota, czyste linie i monochromatyczna paleta to cechy, o których należy pamiętać przy wyborze i stylizacji minimalistycznego wystroju stołu zewnętrznego. Wybieraj najważniejsze elementy (talerze, sztućce, naczynia do picia i serwetki) i mieszaj tekstury i kształty, aby zwiększyć atrakcyjność wizualną.

 

Tropical

Nie musisz jechać na wakacje, by zjeść obiad, jakbyś był w tropikach. Baw się z jasnymi, odważnymi i wesołymi kolorami, takimi jak błękit oceanu, gorący róż, koral, ciepły żółty i jasnozielony. Między nieskazitelną samoopalaczem a odpowiednim tropikalnym wystrojem poczujesz się, jakbyś delektował się Margaritą na plaży z koleżankami.

 

Boho

Aby uzyskać inspirowany boho plenerowy stół, połącz luźne kolory, takie jak głęboki pomarańcz i kość słoniowa z materiałami, takimi jak len i glina. Połącz wszystko razem z subtelną zielenią i świecami, aby twój stół był kompletny bez przesady.

 

25 elementów wystroju domu, które odświeżą Twój dom na lato