Wszystko, co wiemy o sprzedaży Nordstrom 2022

Gdybyśmy mieli uszeregować nasze ulubione święta, poszłyby: Boże Narodzenie, Halloween, Wyprzedaż Rocznicowa Nordstrom.

Rocznicowa Wyprzedaż Nordstrom zyskała reputację sprzedaży roku z jednego ważnego powodu: wszystko, co jest przecenione, jest zupełnie nowym przybyciem lub już istniejącym faworytem. To nie jest zbieranie półek z zeszłego sezonu, zbierając rzeczy, które nie będziesz mógł nosić aż do przyszłego roku; to następny utwory season – od najlepszych marek, takich jak Madewell, Barefoot Dreams i Levi ‘ s – zostały właśnie wydane. Oznacza to, że możesz teraz uzyskać trendy w przyszłym sezonie, w cenie znacznie niższej od ceny, którą można by oczekiwać, że zapłacisz za bieżące elementy.

Tegoroczna wyprzedaż zbliża się wielkimi krokami, a my już dodajemy elementy, które mamy nadzieję przyciągnąć do naszych list życzeń i rozważamy Boże Narodzenie w lipcu. Oto wszystko, co warto wiedzieć o wyprzedaży rocznicowej Nordstrom 2022.

 

Kiedy to jest?

Jak zawsze, daty sprzedaży zależą od statusu Twojej karty Nordstrom (ile wydajesz na swoją kartę Nordstrom rocznie). Nie masz karty Nordstrom? Nie martw się-możesz robić zakupy bez niego w publicznych terminach dostępu. Każda faza rozpoczyna się o północy czasu wschodniego.

 

Jak mogę go kupić?

Produkty ze sprzedaży są dostępne zarówno online, jak i w najbliższym sklepie Nordstrom, a w dniu otwarcia Sprzedaży będziesz mógł robić zakupy w obie strony.

Jednym z najlepszych sposobów, aby upewnić się, że chwytasz artykuły, które chcesz, jest zalogowanie się na konto Nordstrom online, zapoznanie się z podglądem i dodanie interesujących Cię artykułów do listy życzeń (zobaczysz przycisk pod opisem). W ten sposób, ponieważ tak wiele przedmiotów wyprzedaje się tak szybko, możesz zalogować się w dniu rozpoczęcia sprzedaży i mieć wszystko, co Cię interesuje, gotowe do pracy.

W przeciwieństwie do wyprzedaży, możesz teraz dodawać wyprzedane przedmioty do listy życzeń, co oznacza, że możesz mieć je gotowe do użycia w przypadku, gdy powrócą w magazynie (co wiele sztuk robi w całej sprzedaży). Możesz również teraz dodawać zamówione elementy do listy życzeń i otrzymywać powiadomienia za pośrednictwem aplikacji Nordstrom, gdy wróci do magazynu.

 

Co jest w sprzedaży?

Prawie wszystko—Płaszcze, topy, buty, biustonosze, odzież sportowa—są dostępne; wszystkie z marek, które kochamy, takich jak Good American, AllSaints, Vince i wiele innych. To idealny czas, aby złapać buty, płaszcze, dżinsy i inne rzeczy, które będziesz nosić przez wiele lat (Witajcie, Kaszmirowe swetry!). Wyprzedaż jest dostępna dla kobiet, mężczyzn, dzieci, urody i domu—co oznacza, że będziesz w stanie znaleźć wszystko, czego szukasz, od ponadczasowych klasyków po modne elementy, które zobaczysz wszędzie tej jesieni.

Gotowy do złożenia listy życzeń? Zapowiedź została oficjalnie wydana, a to są pozycje, które nasi redaktorzy już dodali do naszych: