Właśnie dowiedziałem się, co to jest mój plan erotyczny i już nigdy nie będę postrzegał seksu w ten sam sposób

W przypadkową noc przeszukiwania Netflixa w poszukiwaniu czegoś nowego, natknąłem się Sex, Love & goop. Nie słyszałem o tym, ale opis wpadł mi w oko: Odważne pary podróżują w kierunku bardziej przyjemnego seksu i głębszej intymności z Pomocą Gwyneth Paltrow i zespołu ekspertów w tej serii rzeczywistości. Bo obiecałem sobie, że obejrzę coś nieszablonowego, a nie oglądam kolejnego sezonu Na Pamiętniki Wampirów Myślałem, że ta podróż nie zaszkodzi. Nie wiedziałem, że naciśnięcie przycisku play było przebudzeniem, o którym nie wiedziałem, że jest mi dane.

We współpracy z firmą medialną Gwyneth Paltrow goop.com, Netflix stworzył reality show oparty na parach w różnym wieku i seksualności, poruszających się po wybojach chemii seksualnej, dynamicznych problemach lub traumach z dzieciństwa, przez które chcieli przejść. Wydaje się dość typowe, prawda? Ty i ja, mój przyjacielu, byliśmy oboje bardzo źle. 

 

 

Program otwiera Paltrow szczęśliwie mówiąc: “uprawiamy seks, to program o seksie i będziemy rozmawiać o seksie.”Możesz natychmiast zobaczyć zakłopotanie i dyskomfort wielu par, gdy nurkują w to, co większość z nich zawsze uważała za tabu. Potem poznajemy Damona i Erikę.

Ta para naprawdę wyróżniała się dla mnie, ponieważ była idealną repliką tego, jak, jak wiele par, seksualne pragnienia i potrzeby są bardzo różne. Podczas gdy Erika czuła, że była niezwykle zmysłowa i potrzebowała znaleźć odpowiedni moment na seks, była stale spotykana i niezadowolona z “jestem napalony, prawda?”kiedy seks był tak daleko od jej umysłu. Spotykają się z panną Jaiyą, seksuologiem somatycznym i autorką wielu książek nastawionych na bardziej przyjemny i satysfakcjonujący Seks. Wyjaśnia ich erotyczny Plan, eksperymentuje z różnymi aspektami przyjemności, a nawet pomaga Damonowi, który myślał, że jest tylko seksualnym planem, mieć energetyczny Orgazm tak potężny, że rzuca łzę. 

To było bardziej inspirujące, niż mogłem sobie wyobrazić. Więc w mojej desperackiej potrzebie posiadania własnego orgazmu rzucającego łzy, wziąłem dogłębny quiz za $17 (dla każdego, kto chce darmowej wersji, strona oferuje również podstawową wersję.)

Po pierwsze: znajomość różnych planów erotycznych jest kluczowa. W oparciu o to, jak chcesz otrzymywać przyjemność, te kategorie są przełomowe dla odblokowania twoich seksualnych supermocy. Jest również idealny do zrozumienia, jak złamać niezgodność seksualną ze swoim partnerem i osiągnąć idealny środek dla oszałamiających orgazmów na obu końcach.

 

Plany Erotyczne

1. Sensual

Ten plan polega na angażowaniu zmysłów. W swoim codziennym życiu są prawdopodobnie bardzo zaangażowani w wypełnianie swojej przestrzeni teksturami, słuchanie muzyki, którą “czują” i otaczanie się piękną scenerią. Podczas seksu najprawdopodobniej będą cieszyć się masażami, olejkami eterycznymi i mnóstwem utrzymującego się dotyku. 

Naprawdę fajną rzeczą w zmysłowych planach jest to, że mogą mieć orgazmy całego ciała poza dotykiem partnera. Piękny zachód słońca lub doskonale dobrane jedzenie może to zrobić za nich.

 

2. Seksualna

Plan seksualny jest opisany przez Jaiyę jako ” to, co uważamy za seks w naszej kulturze.”Te istoty są podniecone przez Porno, Nagie ciała, genitalia itp. Zazwyczaj uważany za najłatwiejszy do zadowolenia, ten typ jest również znany z mniej wstydliwego seksu niż inne grupy.

Becaużyj ich pogląd na seks jest tak skoncentrowany na tym, co społeczeństwo przedstawia jako “normalne”, mogą być skłonni myśleć, że wszystko, co nie wiąże się z stosunkiem lub penetracją, nie jest seksem w ogóle.

 

Źródło: Yan Krukov / Pexels

 

3. Energiczny

Te typy są znane mieć orgazmy bez dotyku. Szaleństwo, prawda? Mają tendencję do odczuwania więcej za mniej; joga i medytacja mogą być czynnościami, do których zwracają się naturalnie. Niektórzy często odczuwają pragnienie tęsknoty, spojrzenia na oczy lub unoszącego się dotyku.

Ważne jest, aby zachować otwartą linię komunikacji z energetycznymi schematami, ponieważ mogą łatwo przytłoczyć się stymulacją lub rozczarować brakiem obecności ze strony partnera. 

 

4. Kinky

Wszyscy słyszeliśmy termin Perwersyjny, ale czy naprawdę wiesz, co to znaczy? Typy są pobudzane przez kreatywność i eksplorację; są pobudzane przez tabu. Często te typy mogą odczuwać poczucie wstydu lub represji w odniesieniu do swoich pragnień seksualnych, ponieważ mogą nie postrzegać siebie jako ” normalne.”

Spośród wszystkich typów, oprócz zmiennokształtnego, ten typ jest znany z największej gry. Niektóre rzeczy, które mogą im się podobać, to przełączanie się między dominującą i uległą grą RPG, Klapsy lub wprowadzanie zabawek niewoli. 

 

5. Shapeshifter

Ten erotycznie wyrafinowany schemat może odbijać się między różnymi typami w oparciu o różnych partnerów lub doświadczać wielu schematów w jednym. Określane jako ” całość
smorgasbord ” jaiya, ten typ jest znany jako empatyczny kochanek, ponieważ są w stanie dostosować i poczuć wszystkie plany. 

Znany z odkrywania, ten typ może lubić nakładanie różnych rodzajów zabawy, używanie różnych zabawek i próbowanie nowych trendów w sferze seksu, aby stale rozwijać swoją wiedzę. 

 

Źródło: cottonbro / Pexels

 

Moje Wyniki

Ku mojemu zdziwieniu, jestem zmiennokształtny. Siedziałam z podziwem przez chwilę z powodu tego, jak wiele sensu to wszystko ma. Nigdy nie pamiętałem czasu, w którym czułem się Perwersyjny lub zmysłowy, ale wiedziałem, że są chwile, w których te plany były dla mnie tak podwyższone, że założyłem, że jestem jednym z nich. Bezpośrednio po quizie pojawił się do pobrania raport i wideo nagrane przez samą Jaiyę, opisujące wyniki projektów takich jak ja. W trakcie przemówienia jedna linijka sprawiła, że na 100% byłem pewien, że quiz się nie pomylił: 

“Prawdopodobnie powiedziano ci, że jesteś zbyt wiele, więc gdzieś tam, kurczysz się.”

W tym momencie wiedziałem, że uprawiała magię. Jej opracowanie na temat tego, jak jako zmiennokształtni łatwo jest stać się ludożercą, który formuje się w to, czego inni ludzie potrzebują lub chcą (winni), co stało się dla mnie cechą osobowości. Kto by pomyślał, że stanie się to również ważnym aspektem mojego życia seksualnego? 

To, co się dzieje, gdy zmiennokształtni porzucają swoją miłość do różnorodności, to termin, który wymyśliła, znany jako “one-note” sex: krótkie spotkania seksualne, które dość szybko stają się nudne i niespełnione. Ale, wykorzystując poczucie różnorodności, które przychodzi naturalnie do zmiennokształtnych, można stać się “sekcja waltorni, fletu, perkusji i śpiewaka operowego naraz w czterogodzinnym utworze.” 

Przeformułowując ideę poczucia, że jesteś “za dużo”, zachęca wszystkich zmiennokształtnych, aby zapytali, co jest możliwe, zamiast tego. Więc w każdym aspekcie mojego życia uczyłam się kochać i akceptować to, że jestem erotycznie wyrafinowana i że pojawia się to nawet wtedy, gdy najmniej się tego spodziewam. Poza tym, że jest to ważny punkt zwrotny dla sposobu, w jaki postrzegam siebie jako istotę seksualną, ten sposób myślenia był niesamowicie skuteczny w pozwalaniu mojej orkiestrze “rozświetlić się i być granym znakomicie” we wszystkich aspektach mojego życia.

 

Myśli Końcowe:

Ogólnie rzecz biorąc, myślę, że każdy powinien wziąć udział w tym quizie. Co jest do stracenia? Znając swój plan erotyczny i swojego partnera, to niesamowity sposób na seks na wyższym poziomie i połączenie się na nowym poziomie. Jeśli jeździsz solo, to informacje zmieniające życie pomogą Ci komunikować się i łączyć się ze sobą. Jeśli jesteś fanem Sex, Love & goop, widziałeś wpływ (i ogólną zmianę), że dodatkowa linia wiedzy może mieć na relacje. 

Ten quiz jest również ważnym czynnikiem w uzdrawianiu. Dla wielu z nas nauczyliśmy się odczuwać wstyd seksualny w sposób, który przejawia się w naszym codziennym życiu. Perwersyjne typy mogły czuć się odizolowane w swoich fantazjach, podczas gdy zmysły mogą próbować ignorować swoją miłość do rzeczy, które mogą nie stanowić “seksu”.”Nauka erotycznego planu jest poważnie pierwszym krokiem w nauce języka, którym zawsze mówiło twoje ciało i początkiem spełniania wszystkiego, czego zawsze chciałeś w sposób seksualny i nie-seksualny.

 

6 Rzeczy, Których Nauczyłem Się O Waginach Z Tego Programu Netflix