Więc chcesz wybrać się na wycieczkę dla dziewczyn—oto jak ją zaplanować, nie rujnując przyjaźni

Marzy o sprawdzeniu ostatnich rzeczy z listy, ustawieniu jej OOO, ustawieniu odrzutowca w nowym miejscu z wakacyjnymi strojami i śmianiu się z mimosów na brunchu z najbliższymi koleżankami. Kim ona jest? To ja. To Ty. To my wszyscy. Bądźmy szczerzy, zawsze przydałaby się Babska wycieczka.

Scottsdale? Palm Springs? Winiarnia? Od czego w ogóle zaczniemy? Ponieważ niekończące się opcje i preferencje zaczynają pojawiać się na czacie grupowym, stajemy w obliczu niezbyt wielkiego procesu planowania podróży. Próba poruszania się po logistyce podróży dziewcząt nie jest łatwa-bez względu na to, ile dziewcząt jedzie lub jak bardzo staramy się utrzymać pokój—ale jest kilka rzeczy, o których możemy (i powinniśmy) pamiętać, gdy planujemy, które mogą nas uratować od niepotrzebnego napięcia i, broń Boże, zrujnowanych przyjaźni.

Ponieważ za miesiąc mam zaplanowaną babską wycieczkę (!!) i nie było żadnych ofiar przyjaźni, mam do zaoferowania kilka solidnych porad na ten temat, które polecam wszystkim podczas planowania podróży ze swoimi dziewczynami:

 

Ustal cel podróży

Chcesz zaplanować zapakowany w dżem plan podróży, aby zobaczyć i zrobić #allthethings lub chcesz uzyskać jak najwięcej czasu relaksu, jak to możliwe? Nie ma nic gorszego niż udanie się na wycieczkę i poczucie, że nie wydostałeś się z niej tego, czego chciałeś, więc decydując się na cel podróży jako grupa, każdy będzie bardziej dopasowany do swoich sugestii, co zrobić, a co ważniejsze, swoich oczekiwań co do tego, jak podróż pójdzie. Nie sugerowałbyś all inclusive, gdyby twoim celem było regularne spożywanie posiłków i cieszenie się sceną smakoszy, prawda? Więc ustaw cel na początku, aby wszyscy byli na tej samej stronie.

 

Zdecyduj o budżecie

Pieniądze odgrywają dużą rolę w przyjaźniach i choć może to być niezręczne, bycie z góry o tym, co czujesz się komfortowo wydając, jest kluczową częścią procesu, gdy planujesz podróż. Niezależnie od tego, czy nam się to podoba, czy nie, budżet na podróż ostatecznie określi, gdzie pojedziesz i co możesz zrobić razem, a jeśli nie zostanie to omówione, prawdopodobnie w grupie będą dziewczyny, które czują się bardziej zestresowane niż podekscytowane podróżą. Ustaw realistyczny budżet, aby każdy wiedział, czego się spodziewać i mógł odpowiednio zaplanować. Wskazówka budżetowania: pamiętaj o celu podróży. Jeśli planujesz mieć napięty harmonogram zwiedzania, nie będziesz spędzać dużo czasu w pokoju hotelowym, dzięki czemu możesz zaoszczędzić pieniądze na hotelu, zatrzymując się w miejscu, które jest bardziej przystępne.

 

 

Utwórz kilka opcji

Ważne jest, aby ustawić oczekiwanie, że nie każdy musi robić wszystko. Jest to szczególnie ważne w przypadku dużej grupy. Na przykład, jeśli kilka dziewczyn chce iść na piesze wycieczki i kilka dziewczyn wolałoby zarezerwować zajęcia w Studio pilates boujee, nie oznacza to, że musi to być jedna lub druga. Nie bójcie się rozdzielić na zajęcia i wrócić razem na brunch! Chociaż nie polecam robienia tego codziennie (w końcu powinniście spędzać razem czas!), pomocne jest zaplanowanie kilku podobnych, ale różnych działań zaplanowanych w tym samym czasie, więc nikt nie musi robić czegoś, czego naprawdę nie interesuje. I z tym, że powiedział, policz mnie na wędrówki.

 

Twórz elastyczne plany

IMO brak planu jest tak samo zły, jak zbyt surowy plan, ale jestem gotów się założyć, że masz kilka dziewczyn do wyboru i kilka dziewczyn do wyboru w Twojej grupie. Aby zaspokoić oba, ustal elastyczny plan na każdy dzień, który stworzy jakąś strukturę, ale nic, co wydaje się sztywne. Zawsze polecam zaplanowanie jednego lub dwóch zajęć (w zależności od tego, ile dnia zajmą) i jednej restauracji dziennie, pozostawiając wystarczająco dużo czasu między każdą z nich. Chociaż może to być kuszące, aby spróbować dopasować się do swoich dziewcząt, próbując zrobić zbyt wiele może być przytłaczające i wyczerpujące dla wszystkich. Nadal możesz w pełni wykorzystać każdy dzień bez sztywnej osi czasu. Co więcej, w razie potrzeby tworzy to czas na drzemkę, a każdy uwielbia (i potrzebuje) wakacyjną drzemkę.

 

 

Zachowaj otwarty umysł

Przeczytaj uważnie: planuj zmianę planów. Planujesz zrobić coś, czego się nie spodziewałeś. Planuj zostać gdzieś dłużej i musisz pominąć to, co miało być po tym. Planuj natknąć się na coś, czego się nie spodziewałeś i ciesz się, że to zrobiłeś. Możesz zaplanować swoją podróż w każdym szczególe i nie będzie to nic takiego, jak oczekiwałeś, że będzie do końca. Ale jeśli zachowasz otwarty umysł przez to wszystko, może to skończyć się lepiej niż można sobie wyobrazić w pierwszej kolejności. Bardziej prawdopodobne jest, że wykorzystasz każdą sekundę, którą masz ze swoimi dziewczynami, jeśli pozwolisz sobie nie zastanawiać się nad szczegółami, planami, osią czasu itp. i uwierz mi, i tak będziesz miał dużo więcej wspomnień w ten sposób.

 

Najlepsze ciepłej pogody miejsc do odwiedzenia na budżet