Trendy na paznokcie przychodzą i odchodzą, ale te 9 ponadczasowych odcieni nigdy nie wyjdzie z mody

Ujemne kosmiczne paznokcie, szachownice, wiry, szpilki, o mój! Choć bardzo je kochamy, łatwo jest się przytłoczyć, jeśli chodzi o to, co jest gorące,a czego nie ma w trendach nail. Na szczęście nigdy nie pomylisz się z klasycznym kolorem paznokci, który nigdy nie wychodzi z mody. 

Istnieje kilka odcieni lakieru do paznokci, które przetrwały próbę czasu, okazując się ponadczasowe bez względu na epokę. Chociaż nie widzimy crackle-mani tak często-i nie jesteśmy pewni, czy chcemy-prosty jednokolorowy lakier do paznokci może naprawdę przejść długą drogę. Niezależnie od tego, czy po prostu robisz sobie mani w domu, czy rozpieszczasz się wizytą w salonie, nigdy nie możesz pomylić się z odcieniami, które mamy ustawione poniżej. 

 

1. Cherry Red

Ten ognisty odcień czerwieni jest idealny do noszenia dosłownie o każdej porze roku. Świetnie wygląda w każdym stroju i jakoś nie koliduje z innymi kolorami. Zawsze odwracam się ku temu odcieniu po tym, jak się oddalam, a kiedy już to zrobię, to wszystko, co mogę nosić przez miesiące. 

 

2. Sheer Pink

Tak delikatny, czysty róż to subtelny, ale szykowny kolor, który łączy w sobie każdy wygląd. Niezależnie od tego, czy jesteś w podróży, czy pracujesz w domu, zatrzymanie się, aby podziwiać ten cień, jest prawie zawsze satysfakcjonujące.

 

3. Brązowy

Brązowy lakier do paznokci to elegancki i klasyczny odcień, który pasuje do wszystkiego, niezależnie od pory roku.

 

4. Błękit Kobaltowy

Jeśli szukasz odważnego odcienia, wybierz kobaltowy błękit. Jest ponadczasowy, jasny i wyróżnia się na każdym odcieniu skóry. Wspominałam, że świetnie wygląda z Twoją biżuterią?

 

5. Odcienie Nude

Pasty Nude to klasyczny wybór nie bez powodu. Istnieje niezliczona ilość do wyboru i pochodzą one w połyskujące, perły, bryły, lub matowe odcienie. Jak moglibyśmy wybrać tylko jedną? 

 

6. Szampan Lśniący 

To jak biżuteria, ale na paznokcie! Połyskujący złoty lakier to nie tylko świetna zabawa, ale także możliwość mieszania kolorów, jeśli znudzi ci się solidny, nieprzezroczysty kolor. Na pewno dostaniesz komplementy ze złotymi paznokciami.

 

7. Szary

Jeśli znudziły Ci się akty i róży, ale nadal szukasz neutralnego odcienia, spróbuj szarości. Nigdy nie zawodzi i jest idealny do każdej sytuacji. 

 

8. Czarny

Długie lub krótkie, kwadratowe lub okrągłe, squoval lub szpilki—czarne paznokcie wyglądają dobrze na wszystkich kształtach i rozmiarach. Sparuj to z Twoją ulubioną biżuterią i błyszczącym topem, i wszystko gotowe. 

 

9. Deep ‘ 90s Maroon

Kiedy Wszystko inne zawiedzie, bordowy mani zawsze będzie cię wspierał. Niezależnie od tego, czy czujesz się ciemny i tajemniczy, czy też masz bąbelkowy i jasny, ten głęboki odcień czerwieni pasuje do wszystkiego. Za każdym razem, gdy noszę ten kolor i odwiedzam babcię, częściej niż nie, mamy ten sam odcień. Mówiłem ci, że to klasyka nie bez powodu.

 

Nie mogę teraz rozmawiać-robię Mani w domu po obejrzeniu tych 7 trendów na paznokcie