Trend Praktyczne Modne Dziewczyny Mdleją

Wybór produktów Everygirl jest kuratorem zespołu redakcyjnego. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Źródło: Reformacja

Co jest lepsze od modnych butów? Modny but, który jest również praktyczny. A w miesiącach letnich-które są kute z płaskimi stopkami, otwartymi palcami i niepraktycznymi paskami-jesteśmy tu specjalnie po to. Dla tych, którzy szukają letnich sandałów, które będą zarówno stylowe, jak i wygodne, masz szczęście. Sandały Fisherman to Informatyka buty na lato 2022 i tak się składa, że są jednym z najwygodniejszych butów, jakie kiedykolwiek postawiliśmy na nogi.

 

 

Czym są sandały rybackie?

Jeśli zastanawiasz się, czym właściwie jest sandał rybacki, pomyśl o nim jak o współczesnym Gladiatorze. Podczas gdy style różnią się kolorem, materiałem, detalami i wysokością pięty, podstawowa konstrukcja obejmuje zamknięty palec i tkaną kratę pasków. Innym identyfikatorem jest mała klamra przy kostce. Chociaż ten trend obuwia o ciepłej pogodzie zaczął zdobywać popularność zeszłego lata, wydaje się, że triumfalnie powrócił i ponownie zajmuje centralne miejsce—HM, szafa?- w tym sezonie. 

 

Jak je stylizować

But na pewno oddaje powazne morskie klimaty (coastal grandma Estetic, anyone?), możesz czuć się pewnie łącząc je z szeroką gamą strojów. Są tak wszechstronne, jak i absurdalnie praktyczne, a my uwielbiamy, jak elegancki styl, który nie wymaga konserwacji, łączy się z każdym ciepłym wyglądem. Może nawet nazwiemy to letnią podstawą. 

Oto kilka sposobów stylizacji tego lata:

 

Jako część zespołu francusko-dziewczęcego

 

Sandały Fisherman uosabiają niewymagający wysiłku Francuski klimat, który zawsze staramy się naśladować, więc ma sens, że wyglądałyby niesamowicie w połączeniu ze słomianym materiałem i kobiecą, koronkową sukienką (która zapewnia zestawienie, na którym mamy obsesję).

 

Z przewiewnym maxi 

Jeśli jesteś minimalistą w sercu, rzuć na łatwe, przewiewne maxi i sandały fisherman i masz swój wygląd. Bonus: ten wygląd może również przeprowadzić Cię przez przejściowe dni jesieni.

 

Z dopasowanym zestawem i marynarką

Chcesz, aby Twoje Sandały rybackie były przyjazne dla biura? Sparuj je z dopasowanym zestawem i rzuć marynarką na górę, aby uzupełnić wygląd. Ubiera ich na tyle, że zasługują na komplementy zarówno od współpracowników, jak i szefa.

 

Nasze ulubione sandały rybackie

 

Wszystko, co musisz wiedzieć o topowym trendzie lata 2022