Trend Na Lato 2022, Którego Potrzebujesz? Sukienki Treningowe

Na co dzień jestem ciągle ciągnięta między dwiema wersjami mnie: tą, która uwielbia przygotowywać się każdego dnia i chce ubierać się do dziewiątek oraz tą, która pracuje w swoim mieszkaniu z jedną sypialnią i prawdopodobnie w pewnym momencie skończy pracować poziomo. W tym momencie moje dni powszednie zwykle wyglądają jak kompromis między tymi dwoma, A one piece wywróciło mój świat do góry nogami i prawie przekształciło się w moje ciało w cieplejszych miesiącach: sukienka treningowa.

Aby wyprowadzić słonia z pokoju, nie, w rzeczywistości nie ćwiczyłam w sukience treningowej (poza tym, że chodzę w nich na wiele spacerów). Chociaż zdecydowanie myślę, że ty może dzień, w którym idę pobiegać w sukience, jeszcze nie nadszedł, ale zdarzały się bardziej szalone rzeczy, więc nie mogę powiedzieć, że nigdy tego nie zrobię. Za co uwielbiam sukienkę treningową? Wszystko inne.

Mój wymarzony strój na co dzień składa się z czegoś, co mogę bezmyślnie założyć i po prostu czuć się świetnie, i to jest dokładnie to, co sukienka treningowa jest dla mnie. To nadal sukienka, więc czuję się świetnie wychodząc i załatwiając sprawy i robiąc wszystko, co mój dzień może rzucić na mnie w niej, ale czuję się też, jakbym miała na sobie ubrania treningowe. Słodkie? Szach. Wygodnie? Szach. 

Po dosłownie zamieszkaniu w tym, co miałam zeszłego lata, dodałam jeszcze dwa do mojej szafy na lato 2022, a już możecie nazwać mnie repeaterem stroju, ponieważ będę je nosić stale przez najbliższe kilka miesięcy. Oto trzy, których nie mogę się nacieszyć i dlaczego tak bardzo kocham każdą z nich.

 

To była sukienka treningowa, która rozpoczęła to wszystko zeszłego lata. Kiedy go zamówiłem, trochę się bałem, że skończy się bardzo niepochlebnie, ale kiedy go przymierzyłem, nie czułem tego przez sekundę. To, co jest w tym wspaniałe, to to, że pod tkaniną sukienki znajduje się całe body, a część sukienki nie jest zbyt ciasna w żadnej części ciała. Czujesz się całkowicie zamknięty pod spodem i nie czujesz się tak ujawniający ani dopasowujący do formy, jak myślisz.

Ten ma również regulowane paski, a dzięki kompresji, którą naturalnie zapewnia, uważam, że nie muszę nosić z nim biustonosza (kolejna wygrana)—jest idealny, ponieważ trzyma mnie bez poczucia ciasności lub zwężenia (czuję, że możesz powiedzieć, dlaczego tak bardzo go kocham). Czyta się jak casualowa sukienka, a z trampkami lub dobrymi sandałami ole’ możesz zabrać go wszędzie tam, gdzie potrzebujesz iść w letni dzień. Jest również dostępny w 11 kolorach, co oznacza, że możesz być neutralny lub jasny i odważny, jeśli tak właśnie czujesz. Wiem tylko tyle: nie mam żadnych skarg na tę sukienkę. 

Rozmiar: mam na sobie mój zwykły rozmiar mały i idealnie pasuje

 

Po moim sukcesie ze wspomnianą sukienką treningową zeszłego lata, kiedy zobaczyłem, że wypuścili tę plisowaną wersję, wiedziałem, że potrzebuję jej natychmiast. Jeśli klasyczny czuje się jak zwykła sukienka, ta jest jego podniesioną siostrą. Doskonale oddaje ten letni trend preppy i sprawia, że czuję się jak gorąca mama, która ściska się na brunchu z przyjaciółmi przed prywatnymi lekcjami tenisa—co tak się składa, że jest dokładnie tym, co chcę czuć każdego dnia w moim życiu.

Ponieważ pogoda jest chłodna tutaj w Chicago, założyłem ten z przyciętą bluzą na górze i wygląda na to, że mam na sobie modną spódnicę tenisową (chociaż ma również spodenki rowerowe pod spodem), więc jest to dla mnie rodzaj umowy 2 w 1. Ponieważ plisy idą aż do talii, jest super przebaczający w okolicy brzucha i ma jeszcze więcej miejsca w całym niż wersja klasyczna. Nie potrafię wyjaśnić, jak pewna siebie czuję się w tej sukience.

Rozmiar: mam na sobie mój zwykły rozmiar mały i idealnie pasuje

 

Możemy się trochę poruszyć kolorem tej sukienki? Jestem w erze miłości do kolorów, a kiedy zobaczyłam ten wspaniały różowy odcień, szczęka opadła mi na podłogę. Jest tak jasny i szczęśliwy i idealny na wiosnę i lato, a to była idealna burza, która przekonała mnie, że muszę dodać ją jako trzecią sukienkę treningową w mojej kolekcji. Nie zaszkodziło też to, że kolektyw dziewczyn ma tendencję do wybijania go z parku każdą rzeczą, którą wypuszczają. 

Z trzech sukienek, ta jest zdecydowanie najbardziej ściskający. Nadal jest bardzo wygodny, ale zdecydowanie ma trzymać cię w więcej niż inne, szczególnie w okolicy biustu. Z topem halter-neck jest zdecydowanie najbardziej wspierający i czuję, że byłbym super ustawiony, aby w nim ćwiczyć. Efekt jest prawie tak, jakbyś nosił shapewear pod spodem; trzyma się w okolicy brzucha w taki sam sposób, jak shapewear, ale bez uczucia gorąca lub niewygody. Jeśli martwisz się o brak stanika w powyższych wersjach Spaghetti strap, ten jest dla ciebie. Z topem i tyłem, zdecydowanie nie musisz się martwić o biustonosz, bez względu na to, jaka jest Twoja sytuacja w biuście. 

Rozmiar: mam na sobie mój zwykły rozmiar mały i idealnie pasuje

 

Trend, Który Każda Fajna Dziewczyna Będzie Miała Na Sobie Tego Lata