The Starbucks Drinks Our Editors Couldn ‘ t Live Without

Wiesz, jak bardzo uwielbiamy próbować nowych drinków Starbucks i raportować, aby poinformować Cię, co jest warte szumu, a co nie, ale kiedy tego nie robimy, zawsze mamy nasze sprawdzone drinki w kolejce do zamówień mobilnych w drodze do biura. Chociaż w menu jest tylko garść drinków, możliwości zamówień Starbucks są naprawdę nieograniczone, a co jest lepsze niż tajne menu (czy to wciąż jest rzecz?) pyta znajomych (Czytaj: redakcja TEG) jakie są ich ulubione drinki.

Jako samozwańczy koneserzy Starbucks z radością dzielimy się napojami, które rozświetlają Nasze poranki i trafiają do naszych historii na Instagramie. Jeśli potrzebujesz nowej ulubionej kawy lub herbaty, nie szukaj dalej niż ta lista Ulubionych edytorów.

 

Jedną z moich najbardziej toksycznych cech w życiu jest zakochanie się w sezonowych przedmiotach, które sprawiają, że tęsknię za czymś więcej przez większość roku. Ostatniej jesieni, i spożywane moje masy ciała wartości Dynia krem zimny napar, i po zmuszony do przejścia do innych opcji, jak sezon jesienny dobiegł końca, i wskoczył na do następnego najlepsze: krem waniliowy zimny napar. To niekoniecznie to samo, ale nadal działa. Uwielbiam moment “słodki bez przytłaczający”, a jeśli to twój klimat, musisz spróbować. Będę popijał go przez całą wiosnę i lato, dopóki moja jedyna prawdziwa miłość, zimny napar z kremu dyniowego, nie wróci do menu, choćby na chwilę.

– Ashley Selleke, Redaktor Treści Markowych

 

Muszę przyznać coś, z czego nie jestem dumny: chociaż potrafię docenić wpływ Starbucks na społeczeństwo, osobiście nie zdecydowałbym się na kawę od nich. Ale ich herbata to inna historia! Uwielbiam prawie wszystkie ich opcje herbaty, ale moim ulubionym przez Country mile jest piłka lekarska. Ten orzeźwiający (sekretne menu) drink został zaprojektowany z myślą o bólu gardła, ale uwielbiam go pić przez cały rok. Aby zamówić go w aplikacji, poszukaj “honey citrus mint tea” i dodaj standardową lemoniadę + przedmowę 2 torebki herbaty + 2 pompki mieszanki miodowej = perfekcja!

– Kirra Wallace, Grafik

 

Moim ulubionym napojem w Starbucks jest Brown Sugar Oatmilk Shaked Espresso, ale czasami potrzebuję czegoś, co jest nieco bardziej subtelne i nie kosztuje $6.50. W te dni zamawiam regularne wstrząśnięte Espresso i dostosowuję je do mleka owsianego i jakiegokolwiek syropu, który czuję tego dnia-zwykle brązowego cukru, cynamonowego Dolce lub bezcukrowej wanilii. Zmieniam też, żeby nie miał klasycznego syropu i tylko dwie pompy syropu smakowego, które wybieram(w porównaniu do zwykłych trzech w Grande). Ten napój smakuje świetnie, jest trochę mniej słodki niż brązowy cukier Owsiany i możesz czuć się lepiej, wydając trochę mniej. Chodzi tylko o różnicę w dolarach, ale lubię sobie przypominać, że te dolary się sumują.

– Jess Welsh, Zastępca Redaktora

 

reklamy/2022/05/the-everygirl-team-starbucks-josie-2.jpg” alt=”” width=”1080″ height=”644″ / >

Słuchaj, nigdy nie mówiłem, że jestem mało wymagający. Uwielbiam Starbucks, ponieważ mogę uzyskać mikro i dokładnie wiedzą, o czym mówię (również wszystkie personalizowane opcje przy zamawianiu w aplikacji naprawdę robią to za mnie). Nawet gdy pogoda jest zimna, mrożona kawa zawsze smakuje lepiej (mam rację, czy mam rację?) a ja uwielbiam spienioną piankę zamiast mleka, bo smakuje bardziej luksusowo. Ponadto lekki lód jest moim sposobem na włamanie, ponieważ masz więcej miejsca na napój, a jednocześnie utrzymujesz go w chłodzie.

– Josie Santi, Redaktor Działu Wellness

 

Zwykle jestem dziewczyną z chai latte, ale jako pierwsza przyznam, że byłem w 100% pod wpływem artykułu “próbowaliśmy wszystkich nowych drinków Starbucks, więc nie musisz”. W dniu testowania smaku pierwszy raz spróbowałem matchy (szkoda, wiem), a ten napój sprzedane ja. Smakuje jak lato i absolutnie będzie moim ulubionym drinkiem w Starbucks, dopóki nie powrócą moje jesienne ulubione.

– Jessica Jones, Redaktor Mediów Społecznościowych

 

To jest moje zamówienie, gdy chcę coś, co jest trochę bardziej wymyślne niż standardowa kawa, ale nie tak podwyższone (lub drogie) jak latte. Jeśli nie jesteś zaznajomiony, Cafe Misto to indywidualne połączenie świeżo parzonej kawy i mleka na parze. Robię to często w domu, ale jest coś wyjątkowego w dostaniu go w drive-thru. Lubię prosić o cynamon w proszku na wierzchu, aby dodać smaku bez potrzeby syropów.

– Hailey Bouche, Asystent Redakcji

 

Zamawiałem ten sam drink, odkąd byłem świeżo licencjonowanym gimnazjalistą. Bez względu na to, ile drinków spróbuję, zawsze wracam do tego wypróbowanego i prawdziwego. To idealne orzeźwienie na gorące letnie dni, ale zamawiam je przez cały rok (tak, nawet w środku zimy). Zwykle dostaję go z trzema pompkami płynnego cukru trzcinowego, a to jest wystarczająco słodkie, nie będąc zbyt słodkim.

– Garri Chaverst, Redaktor Naczelny

 

Jestem mrożoną dziewczyną z Americano na wskroś, i to jest to, co zamawiam dziewięć na dziesięć razy, gdy chodzę do Starbucks. Z dwoma pompkami wanilii i odrobiną mleka, jest to idealna ilość słodyczy bez przesady. Wolę smak mrożonego Americano niż mrożoną kawę; kiedy się zamieniłam, nigdy nie wróciłam.

– Maddie Galassi, Redaktorka Mody

 

Pewnej późnej nocy, kiedy uczyłam się do egzaminów w college ‘ u, zostałam przedstawiona brudnej chai i nigdy nie oglądałam się za siebie. Zazwyczaj jestem dziewczyną w domu, więc wychodzenie na kawę od czasu do czasu to prawdziwa uczta! Mając to na uwadze, zawsze wybieram coś pikantnego i drinka, w którym delektuje się każdym łykiem. Innym momentem, który odmienił moje życie, był moment, kiedy natknąłem się na ten TikTok, który w łatwy sposób pozwala zaoszczędzić 1,60 USD na tym słodkim i pikantnym napoju. Dla wszystkich, którzy są brudny zespół Chai, na pewno chcesz oglądać i zakładki TikTok dla następnej podróży do Starbucks!

– Andi Wynter, Koordynator Mediów Społecznościowych

 

Robię sobie cotygodniowy poczęstunek ze Starbucks, a ten drink był ostatnio moim ulubionym zamówieniem! Gorące mleko migdałowe flat white był zawsze jednym z moich ulubionych, ale kiedy zobaczyłem, że mogą zrobić to mrożone, natychmiast dokonałem przełącznika. Napój ten łączy w sobie blond espresso z mlekiem na parze i nutą miodu. Podoba mi się, że ma bogatszy smak espresso niż latte, ponieważ ma mniej mleka, ale nadal ma idealną ilość słodyczy bez wszystkich przytłaczających syropów.

– Keely Geist, Starszy Redaktor Mediów Społecznościowych

 

9 rzeczy, które należy dodać do kawy, aby uzyskać poważne korzyści zdrowotne