Te Anthropologie Mirror Dupes są tak przystępne cenowo niż oryginalne

Wybór produktów Everygirl jest kuratorem zespołu redakcyjnego. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Mam słabość do Złotych luster. Zacząłem trochę kolekcji kilka lat temu, kiedy natknąłem się na najdoskonalsze lustro w złotej oprawie w sklepie z lumpeksami za 15 dolarów. Od tego czasu oszczędziłem kilka kolejnych i przeplatałem je w całej pełnej ścianie galerii w moim salonie, co uważam za moje najwspanialsze osiągnięcie dekoracyjne do tej pory. 

Jako to, co niektórzy (głównie ja, w mojej głowie) mogą nazwać koneserem złotych luster, od jakiegoś czasu mam na celowniku lśniące lustro z pierwiosnka. To naprawdę szczyt złotych luster, ale metka za 500 dolarów (a to za małą!) jest po prostu nie w budżecie w tej chwili. Więc kiedy ktoś dał mi cynk, że Lobby Hobby miało strasznie podobne lustro w sprzedaży za $ 60, nie poszedłem-pobiegłem do najbliższego sklepu i zdobyłem ostatni w magazynie. Wygląda tak bardzo jak oryginał, i nie mogłem uwierzyć, że złapałem go za tak tanio.

 

Ta transakcja wzbudziła moją ciekawość i zacząłem trochę kopać. Świat Antropologii Mirror dupes, jak się okazuje, jest szeroki, więc poświęciłem czas, aby znaleźć jedne z najlepszych opcji w okolicy. Zaoszczędź sobie kilkaset dolców i kup te typy.

dresser in entryway with gold anthropologie mirror above

Źródło: @ sandramorganliving

 

7 ponadczasowych elementów wystroju domu, które nigdy nie wyjdą z mody