Tak, możesz manifestować lepsze życie seksualne-oto jak

Może czytałeś The Secret, dostrojony do podcastów takich jak Gabby Bernstein Droga Gabby albo Lacy Phillips’ Expanded, albo poszedł na TikTok # manifestacja binge. Są szanse, że w pewnym momencie usłyszałeś budzące podziw historie o ludziach manifestujących swoją wymarzoną pracę, sukces finansowy, nowy dom, a nawet romantycznego partnera. Nawet Celebryci, tacy jak Ariana Grande, Drake i Oprah, mówili (lub śpiewali, w przypadku naszej dziewczyny Ariany) o mocy manifestacji. Więc dlaczego nie wykorzystać tej mocy w sypialni?

Zanim do tego przejdziemy, cofnijmy się na chwilę. Jeśli nie jesteś zaznajomiony z manifestacją, jest to praktyka, która sięga tysięcy lat i można ją znaleźć w różnych starożytnych praktykach i naukach, w tym w buddyzmie i chrześcijaństwie. W rzeczywistości słynny cytat Buddy:” wszystko, czym jesteśmy, jest wynikiem tego, co sobie pomyśleliśmy”, uderza w gwóźdź głowy w definiowaniu manifestacji. Zaawansowany Akashic record reader i Akashic breathwork facilitator Krista Rauschenberg definiuje manifestację jako ” akt usuwania przeszkód, czy to ograniczających przekonania, przestarzałych uwarunkowań i/lub negatywnego myślenia wobec siebie i innych.”

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że manifestacja wymaga pracy. Jest to przecież praktyka, nie magia. “Wszystko, co przejawiamy, jest zawsze wypracowane i zarobione” – wyjaśnił Rauschenberg. Dobrą wiadomością jest to, że jest to praktyka, której wszyscy możemy się nauczyć, a często wyniki mogą wyglądać jak Magia. Nie wiem jak wy, ale lepsze życie seksualne jest warte trochę pracy, IMO. Sprzedane? Zaczynajmy. Przewiń do naszych porad popartych przez ekspertów, jak manifestować lepsze życie seksualne.

 

Poznaj siebie

Sposób myślenia i manifestacji metoda coacha Efia Sulter zaczyna się od poznania siebie, kim chcesz być i jakie są Twoje wartości. Podczas gdy wiele osób pomija ten krok i zanurza się w intencji ustawiania, Sulter uważa, że faza samopoznania ma kluczowe znaczenie, ponieważ utrzymuje Cię na ziemi, jeśli (kiedy) pojawią się wyzwania. W tym przypadku będziesz chciał poznać siebie w sypialni. “Niezależnie od tego, czy jesteś singlem, randką, czy w związku, poprawa swojego życia seksualnego musi zacząć się od ciebie”, powiedział Sulter. Amen, prawda?

Zadaj sobie te pytania: Jaki jest twój związek z seksem? Jakie są Twoje pragnienia i potrzeby? Co cię podnieca? Nie jesteś pewien? Możesz także nauczyć się dużo o sobie poprzez przyjemność z samego siebie. “Jeśli sprawisz, że Twoja przyjemność i orgazm będą twoim obowiązkiem, możesz stworzyć środowisko i rodzaj partnerstwa, które pozwoli i wesprze to” – wyjaśnił Rauschenberg. Sulter poświęca całą niedzielę czasowi solowemu, “ustawiając [jej] przestrzeń przy świecach i słuchając [jej] playlisty “uwodzenia siebie” podczas tańca wokół [jej] sypialni w [jej] bieliźnie.”(*Odwołuje niedzielne plany*)

 

Źródło: Sabina Tone / Unsplash

 

Spójrz wstecz na przeszłość

Równie ważne jest, abyście również zastanowili się nad przeszłymi doświadczeniami, ponieważ wszystkie one mają wpływ na to, kim jesteśmy w chwili obecnej. Rauschenberg przypomniał nam, że ” ból, wstyd i ból serca, które nosimy, w tym uwarunkowania z przekonań religijnych lub rodziny pochodzenia dotyczące znaczenia i wartości seksu, mogą tworzyć bariery dla prawdziwej seksualności połączenie i przyjemność.”Musimy poświęcić trochę czasu, aby odblokować te bariery, aby otworzyć możliwości dla nowych, zdrowszych doświadczeń.

Patrząc wstecz na doświadczenia z przeszłości może również pomóc określić, co to jest, że chcesz. Jakie doświadczenia chcesz stworzyć bardziej? Które chcesz wypuścić? “Podczas gdy twoje życie seksualne może nie być w miejscu, w którym chciałbyś, aby było jeszcze, możesz poczuć te uczucia teraz, a kiedy działasz z tego miejsca, magia zaczyna się dziać”, powiedział Sulter. Jeśli ta faza samopoznania i refleksji sprawia, że czujesz się przytłoczony lub rozczarowany, zaleciła również ” poświęcenie czasu na celowy celibat.”To brzmi przeciwproduktywnie, “powiedziała,” ale zaufaj mi w tej sprawie.”

 

Wyjaśnij swoje intencje

W porządku, teraz nadszedł czas, aby ustalić te intencje. Gdy już zastanowisz się nad swoją przeszłością i poznasz siebie na głębszym poziomie, będziesz miał znacznie jaśniejsze spojrzenie na to, jak wygląda Twoje idealne życie seksualne (i czuje się). Sulter polecam Skrypty, lub “pisanie wymarzonej przyszłości w czasie teraźniejszym”, dokładnie to, co chcesz, aby twoje życie seksualne było jak. – Bądź konkretny co do uczuć-poradziła-bo to właśnie pomaga Ci przejść od życzenia czegoś do faktycznego urzeczywistnienia tego.”

Jak powiedzieliśmy, manifestacja wymaga działania ,a” kiedy masz jasność, czego naprawdę chcesz, znacznie łatwiej jest otworzyć rozmowę z innymi ludźmi i zacząć delikatnie wprowadzać zmiany”, powiedział Sulter. Określenie tego, czego chcesz doświadczyć i co chcesz poczuć bardziej, jest klucz w manifestacji. Ustal te intencje i” wybierz partnera, który wspiera to w tobie, a ty w nich ” – powiedział Rauschenberg.

 

Źródło: Karolina Grabowska / Pexels

 

Ucieleśnij Swoje Pragnienia

Po zidentyfikowaniu uczuć, których pragniesz, zacznij je ucieleśniać. “Kiedy możesz uzyskać dostęp i utrzymać ten stan, wskazujesz wszechświatowi:” więcej tego!”- Wyjaśnił Sulter. Ta praktyka wcielenia pomoże Ci przyciągnąć doświadczenia, aby utrzymać cię w tym stanie.

Manifestacja jest w dużej mierze praktyką umysłu i ciała, więc pochyl się nad wszelkimi rytuałami, które pomogą Ci ustanowić to połączenie. Może to oznaczać Dziennikarstwo, pracę z oddechem, medytację, ćwiczenia, pracę w lustrze lub po prostu wyjście na spacer bez telefonu. Tak jak pisałeś o swojej manifestacji w czasie teraźniejszym, praktyka uczucie to też w czasie teraźniejszym.

 

Eksperyment z Kryształami i olejami

“Uziemienie kamieni i olejków o przyjemnym w dotyku i zapachu zachęci cię do używania zmysłów”, powiedział Rauschenberg, co jest bezpośrednim biletem do wcielenia. Sulter poleciła rose quartz, który jest znany jako kryształ miłości, ale zasugerowała również “wybranie zapachu lub kryształu, do którego czujesz się przyciągnięty, a następnie sprawdzenie jego właściwości, aby zobaczyć, co tam zostałeś zaprowadzony.”Zacząłem zanurzać palec w kryształowym świecie i zostałem pociągnięty w kierunku kamienia o pomarańczowo-czerwono-brązowym odcieniu, później dowiedziałem się, że jest to karneol, kamień, który mówi się, że zwiększa energię seksualną i poprawia twoje życie seksualne poprzez aktywację czakry sakralnej. Agat, cytryn, goldstone i pomarańczowy kalcyt są również znane z poprawy seksu, miłości i intymności.

Olejki eteryczne puszka be używane w celu zwiększenia Twoich doświadczeń seksualnych ze sobą, z partnerem lub w Twoich praktykach wizualizacji i wcielania. Sulter zaleca ” pieszczotliwie wmasowując olej w ciało, zaczynając od spodu stóp, powoli pracując aż do głowy.”Możesz użyć oleju migdałowego, winogronowego lub kokosowego—lub dowolnego oleju, który wprowadzi cię w nastrój.

 

Zrób z tego nawyk

Moc tych narzędzi wzrośnie wykładniczo, jeśli wprowadzisz je do swojej rutyny. “Stałe relacje z ciałem fizycznym, emocjonalnym, psychicznym i duchowym wymagają codziennej praktyki” – podkreślił Rauschenberg. Im bardziej pochylasz się nad tymi praktykami, tym większe rezultaty zobaczysz, i wtedy zaczyna to wyglądać jak magia. “Kiedy zaczynasz uświadamiać sobie, że podnoszenie energii każdego dnia jest świadomą praktyką, ma ona zdolność do zmiany całego świata” – powiedziała EFIa z doświadczenia. Używa tych narzędzi, aby zamanifestować swoje wymarzone życie i pomóc swoim klientom zrobić to samo.

Podczas gdy uczynienie go nawykiem jest ważne, Sulter powiedział :” są określone Pory roku, które niektórzy uważają za potężniejsze niż inni, takie jak Księżyc w nowiu, aby ustawić intencje i Księżyc w pełni, aby uwolnić i puścić.”Więc jeśli szukasz pretekstu, aby zacząć, sprawdź następną pełnię lub nów Księżyca. Rauschenberg zasugerował również skorzystanie z wykresu astrologicznego i współpracę z ekspertem w celu określenia “między innymi, gdzie znajduje się Twoje słońce, księżyc i wschód”, co pomoże Ci poprawić praktykę manifestacji. Pamiętaj jednak, że to Ty decydujesz, która godzina będzie dla ciebie najlepsza. Masz pełną kontrolę nad swoimi manifestacjami, a twoje myśli naprawdę mogą stać się twoją rzeczywistością.

Poznając siebie, zastanawiając się nad swoją przeszłością, ustalając swoje intencje, wcielając to, czego pragniesz i tworząc codzienne rytuały, możesz zamanifestować życie seksualne, którego naprawdę pragniesz.

 

Przewodnik Everygirl po manifestacji i osiągnięciu najlepszego życia