Ta Prosta Aktualizacja Całkowicie Odmieni Twoją Kuchnię

Stare powiedzenie “pracuj z tym, co masz” nigdy nie było bardziej istotne niż w przypadku aktualizacji szafek kuchennych. Ponieważ są one jednym z najdroższych elementów zupełnie nowej kuchni, wielu z nas musi trzymać się naszych datowanych lub gotowych opcji-przynajmniej tymczasowo. 

Ok, czy szafy okleinowe z Lat 90-tych będą miały całkiem taka sama atrakcyjność jak szafki wykonane przez stolarza i rzemieślnika? Może nie, ale wybór odpowiedniego sprzętu szafki kuchennej może sprawić, że wszystkie różnica w tym, jak to jest spędzać czas w sercu swojego domu. Cytując Cher Horowitz, ” nie totalna betty, ale ogromna poprawa!” 

Niezależnie od tego, czy utrzymujesz obecne szafki na dłuższą metę, czy szukasz szybkiego, tymczasowego rozwiązania dla wynajętej kuchni, przygotowałem listę pięciu przypadków, w których sprzęt kuchenny całkowicie zmienił przestarzałą przestrzeń kucharską.

 

1. Bądź niedrogi dzięki drewnianym pokrętłom

Źródło: Chloe Rey

Ślinię się z powodu tej aktualizacji darling rental kitchen autorstwa blogerki domowej Chloe Rey. Drewniane Gałki sprawiają wrażenie, jakby były w tej przestrzeni vintage od samego początku. Ponadto ta opcja szafki kuchennej jest bardzo przystępna cenowo i szeroko dostępna w prawie każdym dużym sklepie homewares, takim jak Walmart, Home Depot lub Amazon. Uwielbiam to, że zdecydowała się zachować ją gołą, ale możesz je również pomalować w tym samym kolorze co szafki, aby uzyskać jeszcze bardziej płynny wygląd.

 

2. Stwórz nowoczesne wykończenie z eleganckimi ściągaczami

Źródło: Bigger Than The Three Of Us

Pomalowane na czarno szafki kuchenne w kuchni blogerki Ashley wyglądają tak, jakby były wykonane z myślą o tych długich, eleganckich pociągnięciach. Podczas gdy jej oryginalne szafki kuchenne zostały przeprojektowane nowymi drzwiami szafek, myślę, że kontrast między ciemnymi szafkami a złotym sprzętem, a także, oczywiście, jej zabójcza stylizacja naprawdę przeniosły projekt na wyższy poziom.

 

3. Dodaj kontrast za pomocą czarnego sprzętu

Źródło: @ michelle_janeen

Ten pomysł na sprzęt do szafek kuchennych autorstwa domowej influencerki Michelle jest doskonałym przykładem tego, jak subtelne zmiany mogą zrobić ogromną różnicę. Czarny okucie podnosi jej proste białe szafki dzięki nowoczesnemu odcieniu i większej wadze. Kontrastowe wykończenie sprawia, że każda szafka i szuflada są pop. 

 

4. Aktualizacja szafki drewniane z mosiądzem

Źródło: Julie Blanner

Kto by pomyślał, że szafki z forniru dębowego mogą wyglądać tak dobrze? Mosiądz ściąga grać tak ładnie z ciepłem szafki i faktycznie udaje się poczuć ton drewna mniej pomarańczowy. Jak zauważa blogerka Julie Blanner, kontrastujące ciepłe szafki z chłodniejszymi odcieniami, takimi jak srebrny lub szary, w rzeczywistości podkreślają pomarańczowe odcienie, więc trzymanie się mosiądzu i miedzi jest zdecydowanie najlepszym wyborem. Ponieważ mosiężny sprzęt ma tendencję do pracy po droższej stronie, działa szczególnie dobrze w kuchni jednościennej, w której masz mniej do zakupu (jeśli trzymasz się ścisłego budżetu). 

 

5. Mieszaj kształty i style

Źródło: @ thisborrowedhome

Uwielbiam to, że Tanieka z tego pożyczonego domu wybrała zarówno proste Gałki, jak i bardziej znaczące podciągnięcia kubków, które w połączeniu z jej podłogą w kratkę wprowadzają klimat vintage. W tym kontrastowe style sprzętu na drzwiach i szufladach sprawiają, że cała przestrzeń kucharska jest zebrana i zaprojektowana z dbałością o szczegóły.

 

Przed i po: remont kuchni DIY, który trzeba zobaczyć, aby uwierzyć