Ta autorka jest w całym internecie-oto dlaczego jej książki są warte szumu

Bez względu na to, w co przeciwnicy chcieliby, abyś uwierzył, romanse są popularne. Regularnie zapełniają ponad połowę miejsc na listach bestsellerów adult fiction New York Times. I jest jeden autor, którego trzy romanse dla dorosłych znalazły się na połączonych listach fikcji drukowanej i E-Bookowej oraz fikcji w miękkiej oprawie tydzień po tygodniu, nawet często pojawiając się na obu listach w tym samym czasie. Autorką powieści jest Emily Henry. Plaża Czytaj, Ludzie, których spotykamy na wakacjach, oraz Miłośnicy Książek.

Ze wszystkich autorów romansów na świecie, dlaczego Emily Henry jest jedyną osobą, o której ludzie nie mogą przestać mówić? To dlatego, że jest królową romkomu. Jej książki są pełne dowcipnych żartów, które sprawią, że dosłownie śmiać się na głos. Jej bohaterowie mają wszystkie zabawne przygody, które uwielbiamy oglądać w naszych ulubionych romantycznych filmach od karnawału do kąpieli nago. Wszystkie odbywają się w najbardziej eskapistycznych miejscach, w tym na Wielkim Jeziorze w Michigan, w górskim miasteczku Karoliny Północnej i w większej liczbie miejsc na wakacje, niż możesz sobie wyobrazić. I nie zamyka drzwi, gdy robi się gorąco.

Ale oprócz tego, romkom Emily Henry ma poważne notatki do nich. Jej bohaterowie interesują się czymś więcej niż szukaniem miłości. W rzeczywistości często w ogóle nie szukają miłości. Chcą zrozumieć siebie i zakochują się po drodze. Wiadomość, że właściwa osoba może uczynić nas lepszą wersją siebie, sprawia, że Romom-com Emily Henry jest tak udany.

Oto dlaczego musisz przeczytać każdy z nich:

 

 

 

O co chodzi

​​January Andrews to bestsellerowa pisarka romansów. Ale kiedy śmierć jej ojca ujawnia kobietę i dom, o którym nie wiedziała, ostatnią rzeczą, w którą wierzy January, jest długo i szczęśliwie. Pojawia się w postaci Augustusa Everetta, pisarza beletrystyki literackiej, który cierpi na własną blokadę pisarską. January i Gus dobijają targu: ona napisze powieść literacką, a on napisze rom-com. Ich transakcja wymaga sporej interakcji, ale żadna z nich nie szuka miłości. Naprawdę.

 

Tropy

Plaża Czytaj to romans wrogich kochanków z wymuszoną bliskością. Ale to, co mnie najbardziej interesuje Plaża Czytaj Emily Henry komentuje opinię społeczeństwa o romansach-pisząc powieść romantyczną. January i Gus rozpoczynają klasyczne działania rom-com, aby Gus mógł nauczyć się sztuki Styczniowego rzemiosła, a rozmowy między bohaterami zmuszają czytelników do zbadania i krytyki terminu ” Kobieca fikcja.”

 

Dlaczego Warto To Przeczytać

Plaża Czytaj to zachwycająca, szczera powieść o wrogach, którzy stali się pisarzami, którzy stali się czymś więcej. To idealna równowaga między głębokością i światłem, sprawiająca, że mdlejemy, gdy January i Gus zbliżają się do nich i kibicują im, gdy radzą sobie z ich smutkiem, stratą i traumą. 

Plus, jedna z moich ulubionych rzeczy o Plaża Czytaj chodzi o więcej związków niż między styczniem a Gusem. January ma zabawnego, żądnego przygód, wyrozumiałego najlepszego przyjaciela w Shadi. Ciotka Gusa, Pete, właściciel lokalnej kawiarni i księgarni, jest promykiem słońca w porównaniu do bardziej powściągliwego zachowania Gusa. Widzimy również, że bohaterowie poruszają się w napiętych związkach, takich jak January i kochanka jej ojca, Sonya.

To książka nazywa się Plaża Czytaj, ale udowodni ci, że najlepsze lektury na plaży mają głębię emocjonalną oprócz lżejszych chwil.

 

 

 

 

O co chodzi

Poppy i Alex są najlepszymi przyjaciółmi od czasu, gdy pamiętny samochód wrócił do domu ze studiów. Pomimo tego, że mieszkają w różnych stanach, każdego lata spędzali razem tydzień wakacji-aż dwa lata temu, kiedy wszystko zniszczyli. Kiedy Poppy przekonuje Alex, aby udał się z nią na kolejną wycieczkę, jest to ich szansa na uratowanie ich przyjaźni. Ale czy staną się czymś więcej?

 

Tropy

Jestem tak samo fanem wrogich kochanków, jak następna osoba. Ale moim ulubionym tropem są przyjaciele-kochankowie. Połącz tych dwóch w przyjaciół-wrogów-kochanków, a ja się Zgadzam. Ludzie, których spotykamy na wakacjach ma też mój ulubiony mini-trop: jest tylko jedno łóżko.

 

Dlaczego Warto To Przeczytać

Jeśli zdecydujesz się przeczytać Ludzie, których spotykamy na wakacjach na wakacje nie będziesz rozczarowany. Moją ulubioną rzeczą w tej książce jest to, jak zróżnicowane są miejsca, do których Poppy i Alex podróżują. Jeżdżą na raftingu na wyspie niedaleko Vancouver. Przemierzają ulice Nowego Orleanu. Jedzą i piją w Toskanii. Robią najlepsze z deszczowego tygodnia na plaży.

Ale Ludzie, których spotykamy na wakacjach to o wiele więcej niż wakacje. Chodzi o osiągnięcie celów zawodowych i znalezienie się niezadowolony. Chodzi o utratę najważniejszej osoby w swoim życiu i odnalezienie drogi powrotnej do niego. Chodzi o znalezienie ludzi, którzy sprawiają, że czujesz, że należysz. Ilekroć chcę przeczytać książkę, która czuje się jak słuchanie bliskiego przyjaciela powiedzieć mi o jej dniu, wiem, że mogę odebrać Ludzie, których spotykamy na wakacjach.

 

 

 

 

O co chodzi

Nora Stephens, odnosząca sukcesy agentka literacka znana z tego, że zawsze dostaje najlepsze oferty dla swoich klientów, została właśnie po raz czwarty porzucona przez chłopaka, który zdecydował się opuścić Nowy Jork dla życia w małym mieście (i miłości). Nora jest gotowa zrezygnować z miłości, ale jej młodsza siostra, Libby, uważa, że zasługuje na szansę na własny romans w małym miasteczku. Ale kiedy Nora i Libby wyruszają do Sunshine Falls w Północnej Karolinie, Nora wpada na Charliego Lastrę, zamyślonego redaktora z miasta. Nora i Charlie zaczynają Redagować starannie opracowane historie, które napisali o sobie.

 

Tropy

W różnych wywiadach i wydarzeniach Emily Henry powiedziała, że zainspirowała ją do napisania Miłośnicy Książek po wakacyjnym sezonie oglądania filmów wyprodukowanych dla telewizji. Chciała pobawić się tropem wielkomiejskiego exec, który musi wyjść z bańki, aby znaleźć miłość, i to właśnie zrobiła. Miłośnicy Książek to także opowieść o wrogach i kochankach oraz małomiasteczkowy romans z wymuszoną bliskością.

 

Dlaczego Musisz To Przeczytać

Pożarłem Miłośnicy Książek kiedy wyszedł w maju, a ja już debatuję nad czytaniem go ponownie. To piękna historia o równoważeniu płac i passion w swojej pracy, odkrywając, jak pozostać częścią rodziny jako dorosły, i znaleźć romans, który pasuje do twojego życia, a nie romans trzeba budować swoje życie wokół. Ta książka jest tak samo śmiech-out-loud śmieszne, jak to jest łamanie serca i na szczęście, wzruszające.

 

 

Inne książki Emily Henry

Jeśli czytanie (i ponowne czytanie) dorosłych romansów Emily Henry nie jest dla ciebie wystarczające, możesz być szczęśliwy, słysząc, że Emily Henry rozpoczęła swoją karierę pisarską, publikując cztery powieści dla młodych dorosłych. Oto, co musisz wiedzieć o nich wszystkich:

Brittany Cavallaro i Emily Henry

Hello Girls

Dwoje nastoletnich przyjaciół wyrusza w podróż, aby uciec przed kontrolującym ich, agresywnym ojcem i handlującym narkotykami bratem. Surowy, przezabawny i drażniący.

Emily Henry

A Million Junes

O ‘ Donnellowie i Angerci trzymają się od siebie z daleka. Kropka. Ale kiedy June i Saul mają szansę się spotkać, łączą siły, aby odkryć prawdę o klątwie, która nęka ich rodzinę od lat. I zakochują się w tym procesie.

Emily Henry

Miłość, która podzieliła świat

Tajemnicza zjawa mówi Natalie: “masz trzy miesiące, aby go uratować.”Teraz Natalie musi zaryzykować swoją przyszłość i skoczyć na ślepo do ogromnej nieznanej dla szansy na zbudowanie nowego świata z Beau, chłopcem, którego kocha.

 

16 książek do przeczytania, jeśli wrogowie-kochankowie Cię rozbudzą