Szafa Podróżna Everygirl 2022

Są pewne rzeczy w życiu, które po prostu wymagają pewnego zestawu umiejętności, a na szczycie tej listy jest bycie utalentowanym pakowaczem. Z naszego doświadczenia wynika, że wpadasz tylko w jedną z dwóch skrajności: jesteś minimalistą, który właśnie urodził się z darem efektywnego pakowania swoich toreb lub jakoś stale przepakowujesz torby wypchane po brzegi kawałkami, na które nawet nie spojrzysz dwa razy (podnosi obie ręce). Rozwiązanie? Szafa podróżna.

Podróż jest oficjalnie w wielu naszych kalendarzach ponownie, a jeśli masz szczęście, masz podróż zbliża się, że jest czymś więcej niż tylko wycieczka weekendowa. Czy to tydzień w Nowej Anglii, czy dwa w Paryżu, długie wakacje pakują Everest. Kiedy musisz wrzucić wszystko, czego potrzebujesz przez tydzień lub dłużej do walizki, potrzebujesz czegoś więcej niż przypadkowej listy w aplikacji Notes w telefonie—musisz wyciągnąć wielkie działa, i tu wkraczamy my.

Jeśli jesteś w klubie overpacking lub po prostu czujesz, że nigdy nie wiesz, od czego zacząć, myśląc o ucieczce, zapraszamy do rozwiązania. Z odrobiną strategii, kilkoma wszechstronnymi elementami i naszą kapsułą podróżną w tylnej kieszeni, będziesz pakować mniej, ale czujesz, że masz więcej do noszenia na nadchodzącą podróż (tak, przeczytałeś to dobrze). Bon voyage!

 

Na kolację

Kolacje wakacyjne są zawsze nieco bardziej ekscytujące niż zwykłe kolacje. Po dniu zwiedzania lub na plaży nie ma ochoty wracać do domu, brać prysznica, przygotowywać się i wychodzić na noc. Kolacja poza miastem jest warta sukienki, w której chcesz być widziana, a ten przewiewny, wycięty numer pasuje do rachunku. Dzięki sandałom na obcasie będziesz wyglądać i czuć się godnie tej specjalnej okazji.

tortoise sunnies / Sukienka midi / Sukienka midi (plus-size) / torba na bagietkę / sandały na obcasie

 

Na dzień zwiedzania

Dni zwiedzania miasta, które odwiedzasz, są zawsze ekscytujące i często trochę wyczerpujące, co oznacza, że potrzebujesz stroju, który zapewni Ci wygodę bez względu na to, ile kroków podejmiesz (lub jaka pogoda przyniesie). Wybieramy eleganckie lniane spodnie, łatwe body, płaskie sandały i torbę na pasek, która może przenosić nasze rzeczy bez użycia rąk.

tortoise sunnies | Body /Body (plus size) / torba na pasek / spodnie lniane /spodnie lniane (Plus size) / Sandały slide

 

Na wędrówce

Niezależnie od tego, czy jesteś kimś, kto wstaje, aby wybrać się na poranny bieg na wycieczki (jeśli tak, kłaniamy się tobie), czy po prostu planujesz spacery na łonie natury lub wędrówki, posiadanie opcji sportowej lub dwóch w walizce jest niezbędne. Wybierz buty gimnastyczne, które wiesz, że mogą wykorzystać Mile i zestaw treningowy, który zabierze cię ze szlaków na siłownię, w zależności od tego, co znajduje się na liście zadań do wykonania.

baseball hat / aviators / workout set top / workout set szorty / buty gimnastyczne

 

Na turystyczny brunch

Na jeden dzień wybierając się do lokalnego hot spot miasta na brunch (i mam nadzieję, że całe mnóstwo mimosas), ta łatwa, sukienka z jednym ramieniem sprawi, że poczujesz się jak bogini, a jednocześnie będziesz wyrozumiały i wygodny, niezależnie od tego, co przyniesie Twój dzień.

tortoise sunnies / casual dress / casual dress (plus-size) / baguette bag / slide sandals

 

Do wylegiwania się przy ognisku

Bez względu na to, co wiąże się z podróżą, musisz mieć kilka nocy, w których jedyną rzeczą, którą chcesz zrobić, jest salon. Czy to przy ognisku, na pokładzie z książką, czy po prostu w pokoju hotelowym oglądając film, będziesz wdzięczny, że spakowałeś przytulny zestaw, do którego możesz się zwrócić.

Czapka baseballowa / Ściągacz / Ściągacz tank (plus-size) / Bluza Z Kapturem / Bluza Z Kapturem (Plus-size) / Spodenki dresowe / spodenki dresowe (plus-size)

 

 

Jestem edytorem Mody i złamałem kod do pakowania podręcznego Jestem pisarzem mody, który stale podróżuje – oto moje najlepsze porady dotyczące pakowania