Sydney Sweeney Przysięga Na Te 5 Nawyków Odnowy Biologicznej – Może Cię Zaskoczyć

Powiedzieć, że Sydney Sweeney jest wschodzącą gwiazdą, to mało powiedziane. Jej CV na ekranie brzmi jak obowiązkowa reklama telewizyjna: Euforia, Biały Lotos, opowieść służebnicy, oraz Ostre Przedmioty– żeby wymienić tylko kilkaI zadebiutowała w tym roku na Fashion ‘s biggest night out (AKA The Met Gala), udowadniając, że może dodać modową “It Girl” do swoich doświadczeń. Nie jest to jednak tylko sława i moda dla rodowitej Idaho-przywraca samochody, poci się w klatce MMA, psuje swojego ratującego szczeniaka i priorytetowo traktuje swoje zdrowie psychiczne (daleko jej do postaci Cassie i Olivii). Zwróciłem się do moich zaufanych źródeł sławy, aby uzyskać szczegóły, jak Sydney znajduje równowagę. Czytaj dalej o pięciu sposobach, w jakie Sydney dba o swoje samopoczucie psychiczne. Celebrytka czy nie, możemy się od niej czegoś nauczyć. 

 

 

Znajdź czas na samodzielną opiekę

Wykrawanie mnie-czas nigdy nie był tak przyjemny, jak teraz, ale uważam, że wszyscy wciąż możemy od czasu do czasu użyć małego szturchnięcia. Sydney mnie popiera. Przypomina nam, że opieka nad sobą jest zindywidualizowana i może się zmieniać w zależności od dnia lub Pory roku w twoim życiu. “Jednego dnia możesz być OK i jest całkowicie OK, jeśli nie jesteś następny, ponieważ myślę, że musisz zacząć każdy dzień od nowa, i musisz zacząć każdy dzień, próbując docenić i kochać siebie, co czasami może być trudne”, powiedziała. Forma samoopieki Sydney? Używając swojego sprytnego lodowego wałka, gubiąc się w HGTV, ustawiając relaksujące wibracje świecami i chłodząc się z psem.

Decydując o tym, co trzeba zrobić ty może być wyzwaniem(nie mówiąc już o znalezieniu czasu na wciśnięcie go). Ale dbałość o siebie może zmienić świat między uczuciem wypalenia a umocnienia. Niezależnie od tego, czy budujesz poczucie własnej wartości, pracujesz nad złapaniem większej liczby Zzzs, czy poruszasz swoim ciałem, priorytetowo traktuj swoje zdrowie psychiczne. 

 

Zwiększ swój budżet

Prawdopodobnie nie myślisz o swoich finansach, jeśli chodzi o poprawę zdrowia psychicznego, ale Sydney zachęca do zastanowienia się dwa razy nad tym, jak wydajesz ciężko zarobione pieniądze. “Moja rodzina zawsze zakorzeniła wartość w rozciąganiu budżetu i znaczenia pieniędzy dla mojego umysłu”, powiedziała Yahoo Life. “Kiedy nie oszczędzasz prawidłowo i nie wydajesz pieniędzy na ważne rzeczy, w których powinny być wydawane, widziałem, jakie mogą być szkody.”Sydney została nauczona wartości dolara w młodym wieku, co przełożyło się na jej nawyki wydatkowania po dziś dzień. 

Zacznij od utworzenia budżetu i zacznij śledzić swoje wydatki, aby zobaczyć, gdzie możesz zaoszczędzić (tak, są do tego aplikacje.) Jeśli jesteś przed grą (Chwała Tobie!), istnieją inne proste sztuczki oszczędzające pieniądze w handlu: daj sobie 24 godziny przed sprawdzeniem na każdy impuls I gotta-have-It-teraz kupuje, użyj stron kuponowych, takich jak RetailMeNot i miód do niezbędnych zakupów, i odłącz niewykorzystaną elektronikę (patrząc na Ciebie, telewizor). Pozytywna strona? Uratuj Sydney, a nie zapchasz swojego gorącego, letniego stylu. 

 

 

Ćwicz miłość do siebie i akceptację ciała

Wiem, łatwiej powiedzieć niż zrobić, ale pociesz się wiedząc to: nawet Celebryci stają się świadomi siebie i muszą być przypomnieni, aby praktykować miłość do siebie. Sydney powiedziała Glamourowi, że denerwuje się przed każdym pojawieniem się na czerwonym dywanie, ponieważ musi umieścić tam siebie IRL, zamiast postaci, którą gra. W wywiadzie dla Yahoo Life powiedziała, że pewność siebie to dbardzo dobry proces. “Czasami czuję się świetnie, a czasami nie chcę wstawać z łóżka i myślę, że jest w porządku, jeśli czujesz obie strony… a czasami nie jestem z siebie zadowolony lub coś po prostu nie czuje się dobrze. Myślę, że to ważne, aby każdy wiedział, że każdy ma uczucia, i to jest w porządku, jeśli nie czujesz się pewien siebie pewnego dnia, ale po prostu wiedz, że jesteś piękna, bez względu na wszystko.”Nasze ciała tak wiele dla nas robią i To One będziemy mieli do końca życia. Podsumowując: zrób sobie przysługę i zadbaj o swoje ciało. 

Jeśli “kocham moje ciało” jest poza zasięgiem, to w porządku. Weź stronę z książki Sydney i zacznij od szlifowania wszystkiego, co twoje ciało jest w stanie zrobić, a nie tego, jak wygląda. W końcu mamy do czynienia z czymś więcej niż tylko fizycznymi ciałami. Spróbuj usunąć osąd z równania i zaakceptuj, że miłość własna jest podróżą (z zwrotami akcji, zawrotami i objazdami), a nie wyścigiem.   

 

Sweat it out

Sydney to nie tylko twardziel na ekranie: BTS, zabija go w swoich treningach. Od uprawiania mieszanych sztuk walki (AKA MMA) po dwudniowe spacery ze swoim psem, tankiem, nic dziwnego, że ma twarde jak skała mięśnie brzucha, które pasują do jej topu i czerwonego dywanu. Przyznając, że nie jest fanką bieżni, zabiera ją do swojej dzielnicy lub na plażę na szybkie biegi, aby oczyścić umysł. A jeśli ma więcej czasu na trening, dostaje pompowania serca dzięki filmowi treningowemu. (Czy ktoś jeszcze się zastanawia, czy potrzebuje kumpla do ćwiczeń? To samo.) Aby jak najlepiej wykorzystać rutynę ćwiczeń, wymieszaj ją jak Sydney. Wypróbuj nowy trening, który może cię onieśmielić lub wybierz się na spacer, wycieczkę lub bieganie na świeżym powietrzu. To idealny sposób, aby zmienić swoją aktualną rutynę, jeśli znajdziesz się w rutynie fitness. 

 

 

Naucz się nowych umiejętności

Jakby jej życiorys aktorski nie był wystarczająco imponujący, Sydney skierowała swoją miłość do nauki na zajęcia w szkole biznesowej podczas filmowania The Handmaid ‘ s Tale. “Chcę być w stanie przeczytać moje kontrakty i wiedzieć, co do cholery mówią, więc nie dam się nabrać” – powiedziała Cosmopolitan. W 2020 roku założyła nawet własną firmę produkcyjną, Fifty-Fifty Films, aby wspierać pierwsze autorki, rodzące się reżyserki i obiecujące scenarzystki. Czy mogłaby być bardziej sympatyczna?

Jeśli masz problemy z samochodem lub utknąłeś na poboczu drogi, Sydney jest twoją dziewczyną. Przechodząc ride-or-die na inny poziom, powiedziała PureWow, że zawsze interesowała się samochodami. I to nie żart—rozebrała i przebudowała Forda Bronco. Czy to panna w niej, czy nie, ona robi jej zdrowie psychiczne wiele dobrego poprzez ciągłe kultywowanie nowych doświadczeń. W rzeczywistości badania pokazują, że uczenie się nowych umiejętności poprawia samopoczucie psychiczne, pomagając podnieść poczucie własnej wartości i zbudować poczucie celu. Więc jeśli zastanawiałeś się nad nowym hobby (pomyśl: Dziennikarstwo, Czytanie, Gotowanie), weź to jako znak, aby się do niego dostać. 

 

6 Hacki Dua Lipa robi codziennie, aby zwiększyć jej zdrowie psychiczne