Sex 101: Jak zacząć Odgrywanie ról z partnerem

Niezaprzeczalnie jedną z najlepszych scen seksu w historii filmu jest Saga Zmierzch: Breaking Dawn. Żartujesz sobie? 15-letnia ja doznałam seksualnego przebudzenia oglądając Bellę i Edwarda w wodzie, a wszystko po to, by skończyć w łóżku. Scena, w której budzi się do całkowicie zepsutego łóżka i poduszek porozrzucanych po pokoju, brzmi dokładnie tak, jak moje marzenia erotyczne (mniej Edwarda Cullena, a Więcej LaKeith Stanfield). I musimy porozmawiać o drugiej najlepszej scenie seksu w historii ludzkości: Natalie Portman i Mila Kunis w Czarny Łabędź. Wiesz, twierdziłem Czarny Łabędź jako Mój ulubiony film wszechczasów od dłuższego czasu, a jakoś dopiero kilka lat później dotarło do mnie, że po prostu mogę być biseksualny.

Ale wiesz, dlaczego sceny z seksem w filmach są tak absolutnie seksowne? To aktorstwo. Jest w tym poczucie “to nie są prawdziwi ludzie”. I wiesz co? Zwykli starzy ludzie, tacy jak my, mogą poczuć to samo dzięki odrobinie odgrywania ról. 

Będę całkowicie szczery: Odgrywanie ról ze swoim partnerem może być naprawdę onieśmielające i, oczywiście, całkowicie dziwne i niezręczne, jeśli jesteś w tym nowy. Ale jak większość seksualnych rzeczy iść, z praktyki i komunikacji przychodzi wiele orgazmów! Oto 101 przewodników po najlepszych pomysłach na odgrywanie ról w twoim życiu. 

 

Wyznacz granice i bezpieczne słowa

Zanim ty i twój partner staniecie się zupełnie innymi ludźmi na noc, porozmawiajcie o tym, co jesteście gotowi zrobić, a czym nie. Ważne jest, aby wiedzieć, co każdy z Was ma nadzieję uzyskać z doświadczenia. Dla ciebie to może być tylko zabawa na jedną noc. Twój partner może chcieć dodać to do zwykłej rotacji. Niektórzy ludzie lubią używać RPG do odgrywania fantazji. Cokolwiek zdecydujesz jest niesamowite, po prostu upewnij się, że pasuje do was obu. Jak zawsze, komunikacja z partnerem o seksie jest tutaj konieczna.

Będziesz także chciał wymyślić jakieś bezpieczne słowa, jeśli ćwiczysz BDSM lub cokolwiek podobnego. 

 

Jak zdecydować, w co grać

Absolutnie możesz po prostu wymyślić postać na miejscu i iść z nią. Ale jeśli nie jesteś jeszcze aktorką nagrodzoną Oscarem (może jeśli zbieram pieniądze na ten Masterclass Natalie Portman, ale dygresję), możesz poświęcić trochę czasu, aby to wymyślić i wymyślić, jak idziesz. Oczywiście najłatwiejszą rzeczą byłaby inna osoba. Może to twoje alter ego. Nie zmieniasz całkowicie swojego wyglądu, ale podajesz inne imię i zachowujesz się trochę inaczej (na przykład zwykle jesteś bardziej dominujący w sypialni, a zamiast tego działasz trochę bardziej uległy). Udawaj, że to twoja pierwsza randka. 

Z drugiej strony, możesz również zdecydować, kto ma odgrywać role w oparciu o swoje fantazje. Co cię podnieca? Czy to scenariusz dla ucznia/nauczyciela? Pielęgniarka / pacjent? Dwóch współlokatorów? Podejmij decyzję o tym, co naprawdę cię podnieca, ponieważ będzie to dla Ciebie niezręczne i zabawne, jeśli nie jest to coś, co naprawdę uważasz za seksowne. 

Dodasz kostiumy? Oczywiście, że możesz! Ale żeby być uczciwym, jeśli twój partner jest z gatunku męskiego, możesz być w stanie ujść ci na sucho z ułożeniem włosów w innym stylu i uderzeniem w smokey eye, a oni pomyślą, że są wystarczająco różne. (Jeśli twój partner jest bardziej spostrzegawczy, peruki są bardzo zabawne i niedrogi sposób, aby zmienić rzeczy się!) Jeśli scenariusz jest nieco bardziej złożony, pomyśl o wejściu w postać. To może czuć naprawdę niezręczne jak na pierwszą grę RPG, więc nie bój się zaczynać od małych rzeczy. A propos…

 

Źródło: Ketut Subiyanto / Pexels

 

Start mały

To OK, jeśli pierwszy raz grasz role-play nie dotyczy seksownej Francuskiej Pokojówki Kostium swoich marzeń i w pełni wypłukany scenariusz wszystkiego, co powiesz. To naprawdę łatwe i swobodne, aby rozpocząć role-playing poprzez tekst pierwszy. Ty i twój partner możesz ocenić, jak ci się to podoba i czuć się o tym bez presji “działając”przed sobą. 

 

Nie stresuj się, jeśli czujesz się głupio

Odgrywanie ról może sprawiać wrażenie, jakbyś wrócił do teatru High school musical, jeśli nie jesteś do tego przyzwyczajony, a to zupełnie normalne. Jest inny i Nowy, ale potrzeba czasu, aby przyzwyczaić się do bycia w ten sposób z partnerem. Pomyśl o RPG jak o grze, i oczywiście, bardzo niewielu ludzi jest dobrych w grze po raz pierwszy grają.

 

Zmień lokalizację

Oczywiście, nie wybieramy się teraz do naszego baru, żeby odtworzyć nasze pierwsze randki. Zamiast tego zmień lokalizację, w której się znajdujesz. Możesz wybrać się na spacer do parku i tam rozpocząć Odgrywanie ról (oczywiście kończąc w domu) lub po prostu zmienić lokalizację w domu. Weź się w garść i zamień swoją wyspę kuchenną lub stół jadalny w mały bar na wieczór. Możesz udawać, że twój dom to hotel. Weź udział w zabawie i puść wodze fantazji. Seks polega na napinaniu mięśni twórczych.

 

Źródło: Victoria Strelka_ph / Pexels

 

Kilka scenariuszy do wypróbowania

  • Klasyczna dynamika mocy-szef / pracownik, nauczyciel / student, gość / Pokojówka, pielęgniarka lub lekarz / pacjent, instruktor fitness / student, właściciel / najemca itp. 
  • Najlepsi przyjaciele
  • Współlokatorzy
  • Obcy
  • Długodystansowych-spróbuj Skype / FaceTime seks, nawet jeśli nie jesteś w LDR
  • Masażysta
  • Dostawa żywności
  • Nie-monogamia-jedna osoba pozostaje sobą, a druga jest obcym
  • Fotograf i modelka

 

Nie bój się naprawdę działać

To nie jest dziwne. To Twoja fantazja! Odgrywanie ról polega na byciu kimś innym na trochę i spełnianiu wszystkich swoich pragnień z partnerem. To świetny sposób na wypróbowanie wszystkich tych rzeczy, o których marzysz, bez mnóstwa zaangażowania. Spróbuj czegoś i zdaj sobie sprawę, że nie podoba ci się to? Spróbuj czegoś innego! To wszystko metodą prób i błędów, więc nie zdziw się, jeśli myślisz, że coś kochasz lub nienawidzisz, a to cię zaskakuje.

 

Jak zapytać o to, co chcesz w sypialni, według terapeutów seksualnych