Przewodnik Taurus: Co czytać, oglądać, Nosić i robić, aby w pełni wykorzystać swój sezon

Wiemy, jak wyjątkowe są Twoje urodziny, więc dzielimy się comiesięcznym przeglądem wszystkiego, co powinieneś nosić, czytać, oglądać i robić, aby uczcić swój wielki dzień. Dostrój się co miesiąc, ponieważ dzielimy się przewodnikiem po najlepszym miesiącu urodzinowym, wszystko zgodnie z Twoim znakiem zodiaku.

HBD do byka! Prawdopodobnie najbardziej niedoceniany znak ziemi, Byk to świętowanie, relaks i cieszenie się wszystkim, co życie ma do zaoferowania. Taureańczycy są znani ze swoich zamiłowania do luksusu i ekstrawagancji, więc możesz spodziewać się dekadenckiego obiadu urodzinowego wraz ze świeżym nowym dopasowaniem i mnóstwem blichtru i przepychu, a następnie dni spędzonych samotnie wygrzewających się w nadziejach i życzeniach na nadchodzący rok. Gotowy do świętowania wcześniej? Przewijaj dalej.

 

Co czytać

Elissa Sussman

Zabawne, Że Pytasz.

Iskry przyleciały, gdy młoda dziennikarka 10 lat temu przeprowadziła wywiad z hollywoodzkim mordercą serc.teraz jest świeżo po brutalnym rozwodzie. jego zespół PR sugeruje, że przeprowadzi drugi Wywiad. Chce odmówić, ale jest ciekawa. Między pierwszym spotkaniem a teraz ta strona-turner jest idealna dla Taureańczyków, którzy kochają powolny i stały romans.

Jill Gutowitz

Dziewczyny Mogą Się Teraz Całować

Ten zbiór esejów bada queerowość, popkulturę i nie tylko, w tym zabawne i prowokujące do myślenia historie, które rozśmieszają cię i nauczą czegoś w tym samym czasie. Dla byka, który żyje dla przejmującej dyskusji na temat kultury internetowej (wiesz, że tak), te eseje będą Cię chwytać za wszystkie zakreślacze.

Emily St. John Mandel

Morze spokoju

Autorka bestsellerów Emily St. John Mandel powraca ze swoją najnowszą fikcją literacką, która sprawi, że Taurus będzie podekscytowany biblioteką. Nie chcemy niczego psuć: idź na ślepo wiedząc, że dostaniesz trochę podróży w czasie, dużo opisu i zakończenie z dużego obrazu, które sprawia, że cała historia łączy się jak sen. Zaufaj nam i podziękuj później, Taurus.

 

Co oglądać

1. Bridgerton

O co w tym wszystkim chodzi: rodzina Bridgerton, którą znamy i kochamy od pierwszego sezonu, przechodzi na następne rodzeństwo: wicehrabiego Anthony ‘ ego Bridgerton. Ale oczywiście, nie jest to wszystko gładkie żeglowanie znalezienie żony.

Dlaczego Taurus pokocha to: wspaniała Moda regencycore, Brytyjskie akcenty w bród i wspaniały romans wrogów-kochanków

Gdzie oglądać: Netflix

 

2. Pierwsza Dama

O co w tym wszystkim chodzi: ten program oferuje spojrzenie na amerykańskie przywództwo oczami żon Białego Domu.

Dlaczego Taurus to pokocha: nowe spojrzenie na amerykańską historię, gwiazdorską obsadę i możliwość wskoczenia na nowy program jak spada

Gdzie obejrzeć: Showtime

 

3. Ultimatum

O co w tym wszystkim chodzi: Nick i Vanessa Lachey wracają do kolejnego dramatycznego reality show. Tym razem testują sześć par, które postawiły sobie ultimatum. Oświadczą się—czy nie? 

Dlaczego Taurus to pokocha: Tony soczystego dramatu, coś do poruszenia na czacie grupowym w biurze i zabawna Ucieczka

Gdzie oglądać: Netflix

 

 

W co się ubrać 

Taureańczycy odnajdują piękno we wszystkim, zwłaszcza w swoich ubraniach. Znajdziesz je w zmysłowych, praktycznych strojach (takich jak sukienka i buty w umiarkowany wiosenny dzień), ale z wyjątkowymi, wykwintnymi detalami. Ich style są na ogół dość ugruntowane, ale zawsze znajdą sposób, aby dodać odrobinę luksusu, gdziekolwiek się udadzą. 

Dzień

 

Sukienka / Buty Kowbojki / Torba Na Ramię 

Noc

 

top /top (plus) / spódnica / torba / Sandały / naszyjnik

 

Lounge

kombinezon / trampki / butelka wody 

 

Co robić

1. Zainwestuj w nową pościel

Zamiana łóżka w przytulną oazę zwykle nie jest priorytetem, gdy lato toczy się wokół, ale dla Byka skakanie w chmurę pod koniec dnia dla małego R+R jest wszystkim. Idź o krok dalej ze świeżymi prześcieradłami, niezależnie od tego, czy umieścisz je w nowym fantazyjnym detergencie, czy zainwestujesz w nowy zestaw prześcieradeł, a może nawet przytulną kołdrę lub koc. Cokolwiek zrobisz, spraw, by było jak najbardziej komfortowo. 

 

2. Wybierz się na spacer w nowej okolicy

Taureanie uwielbiają rutynę (nawet bardziej niż Virgos, jeśli możesz w to uwierzyć), więc wyjście z ich zwyczaju, aby spróbować czegoś nowego, to dla nich wielka sprawa. A jaki jest lepszy czas niż Twoje urodziny, aby wyruszyć na małą przygodę? Zabierz swoją normalną gorącą dziewczynę na wyższy poziom, wybierając nową trasę. Może po drodze kupisz kawę z nowego sklepu lub spotkasz się z przyjacielem, aby spędzić trochę czasu razem. 

 

3. Zorganizuj piknik na świeżym powietrzu

Świętuj wszystko, co wiosna ma do zaoferowania, organizując najbardziej kwintesencję wiosennej aktywności: piknik! Zaproś wszystkich znajomych do lokalnego parku, na podwórku lub w dowolnym miejscu z małą przestrzenią na świeżym powietrzu. Taureanie lubią robić rzeczy jak najbardziej ekstrawaganckie, więc nie będziemy zaniepokojeni, jeśli wyciągniesz wszystkie przystanki. Jeśli jesteś zbyt zajęty świętowaniem swoich urodzin, zawsze możesz zrobić coś na wynos lub zjeść coś na wynos. 

 

Co Powinieneś Przeczytać Dalej Na Podstawie Swojego Znaku Zodiaku