Przewodnik Gemini: Co czytać, oglądać, Nosić i robić, aby w pełni wykorzystać swój sezon

Wiemy, jak wyjątkowe są Twoje urodziny, więc dzielimy się comiesięcznym przeglądem wszystkiego, co powinieneś nosić, czytać, oglądać i robić, aby uczcić swój wielki dzień. Dostrój się co miesiąc, ponieważ dzielimy się przewodnikiem po najlepszym miesiącu urodzinowym, wszystko zgodnie z Twoim znakiem zodiaku.

To pora na ten znak powietrzny! Geminis są w okresie zabawy, śmiechu, i wiele nowych doświadczeń. Ten znak, znany jako niebiańskie bliźniaki, są społecznymi motylami astrologii i często może być interpretowany jako “dwulicowy.”Ten stereotyp mówi tylko o ich zdolności do bycia wieloaspektowymi, istotami o wielu pasjach i poszukiwaniach oraz istotami złożonymi. W tym sezonie możesz spodziewać się wielu godzin towarzyskich i zdobywania nowych hobby i aktywności. Myślisz, że nadążasz? Oto, co powinieneś wykorzystać w tym sezonie.

 

Co czytać

Ashley Herring Blake

Delilah Green nie obchodzi

Ta książka ma wszystko, czego potrzebuje bliźnięta: złożone postacie i trop” głównego bohatera, który opuszcza duże miasto i znajduje miłość w małym miasteczku”, w którym wszyscy nie możemy przestać się zakochiwać. Delilah Green nie obchodzi opowiada historię fotografa, który wraca do rodzinnego miasta i ponownie łączy się z Claire, dziewczyną ze swojej przeszłości. Jak można się domyślić, jedna rzecz prowadzi do drugiej, co prowadzi do ich pytania, czy są czymś więcej niż tylko przyjaciółmi.

Stacy Willingham

Migotanie w ciemności

Chloe Davis miała 12 lat, kiedy jej ojciec przyznał się do zabicia sześciu nastolatek w jej małym miasteczku w Luizjanie. 20 lat później Chloe i jej rodzina posuwają się do przodu najlepiej, jak mogą, Chloe zostaje psychologiem i narzeczonym, i nagle morderstwa zaczynają się powtarzać. Naprawdę nie można nie poczuć emocji każdej postaci w tej historii, a jest to jedna książka, której nie można odłożyć, dopóki nie dowiesz się, co się stanie. Jest to idealna lektura dla ciekawskich bliźnięta, którzy mogą wykorzystać swoje umiejętności eksperckie, aby rozwiązać tę mrożącą krew w żyłach tajemnicę.

Jessica Brody

Geografia rzeczy utraconych

Jeśli tytuł tej powieści nie krzyczy Gemini dla ciebie, fabuła na pewno będzie. Ali Collins zostaje z kabrioletem Firebird z 1968 roku i nie ma zamiaru go zatrzymać. Pojawia się oferta sprzedaży samochodu, która jest wystarczająca, aby uratować jej dom z dzieciństwa przed przejęciem.są jednak dwa problemy: kupujący jest 300 mil stąd, a Ali nie może prowadzić kija. Werbuje swojego byłego chłopaka do prowadzenia samochodu, a oni wyruszają w podróż po wybrzeżu Pacyfiku, a także na ścieżkę wspomnień. Po kilku objazdach, blokadach, spotkaniach z nieznajomymi i dziwnym napięciu między byłymi, Ali zdaje sobie sprawę, że ta podróż prowadzi ją do nieznanej prawdy o jej ojcu, która uświadamia jej, że niektóre rzeczy są warte uratowania.

 

Co oglądać

1. The Mystery Of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

er= “0”>

O co w tym wszystkim chodzi: ten dokument opowiada o efektownym życiu Marilyn Monroe, które doprowadziło do jej tragicznej śmierci i oferuje nową perspektywę na to, kim naprawdę była ta kultowa hollywoodzka aktorka, dzięki niespotykanym klipom nagranym przez ludzi z jej najbliższego kręgu.

Dlaczego Geminis go pokochają: wystarczy obejrzeć film dokumentalny o bliźniętach. Marilyn była znana z tego, że jest urocza i przyjazna, ale także z tego, że niewiele osób widziało, że rzadko wychodzi na powierzchnię—cechy, które można przypisać temu znakowi powietrznemu.

Gdzie oglądać: Netflix

 

2. The Wild

O co w tym wszystkim chodzi: grupa dziewcząt przeżywa katastrofę lotniczą i walczy o przetrwanie na bezludnej wyspie. 

Dlaczego Geminis to pokochają: jeśli są dwie rzeczy, które Geminis kochają, to sekrety i napięcie, a ten program ma ich mnóstwo!

Gdzie obejrzeć: Prime Video

 

3. The Real Housewives of Atlanta

O co w tym wszystkim chodzi: kobiety sukcesu w stolicy Gruzji poruszają się w górę iw dół relacji, jednocześnie równoważąc swoją karierę, sprawy rodzinne, interesy i skaliste przyjaźnie.

Dlaczego Geminis to pokocha: trudno nie dać się wciągnąć w dramat i życie tych wystawnych kobiet w Atlancie.

Gdzie obejrzeć: Bravo czy Hulu

 

W co się ubrać 

Jeśli jest jedna rzecz, na którą można liczyć na Gemini, to jest to, że będą na każdym wydarzeniu towarzyskim sezonu! Te społeczne motyle wiedzą, jak wywołać wiele rozmów i jak wypowiedzieć się swoim wyglądem. Zostaw to temu znakowi powietrza, aby nie unikać kolorów, nadruków, tekstur i zabawnych, zabawnych akcesoriów!

 

Dzień

 

top / Jeansowe szorty / kopertówka / Kolczyki / Sandały / okulary przeciwsłoneczne

 

Noc

 

Body / spodnie / sandały / Torba Na Ramię / Kolczyki

 

Lounge

unitard / czapka / okulary przeciwsłoneczne / trampki

 

Co robić

1. Poznaj nowe Miasto

Piękną rzeczą w Geminis jest ich zdolność do dostarczania zabawy bez względu na to, gdzie są i w jakiej sytuacji SIĘ ZNAJDUJĄ. Wylądowanie w mieście, w którym nigdy wcześniej nie byłeś, jest idealne do poznawania nowych ludzi, zwiedzania nowych miejsc i dodawania czegoś nowego do codziennego życia. Ten znak może wydawać się niespokojny lub kapryśny, ale są po prostu łatwo podekscytowani rzeczami, których nigdy wcześniej nie doświadczyli i zawsze nie mogą się doczekać odkrywania nowych rzeczy.

 

2. Weź udział w wydarzeniu speed dating

Jeśli jest jeden znak, który uwielbia gawędzić, to ten, którym rządzi Merkury. Ponieważ ta planeta—planeta komunikacji-rządzi Geminisami, wiedzą, jak o tym mówić, jak nikt innyer! Speed dating łączy dwie najlepsze cechy Gemini: rozmawianie i nie Przebywanie w jednym miejscu zbyt długo. Ten znak powietrzny jest naturalnym pływakiem, a to idealna wycieczka, która nigdy nie wydaje się nudna i jest doskonałą okazją do poznania nowych ludzi.

 

3. Przejdź do escape roomu

Chcesz zmienić go w nadchodzącym sezonie? Escape room to zabawa i ekscytujące zajęcia z przyjaciółmi. Geminis są bardzo ciekawymi istotami, a wciągnięcie się w sztuczki, zwroty akcji i zakręty escape roomu może być ekscytujące i stymulujące. Jeśli tego lata udasz się do escape roomu i masz Gemini w swojej grupie, nie ma wątpliwości, że będziesz w stanie rozwiązać sprawę.

 

Znaki Zodiaku, z którymi jesteś najbardziej kompatybilny, oparte na własnym znaku