Próbowałem każdego wibratora i tego brakowało w moim życiu seksualnym

Wyznanie: nie kocham wibratorów. Wiem, o czym myślisz: dlaczego dziewczyna, która nie kocha wibratorów, przegląda nowy wibrator? Cóż, moja wcześniej ustalona obojętność nie była z braku prób. Jestem * ogromny * zwolennik życia seksualnego z przyjemności siebie, i próbowałem (kaszel, duża) liczba różnych marek i modeli na rynku, ale większość z nich uznały się (moim zdaniem) niepotrzebne. Innymi słowy, zazwyczaj kończy się poczucie, że mogłem uzyskać te same wyniki na własną rękę-bez wydawania dodatkowych pieniędzy.

Jednym z niewielu, które spełniło szum, jest Lovehoney We-Vibe Touch X. więc kiedy usłyszałem, że Lovehoney wydał nową i ulepszoną wersję swojego wibratora We-Vibe Nova Rabbit, lepiej uwierz, że moje zainteresowanie zostało wzbudzone. Wpisz: We-Vibe Nova 2 App-sterowany akumulatorowy Wibrator Rabbit, elegancki, ergonomiczny, cichy Wibrator pin-drop, który całkowicie przekroczył moje (s)oczekiwania. Czytaj dalej, aby uzyskać pełną herbatę na tej zabawce zmieniającej życie seksualne.

 

 

 

O Lovehoney

Lovehoney to największy na świecie sklep z zabawkami erotycznymi. Niezależnie od tego, czy jesteś nowy w grze z zabawkami erotycznymi, czy masz kolekcję, która konkuruje z szafą butów Carrie Bradshaw, Lovehoney ma coś dla ciebie. Ich misją jest stworzenie zabawnego, satysfakcjonującego życia seksualnego dostępnego dla wszystkich, a ich sklep internetowy jest zawsze na bieżąco z najnowszymi zabawkami dla każdego gustu i zainteresowania.

Kolejny duży plus? Ich opakowanie jest niezwykle dyskretne. Więc jeśli mieszkasz ze współlokatorami, masz wścibskich sąsiadów lub przypadkowo dostarczasz swoje pod zły adres (oops), nie musisz się o nic martwić. Ich produkty mają również 60-dniową politykę zwrotu-dla wszystkich moich kolegów trudnych krytyków-na wypadek, gdybyś nie był w pełni zadowolony z zakupu. Jak mówiłem, chcą, żeby wszyscy byli szczęśliwi.

Lovehoney jest zaangażowana w integrację LGBTQ+ i niedawno dołączyła do programu różnorodności Stonewall, aby pomóc w promowaniu i osadzaniu integracji LGBTQ+ w miejscu pracy oraz uczyć się od eksperckiej wiedzy, szkoleń i dedykowanych zasobów Stonewall, aby wspierać naszą pracę nad integracją LGBTQ+. Podsumowując, tak dobre, jak ich produkty sprawiają, że czujesz się jeszcze lepiej, wspierając ich firmę.

 

 

O wibratorze

Potencjalny nadmiar: jedną rzeczą, której zawsze potrzebuję, aby osiągnąć orgazm, jest stały kontakt z moją łechtaczką. Ten wibrator królika w pełni zaspokaja to pragnienie, oferując podwójny punkt G i stymulację łechtaczki oraz zapewniając nieprzerwaną przyjemność (nawet podczas najśmielszych ruchów). Wewnętrzny stymulator punktu G jest również łatwo regulowany, aby dopasować się do ciała, dzięki czemu możesz czuć wibracje *dokładnie* tam, gdzie chcesz. Jest wodoodporny, (w rzeczywistości) pozostaje na miejscu, ma tryby wibracji 10+ i poziomy intensywności 13+ i może być w pełni kontrolowany za pomocą aplikacji We-Connect.

Kolejna zaleta aplikacji We-Connect? Twój partner też może przejąć kontrolę. Jeśli chcesz dodać pikanterii do swojego życia seksualnego z partnerem, Wibrator We-Vibe Nova 2 Rabbit Vibrator pozwala grać razem, nawet gdy jesteś osobno. Aplikacja We-Connect obejmuje również łączność dalekobieżną.

Jeśli chcesz, żebym to przeliterował, ten wibrator królika całkowicie przekroczył moje oczekiwania. Pochodzących od kogoś, kto miał trudności z osiąganiem orgazmów w przeszłości, the We-Vibe Nova 2 może zmienić twoje życie seksualne. Szczerze mówiąc, może to prawie zrujnowało mój stary, wolny od urządzeń sposób robienia rzeczy.

Oto kilka kluczowych cech, których szukam w wibratorze i jak ten mierzy:

 

Komfort

Ergonomiczny kształt naprawdę sprawia, że We-Vibe Nova 2 jest wygodniejszy niż wiele innych wibratorów, które wypróbowałem. Miękki, aksamitny uchwyt jest wygodny w dłoni i tak jak powiedziałem wcześniej, uwielbiam to, że nie muszę go zmieniać. Gdy znajdę odpowiednie miejsce (dowiesz się, kiedy to zrobisz, zaufaj mi), jestem gotowy, aby iść i mogę się zrelaksować i puścić—dwa kluczowe elementy w osiągnięciu oszałamiającego orgazmu.

 

Orgazm

W tej chwili Wibrator absolutnie musi dać mi Orgazm. W przeciwnym razie, jaki jest sens, prawda? Ten daje mi w pełni zmieniające życie wykończenie od wewnątrz i na zewnątrz, dzięki podwójnej stymulacji. Uwielbiam to, że wygina się z moimi ruchami i mogę śmiało powiedzieć, że daje mi Orgazm, jakiego wcześniej nie miałem.

 

 

Koszt

Moim zdaniem inwestowanie w ten wibrator królika jest warte 100%. Dbanie o siebie jest codzienną praktyką w moim życiu, a inwestowanie w wysokiej jakości zabawki erotyczne, takie jak ta, to kolejny sposób traktowania siebie w miłości własnej, na którą zasługuję. Fizyczny dotyk jest w końcu moim językiem miłości. Podejmując decyzję, czy chcę ugryźć kulę na zakup tego typu, zawsze zadaję sobie pytanie o jakość produktu-a ten dostarcza. Podrywanie zabawki erotycznej wyższej jakości nie wydaje się takie szalone, gdy myślisz o tym, że będziesz ją miał przez wiele lat. Dodatkowo, jeśli kupisz teraz, możesz uzyskać 20% zniżki na zakup na Lovehoney.com (w całym serwisie) z kodem EG20. Działaj szybko—ta Zniżka jest dostępna tylko przez ograniczony czas!

 

Projekt

Przyznam, że może mnie nawet za bardzo obchodzić, jak wygląda Wibrator. Nie trzymam go na wystawie ani nic, ale zawsze chcę czegoś, co będzie wyglądać tak luksusowo, jak się wydaje. Jest pięknie zapakowany (oczywiście po wyjęciu z nieopisanego pudełka), a ja uwielbiam głęboki różowy kolor i elegancką, białą jedwabną torbę.

Projekt wibratora We-Vibe Nova 2 Rabbit Vibrator jest niezwykle intuicyjny i łatwy w użyciu, a w przeciwieństwie do innych wibratorów, które wypróbowałem, faktycznie pozostaje na swoim miejscu—co oznacza, że po dostosowaniu go do pożądanych ustawień nie będziesz musiał się martwić o ponowne dostosowanie.

 

Ostateczny Konsensus

We-Vibe Nova 2 ma pieczęć aprobaty tego sceptyka wibracyjnego—i Przetestowałem go tylko solo. Niezależnie od tego, czy planujesz użyć tego, aby poprawić swoje życie seksualne na odległość, szukasz czegoś, co urozmaici Twój następny piątkowy wieczór, czy po prostu chcesz ulepszyć codzienną rutynę samoopieki, nie pożałujesz inwestycji.

 

Pamiętaj: Użyj kodu EG20 za 20% zniżki na cały Lovehoney.com Strona tylko przez ograniczony czas!

 

Cześć, właśnie miałem najlepszy orgazm w moim życiu-i to wszystko dzięki tej zabawce erotycznej

 

Ten post jest sponsorowany przez Lovehoney, ale wszystkie opinie są opiniami redakcji Everygirl.