Pozycja seksualna do wypróbowania na podstawie Twojego Enneagramu

Pierwszą rzeczą, jaką kiedykolwiek usłyszysz o seksie, jest to, że jest mnóstwo pozycji i że ludzie dostają się do wszelkiego rodzaju dziwnych. Pamiętasz, jak myślałeś, że ten seksualny Twister to coś? Istnieją książki, artykuły i listy obfitujące w setki pozycji seksualnych do wypróbowania, ale byłbym niedbały powiedzieć, że prawie wszyscy, z którymi rozmawiam, mówią, że trzymają się kilku wybranych ze swoim partnerem i to wszystko. Nie wstydź się swojej gry-jeśli ty i twój partner jesteście wielkimi psami (uwielbiasz to dla Ciebie), trzymaj się tego. Ale jeśli jesteś gotowy, aby go zmienić, są to kilka intrygujących nowych pozycji do wypróbowania, wszystkie oparte na typie Enneagramu. 

 

Blat

Nie mów mi, że nie jesteś trochę podniecony chaosem i nieporządkiem klasycznego filmu” Usuń wszystko z blatu za jednym zamachem”. Można przyznać, że chaos cię podnieca, Typ pierwszy! * wink* Tak bardzo, jak kochasz porządek i organizację, te lubią wyjść ze swoich zwykłych, jeśli chodzi o seks. Ta pozycja na stole pozwala spróbować bez rzucania wszystkich ważnych dokumentów na podłogę. Zrób miejsce na blacie, biurku, stole lub łóżku—uzyskaj kreatywność tutaj; wszystko, co jest wysokością krocza twojego partnera działa—i pozwól swojemu partnerowi przeniknąć lub stymulować Cię doustnie, leżąc na plecach. 

 

Taczka Siedząca

Nie będę kłamać, dwójki prawdopodobnie mają jedne z najlepszych żyć seksualnych. Są naprawdę troskliwi i troskliwi, więc prawdopodobnie mają ulubione pozycje i układy seksualne swojego partnera. Aby urozmaicić trochę rzeczy, spróbuj tej pozycji. Pozycja taczki często wymaga dużej równowagi i koordynacji, czego nie zdziwiłbym się, gdyby wiele dwójek tam miało! Ale ten sprawia, że jest nieco bardziej dostępny bez poświęcania przyjemności. Każ partnerowi usiąść na krawędzi łóżka lub kanapy, położyć tyłek na kolanach nogami za ciałem i położyć ręce na podłodze. Prawdopodobnie będą musieli trzymać się twoich ud, aby utrzymać stabilność, ale ta pozycja jest świetna dla obu stron, aby uzyskać aktywność. 

 

Kładąc

Trójki jak ich seks być skuteczne i cenne dla obu stron. Jeśli nie wysiądą, lepiej uwierz, że nie są zainteresowani, co sprawia, że ta pozycja jest dla nich idealna. Połóż się na brzuchu z nogami razem i biodrami lekko uniesionymi, gdy partner wnika na Ciebie. Jeśli zejdziesz z penetracji, ta jest świetna, ponieważ utrzymuje nogi razem, więc jest więcej tarcia. Ale ta pozycja jest niesamowita dla stymulacji łechtaczki, ponieważ możesz łatwo sięgnąć i dotknąć siebie, podczas gdy twój partner cię wnika. To w zasadzie układ 2 w 1, czyli trójka w niebie.

 

Seks Oralny Na Pieska

> Czwórki są dość Perwersyjne w sypialni, ponieważ wiedzą, że nadszedł czas, aby wyjść z głowy i po prostu dobrze się bawić. Zamiast zwykłego seksu oralnego, spróbuj tej pozycji. Tak jak można dostać się do pieska (Na czworakach) do penetracji, pozwól partnerowi dać ci oral od tyłu. Po pierwsze, jest to wygodna pozycja, więc jest to. Ale pozwala również partnerowi dostać się do miejsc, których normalnie by nie mieli. Jeśli używają palców lub zabawek dopochwowo, ten kąt znacznie ułatwia dotarcie do punktu G. Ponadto, jesteś w stanie dotknąć siebie, podczas gdy twój partner używa ust. H-O-T. 

Jest to również dobry segue do seksu oralno-analnego, który może być doskonałym dodatkiem do repertuaru oralnej przyjemności. 

 

Kowboj

Ciekawość piątki sprawia, że znalezienie nowych pozycji seksualnych jest dość łatwe. Nie są tacy, którzy coś odrzucają; zawsze są zaintrygowani nowym pomysłem, nie wspominając o piątce, która zrobi w zasadzie wszystko dla badań. Więc następnym razem sprawdź pozycję kowboja. Podczas gdy tradycyjna pozycja kowbojki polega na tym, że jeden partner kładzie się, a drugi okrakiem przez penetrację, kowboj jest drugą stroną. Ten, kto penetruje, jest na górze. Oni okrakiem i wejść od góry. Potencjał G-spot jest bardzo wysoki i naprawdę pozwala partnerowi używać palców, aby stymulować cię w tym samym czasie. Czy to lepsze niż cowgirl? Spróbuj kilka razy dla ” danych.”  

 

Kolana Razem

Szóstki mogą łatwo wejść w rutynę, ale zawsze są podekscytowane, aby spróbować czegoś nowego, gdy nadarzy się okazja. W zwykły sposób sześć kochają seks dla relaksu i odprężenia, które zapewnia pod koniec dnia. Dlaczego więc nie dodać do tego trochę jogi? Kojarzysz tę szczęśliwą dziecięcą pozę do jogi? To jest to, że z wyjątkiem części swoich ud na tyle, aby twój partner miał dostęp do wszystkich bitów i bobs. Zobaczą wszystko (gorąco), a Ty będziesz się rozciągać. Ta pozycja jest również naprawdę świetna do seksu oralnego.

 

Korkociąg

Życie seksualne Siódemki musi być zabawne, ponieważ rzadko chcą oddawać się tej samej pozycji dwa razy. Pamiętaj o tym następnym razem. Korkociąg polega na tym, że jedna osoba kładzie się na boku plecami do drugiej osoby, podczas gdy jej partner stoi i penetruje je bokiem (trudno to wyjaśnić, ale widzisz tam ładny obraz). Co jest zabawne dla siódemek z tej pozycji jest to, że pozwala im się zaangażować zbyt. Lekko poruszając biodrami lub dopasowując nacisk partnera, możesz podnieść poprzeczkę—praca, którą bardzo lubisz. 

Odwrotny jeździec na krześle

Co jeszcze mogę powiedzieć poza tym, że ósemki mają główną energię szczytową? Lubią być w stanie stworzyć tempo, ale nie boją się też rozluźnić panowania a trochę w imię przyjemności. 

Zamiast zwykłej odwróconej kowbojki, w której partner leży na plecach, ten podpiera was oboje trochę, mając partnera siedzącego w pozycji pionowej na krześle. Usiądziesz tyłem i tyłem do nich. Daje to całą kontrolę w twoje ręce (marzenie o ósemce), dzięki czemu możesz zdecydować, jak szybko, jak głęboko i jak mocno chcesz. Aby uczynić go trochę bardziej zabawnym, każ partnerowi trzymać ręce, gdy pchają się w górę iw dół. Małe odwrócenie mocy nikomu nie zaszkodzi. 

 

Sex Oralny Na Siedząco

Dziewiątki to ludzie-pleasers, więc często robią to, czego chce ich partner podczas seksu, tak bardzo, jak to możliwe. To piękne dla ich partnera, ale oni też zasługują na trochę czasu! Spróbuj pozycji siedzącej, w której pozostajesz w pozycji siedzącej z rozłożonymi nogami, podczas gdy twój partner przychodzi od dołu, aby uprawiać seks oralny. Wyobraź sobie, że siedzisz na kanapie lub krześle, a twój partner siedzi na podłodze. Pozwala im to na dostęp do was wszystkich, dzięki czemu mogą spróbować stymulacji oralnej, palcowej i zabawkowej jednocześnie. 

Może to być seks oralny, ale Penetracja w pozycji siedzącej też nie jest złym pomysłem. 

 

Seks Staje Się Nieświeży? 5 perwersyjne seks pozycje do spróbować w tym miesiącu