Poradnik raka: co czytać, oglądać, Nosić i robić, aby w pełni wykorzystać swój sezon

Wiemy, jak wyjątkowe są Twoje urodziny, więc dzielimy się comiesięcznym przeglądem wszystkiego, co powinieneś nosić, czytać, oglądać i robić, aby uczcić swój wielki dzień. Dostrój się co miesiąc, ponieważ dzielimy się przewodnikiem po najlepszym miesiącu urodzinowym, wszystko zgodnie z Twoim znakiem zodiaku.

“Hey, Alexa, play’ in My Feelings ‘ by Drake!”Nadszedł sezon na raka i nadszedł czas, aby wykorzystać swoją miękką i wrażliwą stronę. Ten intuicyjny i charyzmatyczny znak wody polega na tworzeniu znaczących wspomnień z najbliższymi i tworzeniu najbardziej przytulnych i zachęcających wibracji do zabawy w czasie primetime. W tym sezonie można przewidzieć wiele intymnych spotkań, bardzo potrzebnych dni zdrowia psychicznego i dni spędzonych z dobrą książką na plaży. Nie wiesz od czego zacząć? Oto jak najlepiej wykorzystać sezon na raka.

 

Co czytać

Christina Lauren

The Unhoneymooners

Opowieść o wrogach i kochankach, która nie zawodzi! Po uruchomieniu tej książki nie będziesz w stanie pomóc, ale przywiązać się do głównych bohaterów i możesz poczuć napięcie seksualne promieniujące przez strony. Ta historia ma wszystko, czego rak chce w książce: romans, dramat, seks i humor, które spowodują reakcje fizyczne podczas czytania.

Elizabeth Acevedo

Clap When You Land

Ta książka opowiada piękną historię o dwóch siostrach, Camino i Yahairze, które tworzą głęboką więź po śmierci ojca. Jest to opowieść, która zdecydowanie szarpie za serce i pięknie pokazuje, co to znaczy opłakiwać, kochać i leczyć. Jak rak, Camino i Yahira dzielą głęboką lojalność wobec siebie i swoich rodzin i spotykają się, aby wspierać się nawzajem w najtrudniejszych bitwach.

Ocean Vuong

Czas jest matką

Upewnij się, że masz chusteczki pod ręką, gdy zaczynasz tę książkę. Ocean Vuong prowadzi cię przez ruchy utraty matki i co życie znaczy dla niego po doświadczeniu tak wielkiej straty. Jest to zbiór pięknej poezji i doskonale spreparowanych zdań, które sprawiają, że czujesz każdą emocję, której doświadcza autor.

 

Co oglądać

1. Hello, Goodbye, and Everything in Between

Na podstawie książki Jennifer E. Smith, jest to opowieść o kochankach ze szkoły średniej, Claire i Aidan, którzy zawierają pakt zerwania, zanim pójdą na studia. Na ostatnią hoorah, planują jeszcze jedną datę pożegnania i zaczynają zastanawiać się, czy mogą rozpocząć nowy rozdział bez żadnego z nich w nim.

Dlaczego nowotwory go pokochają: jest to historia, która wydaje się zbyt podobna—koniec ważnego rozdziału życia może wydawać się najstraszniejszą rzeczą na świecie. Raki przyciągają związki, zarówno Romantyczne, jak i platoniczne, które są głębokie i lojalne, a Hello, Goodbye, and Everything pomiędzy to film, z którym ten czuły znak na pewno się połączy.

Gdzie oglądać: Netflix, Premiera 6 lipca

 

2. Love, Victor

O co w tym wszystkim chodzi: zainspirowany filmem z 2018 roku, Love, Simon serial opowiada o nastoletnim chłopcu imieniem Victor, który zmaga się ze swoją seksualnością. W tym samym czasie Simonowi udaje się dotrzeć do nowego dziecka w szkole.

Dlaczego nowotwory go pokochają: chociaż ten serial przedstawia trudne zmagania i mnóstwo nastoletnich lęków, ma również urok, który utrzymuje cię w haczyku od pierwszego odcinka. Jest wypełniona szczerymi scenami i postaciami, w których nie można nie zakochać się.

Gdzie oglądać: Hulu i Disney+

 

3. Degrassi: Następne Pokolenie

O co w tym wszystkim chodzi: czy spędzałeś lato oglądając powtórki Degrassi podczas swoich lat preteen, czy byłeś normalny? Ten serial był naprawdę wzorcem dla wszystkich nastoletnich dramatów, z setkami epizodów dotyczących życia kanadyjskich nastolatków poruszających się w szkole, ich seksualności, presji rówieśników, osobistych i romantycznych związków, a także wszystkich prób i udręk, które towarzyszą dorastaniu.

Dlaczego nowotwory go pokochają: każdy pokaz, który przeprowadzi Cię przez wir emocji, jest pokazem dla raka! Ta seria sprawi, że będziesz płakać szczęśliwymi łzami, smutnymi łzami, łzami śmiechu i nie tylko. Nie wspominając o tym, że nowotwory są bardzo sentymentalne, więc oglądając takie serie jak Degrassi da im poczucie nostalgii i tęsknoty za starymi dobrymi dniami.

Gdzie obejrzeć: Prime Video i HBO Max

 

Czego słuchać

 

W co się ubrać 

Jeśli ich wrażliwa osobowość tego nie zdradzi, ich osobisty styl na pewno to zrobi! Raki nadają się do przytulnych tkanin, stonowanej palety i subtelnych kobiecych akcentów, które pasują do ich delikatnych dusz. Nie popełnij błędu, raki wiedzą, jak zrobić oświadczenie, uwielbiają bawić się elementami retro i często wybierają jeden element “pop”, aby ich wygląd wyróżniał się!

Dzień

Cancer Guide: What To Read, Watch, Wear, and Do To Take Full Advantage of Your Season

 

sukienka / sandały / torebka / okulary przeciwsłoneczne / naszyjnik

 

Noc

Cancer Guide: What To Read, Watch, Wear, and Do To Take Full Advantage of Your Season

 

top / Spódnica / Torba Na Ramię / szpilki / kolczyki

 

Lounge

Cancer Guide: What To Read, Watch, Wear, and Do To Take Full Advantage of Your Season

top / Spodenki / kapcie / scrunchie

 

Co robić

1. Attend a sound bath session

Rakiem rządzi Księżyc: ciało niebieskie uosabiające dbałość o siebie, emocje i udomowienie. Mając to na uwadze, ten znak stawia na pierwszym miejscu posiadanie pocieszających i bezpiecznych sanktuariów dla nich, aby od czasu do czasu byli jednością ze swoimi emocjami. Wypróbowanie kąpieli dźwiękowej może być nowym i kojącym sposobem medytacji i praktykowania samoopieki.

 

2. Zorganizuj przyjęcie na podwórku

Wiele nowotworów można uznać za homebodies, więc jest to doskonały sposób, aby przynieść uroczystości i zabawy wewnątrz domu. Ten znak wody pragnie również głębokich i emocjonalnych więzi ze swoimi kochankami i przyjaciółmi, więc zebranie ich razem na spotkanie towarzyskie w ich domu jest idealnym połączeniem do zabawy! 

 

3. Utwórz playlistę “feel good”

Jeśli jest jakiś znak, który nie może pomóc, ale się w ich uczuciach, to jest to rak. Jednym z dobrych sposobów na kierowanie tymi emocjami jest stworzenie spersonalizowanej playlisty utworów “feel good”, które natychmiast podniosą cię na duchu i wprowadzą w najlepszy nastrój. Najlepszą rzeczą w spersonalizowanej liście odtwarzania jest to, że wszystko idzie! Kogo obchodzi, czy Megan thee Ogier natychmiast podąża śladem z Lakier do włosów soundtrack? Jeśli chodzi o piosenki “feel good”, limit nie istnieje!

 

Co powinieneś wiedzieć o swoich przyjaciołach, na podstawie ich znaku zodiaku